Феритин 20
Не мізер, но і не фонтан. Відверто погано. Сил нема, намтрою ннма. Не хочеться ні вставать, ні йти кудись. Хатні справи не робляться. Сонливість. Готова найшвидшим способом
Дідова баба• 01 декабря в 18:31
найшвидший не допоможе, воно швидко не завоюється, треба час і поступово.
Файно Замало• 01 декабря в 18:32
У мене був 4, пила тардиферон. Починайте пити залізо, мін 3-6 місяців.
Несу добро людям• 01 декабря в 18:33
Я не думаю, что это симптомы нехватки железа.Да, низковат,но не критично.У меня ферритин 6
Несу добро людям• 01 декабря в 18:39
Ответ дляTeonaa
Не так. Вн був 20. Після того дві кровотечі відбулося
В мене кожного місяця теж втрачається кров( міома)
Сусановна• 01 декабря в 18:40
Ответ дляTeonaa
Який гемоглобін?
размахер• 01 декабря в 18:42
Почитайте про капельницы железа, от них часто миомы образуются и другие не хорошие штуки. Не рекомендуется таким быстрым способом вводить. Лучше таблетки.
Сусановна• 01 декабря в 18:42
Ответ дляTeonaa
Ну типу це ти щодня ходиш в поліклініку, тобі роблять, да?
Його роблять 1 чи 2 крапельниці всього. Мні з гемоглобіном 62 зробили 1 крапельницю і сказали що мені більше не можна.
Anna -d11e• 01 декабря в 18:44
Ответ дляTeonaa
Через день , капала Фероксид
Сусановна• 01 декабря в 18:44
Ответ дляTeonaa
В стаціонарі.
котопёс• 01 декабря в 18:44
Не я, но дочь лежала в больнице, капали через день Суфер в течении месяца, но у нее ферритин был 1, а что вам врач назначил?
Звоночек• 01 декабря в 18:44
Ответ дляTeonaa
Один раз
Результат в анализах через месяц
Ответ дляразмахер
Охохну тотему попросила зараз чоловіка купити негайно. Вони нормальн? Зуби тільки берегти?
Anna -d11e• 01 декабря в 18:47
Ответ длякотопёс
В мене був 5 феретин, а гемоглобин норма. То капати ніхто не хотів, в приватній клініці капала. Як підняла феретин відразу завагітніла.
Сусановна• 01 декабря в 18:47
Ответ дляTeonaa
Вам гормони призначили?
котопёс• 01 декабря в 18:47
Ответ дляTeonaa
через трубочку пейте Можно еще Сорбифер пропить, от в таблетках
Anna -d11e• 01 декабря в 18:48
Ответ дляTeonaa
Беріть тотему і фолієву кислоту разом. Краще діє
Ответ длякотопёс
Мені зараз нічо
Бо я не була
А до цього - тардиферон було і сорбіфер. Так собі результати.
Тому я тотему хочу спробувати. Ааа!!! Була я - ендокринолог-гінеколог призначив, я навіть без пам‘яті вже
Бо я не була
котопёс• 01 декабря в 18:51
Ответ дляTeonaa
Мені зараз нічо
Бо я не була
ну тут для щитовидки у вас назначения Сходите к гематологу, он сделает назначение
КаРаКаТиЦа• 01 декабря в 18:55
Ответ дляTeonaa
Наверно в зависимости от препарата и состояния и схемы.
Мне капали феринжект 2 или 3 раза в недели вместе с гептралом .