Щось не спиться• 01 декабря 2025
Таємний Санта, хлопчик 11 років. Дайте ідеї
350 грн бюджет поставили.
Будь ласка, поможіть
Щось не спиться
• 01 декабря 2025
Того року картину по номерам купували. Каже син не дуже довольний був хлопчик. Там машина була, красива картина
Губка Боб• 01 декабря 2025
Ответ дляЩось не спиться
Не всі діти люблять малювати.
І часто набір акрилових фломастерів більше радості приносить, ніж картина.
А щось про хлопця відомо?
Син дарував однокласнику, який дуже любить Майнкрафт, блокнот і кружку такі, то вгадав.
А щось про хлопця відомо?
Мая твая не панимать• 01 декабря 2025
У нас бюджет 300.
Я купила трикутник м&м і туди 200 гривен
Идууу--уууу блин• 01 декабря 2025
Ответ дляЩось не спиться
Ну то Вам вона красива, а хлопцю таке не потрібно )
якщо син знає смаки хлопця - шукайте за тематикою вподобань. Минулого року моїй дитині «дістався» фанат майнкрафту. То купили чашку за цією тематикою і насипали туди цукерок (оті «міні» снікерси, марси..).
Бачила фотки з їх класного часу, коли дарували подарунки один одному, то було багато просто святкових чашок прикольних :)
Якщо не казали що шкарпетки неможна - можна прикольні шкарпетки за тематикою того, що любить дитина, чи просто прикольні святкові.