НЛОша• 01 декабря 2025

Київ, котик породи балінез шукає родину

ТІЛЬКИ КИЇВ Джерело- ФБ сторінка PetsHelp
Котик Марсель породи балінез шукає людину, яка прийме та полюбить.
Марсель дуже ніжна натура і йому складно в притулку.
Марсель потребує уваги людини, він дуже делікатний, тому не завжди встигає на щось смачненьке в притулку, та і взагалі йому складно в оточені великої кількості котів.
Попередні власники від кота просто відмовились.
Котику 6 роки. Кастрований та оброблений від паразитів. Має чип.
Знає котячий туалет. Ідеально в родину единим котом і без дітей.
Віддається безкоштовно у відповідальні руки, що обіцяють любити і на руках носити, під домовленість про ненавʼязливе відстеження долі.
Закохалися? Зважилися? Телефонуйте!

Куратор: 093 215 97 31 Світлана
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 декабря 2025
вы извините, какая-то ж етсь причина, почему отказались от него. не нужно это скрывать от новых владельцев
Зубная фея• 01 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Могли просто выехать
автор НЛОша • 01 декабря 2025
Побачила це оголошення сьогодні у ФБ на сторінці притулку PetsHelp може знайдеться хтось з Києва на порадниці, хто полюбить самотнього котика Марселя...
Залізна пані• 01 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Скоріше за все, стандартний варіант: хазяєва поїхали за кордон, а документи робити дорого/ житло шукати важко/ іграшка набридла
Кошка Мурка• 01 декабря 2025
І буде тисячу звітів на день розсилати, за кожен пчих виправдовуватись і наймати зоодієтолога
12 галюцинаций• 01 декабря 2025
Не читала весь текст, але знаю одну історію. Жінка віддавала британця. Зовні дуже гарний котик. Написала, що їде на заробітки і змушена його приспати, або віддати. І це було терміново. От моя двоюрідна сестра була в шоці і забрала, а виявилося, що дорослий кіт ходить в лоток через раз і може зненацька почати охотитися на будь кого. Добре, що їй було куди його віддати в приватний будинок. Там на волі він почав ловити щурів та мишей і приносити під поріг. Добре, що кіт знайшов своє призначення, але ж буває і по іншому.
Кидстаффовка• 01 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Долбо$б -такая подходит?

У меня уже вторая кошка с улицы. Обе породистые, бывшедомашние. Отличные беспроблемные кошки
тяжкаялюдина• 01 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Мой муж наоборот задолбал приют своими фотками счастливой собачки. Написали, спасибо, мы вам верим и больше нам не писали.)
АгатаХристя• 01 декабря 2025
Бачила море таких оголошень на фейсбуці. І плач Ярославни, що ніхто не бере.
Самі такі умови ставлять: мало того, що лише Київ, так ще потрібно пройти співбесіду і надати довідку про свої доходи .
Десь так, але...• 01 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Прежде чем брать кота, можно поинтересоваться особенностями породы. И вообще характером. Все коты любят играться и нападают на ноги. А британцы привередливые, у многих сразу 2 горшка и второй раз в грязный он фиг пойдет.
АгатаХристя• 01 декабря 2025
Ответ дляДесь так, але...
В бабусі в селі лише дворяни були.
Ніхто ніколи на ноги не нападав.
Десь так, але...• 01 декабря 2025
Ответ дляАгатаХристя
В бабусі в селі лише дворяни були.
Ніхто ніколи на ноги не нападав.
В селе им есть куда энергию деть. В селе они и не кусаются.
12 галюцинаций• 01 декабря 2025
Ответ дляДесь так, але...
Так той не просто нападав, а саме починав полювати. Він сильно кусав. Один раз пробив якийсь сосуд і сестра навіть фото показувала. Весь коридор був залитий кров´ю. Після цього вона і віддала.
Кредитная• 01 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Мабуть в нього такий характер, як у шотландців.
Десь так, але...• 01 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Это нормально, если с котом никто не игрался. Животное требует ухода и воспитания не меньше 2 летнего ребенка. Только ребенок вырастет, а кот нет.
ГоловнаЯ• 01 декабря 2025
Ответ дляЗалізна пані
Моя подруга через пятые руки поездами - автобусами перевезла кота к себе за кордон
Когда не хотят - ищут причину, а когда хотят - ищут возможности
Тюрюнь_Тюнь• 01 декабря 2025
Ответ дляГоловнаЯ
В начале войны выехала с котом беременная, к родственникам, жилье еще искала, родственники неожиданно решили что кот им мешает и дали мне пару дней на то чтобы я кота куда-то дела, предложили людей, которые могут заорать, пришлось искать автобус которым кот сам поехал к моим родителям. Чудом нашла такого водителя. Кота отдавать не хотела. Так что всякое бывает. А если бы не нашла даже не знаю что делала бы, они уперлись и все. Не ожидала такого.
Десь так, але...• 01 декабря 2025
Чип и прививки намекают, что к коту нормально относились. Видимо, действительно обстоятельства. Пусть найдет своих котородителей.
Тюрюнь_Тюнь• 01 декабря 2025
Ответ дляДесь так, але...
Конечно, можно. Но кто ж вам правду скажет.
ДеньгиНеСдаю• 01 декабря 2025
Ответ дляАгатаХристя
Київ великий і не це нюанс.
Шукають родину без дітей.
І котику потрібна увага.
Ті, хто без дітей і хотів кота, вже давно кота має.
А такі, хто чекав, щоб діти підросли (бо у сім´ю з трирічкою заводити кота небезпечно для кота), не задовольняють вимогам притулку.
Десь так, але...• 01 декабря 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Это уже на совести того кто отдает. Но животное это всегда риск. Нам в питомнике больного продали. У меня ребенок за родной бабушкой так не плакал, как за котом после смерти. И лечение кота горааааздо дороже, чем человека с аналогичными болячками.
Десь так, але...• 01 декабря 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Київ великий і не це нюанс.
Шукають родину без дітей.
І котику потрібна увага.
Может найдется любитель породы у кого питомец умер от старости. Или ёкнет на фотку.
автор НЛОша • 01 декабря 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Київ великий і не це нюанс.
Шукають родину без дітей.
І котику потрібна увага.
Я думаю, що мають на увазі маленьких дітей, які можуть образити кота випадково або травмувати в іграх, а не діток шкільного віку, що вже розуміють як поводитися з тваринами
ДеньгиНеСдаю• 01 декабря 2025
Ответ дляДесь так, але...
З часом може знайтися.
Але мені дивно, чому шукають родину без дітей.
Якщо коту треба увага, діти після школи можуть пограти, поспілкуватися з котиком.
А працюючий дорослий як пішов з дому о 7:30, так прийде о 20:00 у кращому випадку. Не вночі ж він гратиметься.
ДеньгиНеСдаю• 01 декабря 2025
Ответ дляНЛОша
Та ні.
Тоді писали б, що без малих дітей, ця вимога стандартна і у оголошеннях досить часто зустрічається.
Десь так, але...• 01 декабря 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
З часом може знайтися.
Это да. Иногда такие требования намекают, что им выгодней собирать донаты на несчастных, чем реально пристроить.
С детдомами такая же фигня.
автор НЛОша • 01 декабря 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Та ні.
Ну не знаю, гадаю, що підлітки то ж точно вже не діти та їх не мають на увазі. Скоріш за все котик боїться малих діток, які гралися з ним та робили боляче в іграх
ДеньгиНеСдаю• 01 декабря 2025
Ответ дляНЛОша
Котик може не боятися.
Але діти років до 5 реально силу не розраховують і можуть травмувати кота, це знають всі, у кого колись жила тваринка. Тому у такі сім´ї і не віддають.
lisa0307• 01 декабря 2025
Ответ дляДесь так, але...
У меня британка, 2 горшка и когда иду в ванную всегда охотится на меня:)
Коли мовчу- приємна жінка• 01 декабря 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
З часом може знайтися.
Может он для детей не любит и нападает.