Захекалася читать• 04 ноября в 13:15

Сегментарна пневмонія вдома

Як у вас проходило лікування? Я хворію сьогодні десь 9-й день. Зменшилися хрипи, сьогодні відчула, що можу затримати дихання і легше даються дихальні вправи на діафрагму. Але сатурація не підвищується, плюс нитковидний пульс - тонометр не може виміряти тиск, відчуваю себе краще по загальному стану, але з серцем якось гірше. Лікар каже, що це астенія. А я підозрюю, що це побічний ефект лікування: антивірусне і антибіотик впливає на серце і серцевий ритм. Це описано в побочках самого препарату. Противірусне уже закінчила, антибіотики треба ще три дні пити (призначили на 10 днів). Хто з таким стикався? Як компенсували? Розумію, що кидати антибіотики не можна, треба якось допити.
Бутербродница• 04 ноября в 13:16
А яка мастурбація?
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:17
Ответ дляБутербродница
А яка мастурбація?
Ніякої, не до неї зараз)))
Бутербродница• 04 ноября в 13:17
Це капец,стґатурацію чогось так виправило?
Сижуревувшоке• 04 ноября в 13:18
У меня дочь болела сегментарной пневмонией, но лечились в больнице.
Пропейте курс антибиотиков, а там будете наблюдать
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:18
Ответ дляБутербродница
Ну зараз десь 95-97 в середньому. Але буває може показати 93-94.
Бутербродница• 04 ноября в 13:19
Я в серпні хворіла на ковід і була пневмонія,але сатурація була нормальна,не було сил зовсім,ослабла страшно. Вам потрібно рухатися потрошку,не лежати,і їсти хороші жири-жирну рибу,добре сало сире на бутерброд,масло з сиром
Гарні жири відновлюють легені
Бутербродница• 04 ноября в 13:20
Ответ дляЗахекалася читать
Тю,так це прекрасна сатурація. Якщо ви зранку встали, чи лежали і 93,то що ви хотіли? Це нормально. Я думала у вас 86-87,в мого чоловіка було
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:20
Ответ дляБутербродница
Гарні жири відновлюють легені
Не знала про це. З їжею зараз непросто. Їм, що є вдома. Готувати і ходити в магазин немає кому
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:21
Ответ дляБутербродница
Правда? Лікар каже, що не має бути нижче 95. Каже, обовʼязково слідкувати, щоб не падала нижче.
Крию матом страшно• 04 ноября в 13:22
С дочкой 10 летней лежали в больнице, полисегментарная.
Антибиотик и внутривенно и в таблетках, небулайзер, массажи, упражнения с трубочкой с водой.
Бутербродница• 04 ноября в 13:22
Ответ дляЗахекалася читать
Ну,зараз поки і особо не треба,да і апетиту нема. Ви на вулицю виходите?
Бутербродница• 04 ноября в 13:22
Ответ дляЗахекалася читать
Правильно,бо нижче це значить набряк,легень не працюють. Слідкуйте
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:22
Ответ дляБутербродница
Пару разів виходила за ліками, здати аналізи, зробити КТ. Більше не виходила.
Без QR коду• 04 ноября в 13:23
Ответ дляБутербродница
Т9 что-то о вас знает)
Без QR коду• 04 ноября в 13:23
Ответ дляЗахекалася читать
Ніякої, не до неї зараз)))
Чувство юмора есть) скоро на поправку пойдете. У вас доза и какой антибиотик сейчас?
Единорог помог• 04 ноября в 13:24
Ответ дляБутербродница
Гарні жири відновлюють легені
Поправка.
Не жири, а білок .
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:24
Ответ дляБез QR коду
Зараз два: Цефексім 400мг і Доксициклін 100мг.
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:25
Ответ дляБез QR коду
Дякую, сподіваюсь)
Бутербродница• 04 ноября в 13:26
Ответ дляЗахекалася читать
Виходьте щодня потрошку на20-30 хвилин,а то легені наче ,злежуються´,не знаю,як це правильно назвати,вони мають працювати. А чисте холодне повітря дасть відхаркування,погода нормальна зараз. Виберіть час,коли є сили,в мене ще зранку були і йдіть в магазин,купіть смачного,готового,чи зайдіть в кав´ярню візьміть навиніс каву без кофеїну!!! І прогуляйтеся під домом
Без QR коду• 04 ноября в 13:27
Ответ дляЗахекалася читать
Доставка?
Есть трубочка? Воду в стакан и дуйте пузыри. Помогайте легким. Только не через силу. Все по чуть-чуть. Или шарик надувать. Но тоже немного.
Бутербродница• 04 ноября в 13:27
Ответ дляЕдинорог помог
Поправка.
Не жири, а білок .
І білок,але мені лікар рекомендувала жири,сирі
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:27
Ответ дляБутербродница
Уже сама думаю, що треба пробувати виходити. Температура спала, сил ще правда нема.
Единорог помог• 04 ноября в 13:28
Ответ дляБутербродница
Ну, з запаленням я б нікуди не лазила. Організм ослаблений і дуже легко може вчепитись новий вірус. Для чого це автору ?
Краще на балкон вийти . Про вправи з трубочкою у водою ++
Без QR коду• 04 ноября в 13:28
Ответ дляЗахекалася читать
Для печени и жкт попросите назначение. Сильные очень аб. И вам надо потихоньку еще ходить. По квартире хотя бы. Если тяжело на улицу. На балконе или около окошка дышите. Одеваетесь только тепло. И по чуть-чуть все.
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:28
Ответ дляБез QR коду
Доставка?
Немає трубочки, я просто дихаю і як ніби імітую трубочку. Ну і сплю на здоровому боці, або на спині. Мрію перевернутися на інший бік)
автор Захекалася читать • 04 ноября в 13:30
Ответ дляБез QR коду
По квартирі ходжу, мию підлогу, мию посуд, розвішую білизну, трохи готую їсти.
Говорю відверто• 04 ноября в 13:30
Так було у доньки з серцем, в лікарні обовʼязково відправляють на екг та ехо
Лікар сказала що при хворобі так і є з серцем
Після виписки йшли до кардіолога.
Потім через 1-2 знов екг та ехо
Для серця виписують вітаміни і щось заспокійливе
Без QR коду• 04 ноября в 13:30
Ответ дляЗахекалася читать
Из бумаги скручивайте. Если скотч есть, ним низ обмотайте, который в воду окунаете. Можно и без воды. Но вода пока летнее
Бутербродница• 04 ноября в 13:30
Ответ дляЗахекалася читать
Це для відновлення легень і побороти астенію. Повірте,капучіно з макаруном і пройтися під парадним це просто маст хев зараз,це лікування. Далеко не ходіть,навіть якщо вам здається,що є сили. Я пішла на базар за ягодами,а повернутися вже не могла,ноги ватяні були,сиділа на зупинці ,чекала,поки чоловік машиною забере. Ну нафіг таке
Бутербродница• 04 ноября в 13:30
Ответ дляЕдинорог помог
Маска