КвартираЧья• 02 декабря в 06:48
У кішки очка сльозяться і нежить?)
Що це може бути?)
Вже другий день підвищене виділення з очей, та трошки носик забитий.
Давала їй ліки для імунітету, але не допомогло.
Маруська Му• 02 декабря в 06:49
Захворіла дитинка може, вони також можуть хворіти. На вулиці не гуляє?
КвартираЧья
• 02 декабря в 06:50
Ответ дляМаруська Му
Ні, але полюбляє сидіти на підвіконнику
Ду да ду да ду• 02 декабря в 06:53
Глаза тобрексом закапайте. У кролей чуть что, и с первых часов снимает. Если кролям можно, то и кошке не повредит
Маруська Му• 02 декабря в 06:57
Автор только не самодельничайте, сейчас вам тут диванные эксперты выпишут лечение. Можно только навредить.
Локшина на вухах• 02 декабря в 07:00
В умовах провінціальних ветклінік починають с антибіотику. В 99.9% допомагає.
Локшина на вухах• 02 декабря в 07:00
Ответ дляГарні диньки
К ветеринару несите, анализы сдайте
Дивлячись, де автор живе
Гарні диньки• 02 декабря в 07:02
Ответ дляЛокшина на вухах
Дивлячись, де автор живе
Та да. Хотя сейчас и в небольших городах есть лаборатории. Которые помогут определить проблему.
Локшина на вухах• 02 декабря в 07:02
Ответ дляПешеходик
Может простуда, а может аллергия.
Це не алергія. Бактерії чи вірус.
Локшина на вухах• 02 декабря в 07:03
Ответ дляГарні диньки
Навряд чи. У нас у місті жодних аналізів не роблять, наприклад.
Гарні диньки• 02 декабря в 07:06
Ответ дляЛокшина на вухах
Да, нехорошо... Но в любом случае врач нужен...
Пешеходик• 02 декабря в 07:14
Ответ дляЛокшина на вухах
Це не алергія. Бактерії чи вірус.
Та конечно. Почитайте хоть что нибудь кроме советчицы. У котов тоже есть аллергия, и как и у людей, она проявляется по разному. Может быть зуд, может быть насморк и слёзотечение.
мадамГрицацуева• 02 декабря в 07:20
Ответ дляДу да ду да ду
Ні в якому разі не можна аби що капати в очі котам. В залежності від причини, різні препарати. Можна лише нашкодити. Це дуже розповсюджений симптом - від застуди, паразитів, до тяжких хвороб
Кидстаффовка• 02 декабря в 07:25
Котів лікують доксіцикліном, у них найчастіша хвороба з такими ознаками це котячий короновірус .
Дайте вподобайок• 02 декабря в 08:01
Пару днів назад були у ветлікара з тим самим, то тобрекс назначали. Від нього гірше не буде точно. Але дивіться по стану кішки, якщо краще не стане, то до лікаря несіть
Пульт от линолеума• 02 декабря в 08:35
Ответ дляКидстаффовка
Нет, коронавирус у котов срвсем по другому протекает
Удальонка• 02 декабря в 12:50
Обов´язково зверніться до ветлікаря. Капати будь що, рекомендоване непрофесіоналами, категорично не рекомендую - для котів дуже обмежений перелік очних крапель та інших ліків. Швидше за все, краплі не призначать. Якщо кішку просквозило, призначать або пігулки, або уколи. І чим раніше звернетесь до ветлікаря, тим швидше й дешевше вилікуєте кішку.
После шести ни-ни• 02 декабря в 22:52
Ответ дляКвартираЧья
Ні, але полюбляє сидіти на підвіконнику
мой начал чихать. оказалось воспаление десен, удалили зубы.
Я о том, что причины могут быть разные. Надо к вету.