ЧорноброваЯ• 01 декабря в 12:15
Чи можна чоловікам їздити в Ужгород/Мукачево?
Читала десь, що в певні райони Карпат потрібен дозвіл прикордонників. Як тут?
короткопамятна• 01 декабря в 12:18
Ну якщо чоловіки планують горами йти за кордон, то можуть виникнути проблеми)
Якщо просто в цей регіон потрібно, то ніяких дозволів не треба
ЧорноброваЯ
• 01 декабря в 12:21
Ответ дляКому там слова не давали
В приграничной зоне, наверное, нужен
а де вона починається? Де можна почитати?
ЧорноброваЯ
• 01 декабря в 12:21
Ответ дляВідповів всім
Что за бред. Обычное перемещение по стране.
ну у с. Кваси точно потрібен
Маю натхнення• 01 декабря в 12:21
Дозвіл в Карпатах потрібен для відвідування територій, що розташовані в межах прикордонної смуги, яка зазвичай знаходиться на відстані до 30 км від державного кордону. Це стосується багатьох популярних маршрутів, таких як Говерла, Піп-Іван, Петрос, Шпиці та Ялинський водоспад. Також дозвіл може бути потрібен для певних ділянок у нацпарках та заповідниках, як-от на території Ужанського національного природного парку або Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення.
Приклади маршрутів, що потребують дозволу
Вершини: Говерла, Піп-Іван, Петрос, Шпиці, Близниця, Кукул
Водоспади: Ялинський
Полонини: Веснярка, Кринта
Прикордонні зони: території Ужанського національного природного парку та Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення
Як отримати дозвіл
Заздалегідь: Заявку на отримання дозволу потрібно подавати заздалегідь, оскільки це може зайняти час.
Особисто або електронною поштою: Звернення можна зробити особисто або надіслати лист електронною поштою.
Через онлайн-портали: У Закарпатській ОВА існує портал «Допомога Закарпаття», де можна подати заявку онлайн.
Звернення до відповідного прикордонного загону: Залежно від маршруту, звернення слід подавати до 27-го або 31-го прикордонного загону.
Що потрібно пам´ятати
Документи: Окрім дозволу, завжди майте при собі документи, що посвідчують особу та військово-облікові документи.
Без дозволу: Без дозволу не можна перебувати у прикордонній смузі або пройти через неї.
Водоспади: Ялинський
Полонини: Веснярка, Кринта
Як отримати дозвіл
Що потрібно пам´ятати
ЧорноброваЯ
• 01 декабря в 12:21
Ответ длякороткопамятна
Та ні, просто на екскурсію
Маю натхнення• 01 декабря в 12:22
Ответ дляКому там слова не давали
В приграничной зоне, наверное, нужен
Так в прикордонні
ЧорноброваЯ
• 01 декабря в 12:24
Ответ дляМаю натхнення
Так в прикордонні
А Ужгород хіба не входить в цю зону?
Маю натхнення• 01 декабря в 12:25
Ответ дляЧорноброваЯ
А Ужгород хіба не входить в цю зону?
Текст читайте
Ганцю в кєдах• 01 декабря в 12:25
ездили из Яремче в Ясиню, у мужиков в автобусе проверяли документы, спрашивали или собираются назад с экскурсии возвращаться
Сегодня сержусь• 01 декабря в 12:26
Свободно ездим в Мукачево постоянно.
Даже озадачил ваш вопрос..
ЧорноброваЯ
• 01 декабря в 12:30
Ответ дляСегодня сержусь
Свободно ездим в Мукачево постоянно.
Даже озадачил ваш вопрос..
супер! дякую
маминаБубочка• 01 декабря в 12:37
Знайомого минулого місяця з прикордонної зони забрали прикордонники. Сидів 3 суток за знаходження в прикордонній зоні без дозволу. оформили протокол та штраф. Далі передали в тцк, зараз вже в учебці
Маю натхнення• 01 декабря в 12:42
Ответ длямаминаБубочка
Бронь,відстрочка в наявності?
маминаБубочка• 01 декабря в 12:48
Ответ дляМаю натхнення
Бронь,відстрочка в наявності?
Була відстрочка. Але це неважливо. Важливо в даному випадку саме зупинка та затримання саме за знаходження в прикордонній зоні. Першочергово ж прикордонники затримали на блокпості
Бла бла бла• 01 декабря в 12:57
Можно, без проблем, если все документы в порядке. В Ужгороде на выходе из вокзала стоит ТЦК и проверяет мужчин.
Леплю из пластилина• 01 декабря в 16:57
Якщо документи в порядку - жодних проблем. Мій чоловік забирав мене біля самого пункту пропуску на кордоні.