Вапщета• 01 декабря 2025
Задишка, тахікардія. ЕКГ норг. Рентген легень теж.
Що це може бути?
Хворію вірус коксакі, була в лікаря. Ледь дійшла, дуже повільно, а серце наче по сходах чи марафон. Зробили ЕКГ ( інфаркту немає). Рентген легень теж все чисто. А я ходити не можу, слабкість. Завтра сдам аналізи. Але всеодно не зрозуміло від чого якщо все чисто.
Вапщета
• 01 декабря 2025
Ответ дляВерСаСе
Все норм
Що норм? Якщо лікар бачить що мені погано. Навіть сидячи слухала, бо я стою роблю глибоко вдох а в мене все темніє і боляче.
ВерСаСе• 01 декабря 2025
Ответ дляВапщета
Если врач говорит что все норм, значит все норм
Вапщета
• 01 декабря 2025
Ответ дляПиранька
ага ага так и есть. мне первый дятел кардиолог месяц бифренчиком лечил. дошло до инфаркта на ногах. нашла нормальных врачей, но увы уже на ногах инфаркт перенесла. если врач говорит... не смешите
Я була тільки в терапевта. Поки що. Завтра здам аналізи, а потім знову до терапевта.
По кардіології в мене все життя аритмія ( екстрасістолія). В кардіолога не була багато років..
Ответ дляВапщета
автор выздоравливайте. и повторюсь к кардиологу, если долго ждать бесплатного-ищите платного. не запугиваю, просто делюсь горьким опытом. аритмия -и вы не наблюдаетесь у кардиолога?? странно как минимум
Вапщета
• 01 декабря 2025
Ответ дляПиранька
Нет. Не все аритмії лечат. Эта не страшна. Если я ее не чувствую то ничего делать не надо. Многие даже не в курсе что она у них есть.