Дівка в намисті• 07 ноября 2025

Слабкість після пневмонії.

Як у вас відбувалося відновлення уже після курсу антибіотиків? В мене сил взагалі немає, пульс зашкалює вже від того, що ходжу по дому, обливаюсь потом, тиск підвищений, 130/90, хоча я гіпотонік. Хрипи стали набагато менше. Також турбує захриплість голосу. Лікар каже: чекати, потроху рухатись, мов це астенія, пройде. У кого так було?
ПешитеБесАшипок• 07 ноября 2025
Так ви не після, ви ще в процесі хвороби, якщо у вас ще є хрипи.
Последний вагон• 07 ноября 2025
У мене і після грипу минулої зими так було. Дохлик і чахлик. Так, організм навантажувати не треба, йому треба вітаміни, білок і спокій для відновлення. Мені дуже молока пряженого хотілось з вівсянкою. Їла кожен день.
Ще є спеціальне суміш для відновлення після хвороби. Нутрідринк, здається називається, але я поо неї дізналась от нещодавно.
автор Дівка в намисті • 07 ноября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Лікар каже, що хрипи можуть тривати до місяця, поки розсмоктується ексудат.
ПешитеБесАшипок• 07 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ну так это все и есть период болезни, правильно врач говорит, что нужно ждать и беречь силы. Дуйте в трубочку в стакане с водой, делайте дренажную гимнастику, мне очень помогало быстрее выкашлять и восстановить легкие.
автор Дівка в намисті • 07 ноября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Роблю все це, реально відчуваю, що стало легше виконувати вправи, але сил геть нема. Здається, з температурою 39 у мене було більше сил.
ПешитеБесАшипок• 07 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Пневмонія важка хвороба. Не намагайтесь через силу себе примушувати. Повернуться сили. Ходіть гуляйте, дихайте свіжим повітрям, спіть, добре харчуйтесь.
автор Дівка в намисті • 07 ноября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дякую. Єдиний мінус - живу в такому районі, навколо одні заводи, і від них оцей сморід. Це геть недобре для легенів, а тим більше - для відновлення після пневмонії. Думаю, що треба переїжджати кудись, в більш чистий район.