Печальки.нет• 02 декабря в 13:36

Девушки 20-25 лет, у кого ребенок есть и вы в разводе. Стали бы жить с мужчиной

лет 40 ? Если бы он закрывал все ваши проблемы.
Анонім Секретар• 02 декабря в 22:35
Ответ дляФісташкова кава
Точно, выходят замуж одни и те же. А свободные девушки без детей значит им и так хорошо
Не хорошо им. Моим подругам плохо. Одиночество- всегда плохо. И об этом говорят в оикрытую. Никто не хочет одиночества
Анонім Секретар• 02 декабря в 22:39
Ответ дляруки_Крюги
ну як зовнішність може бути вашою заслугою...
ви що, ринопластику зробили і сіськи собі вставили?
вам просто пощастило, от і все.
Ні. Це щоденна праця. Не жерти на ніч я взагалі не вечепяю і не їм білого хліба. Цукру не вживати. Масаж обличчя щодня. Гарна проф косметика а не лореаль з Єви. Гарне обличчя без пластики-це щоденна праця. В мене досі лоб ідеалтний. Овал підтягнутий.бо масажами тримаю.і т.д. увечері з роботи прийшла і розминка зв на 30-40. А не в телефоні лежати...
Анонім Секретар• 02 декабря в 22:43
Ответ дляруки_Крюги
уявляю собі того айтішника. або старий, або товстий, або нудний.
ну і в неї сіськи 5-го розміру, не менше.

у мене кстаті є теж така знайома, в 39 вийшла за айтішника. вони двоє - як два колобки)). 1.50 обоє і важать по 105 кг кожний). отак спарувалися)

хоча по суті ви праві, навіть і вчені довели, що з дитиною жінка більш приваблива для чоловіків, щоб одружитися, ніж та, що ніколи не була в шлюбі і без дітей. як не дивно, але така статистика.
Ви не вгадали за айтішніка. Симпатичний стрункий чоловік, її ровеснмк. Дуже цікавий співбесідник. Акуратний. Колись він мені пропонував підробіток. Грошей не дуже потребую, але погодилась.бо це по моїй професії. Заробила тоді нарну чуму. Він дуже порядний ітолерантний. Кожну неділю в них вилазка сім´єю кудись. Діти його слухають з відкритим ротом.вміє зацікавити
Фісташкова кава• 03 декабря в 00:31
Ответ дляЛовлю капці
Так я жирна та некрасива
Значит у вас есть шансы и на европейцев и на американцев.
Фісташкова кава• 03 декабря в 00:32
Ответ дляАнонім Секретар
Если бы было плохо, они бы землю рыли, а нет, значит им оно не надо
руки_Крюги• 03 декабря в 12:40
Ответ дляАнонім Секретар
ну так кожен може сказати. я от теж фітнесом все життя займаюсь і важу 59 кг при зрості 165, у свої далеко за 40. і лоб у мене ідеальний (ботокс). і не їм я увечері, і мучне/солодке дуже обмежене. але я не вважаю, що це моя прямо заслуга, за яку чоловік повинен ’платити’.
Ловлю капці• 03 декабря в 13:26
Ответ дляАнонім Секретар
хто б тут що не писав, але у жінки з дітьми за 35 років набагато більше шансів вийти заміж, ніж тій що в шлюбі не була ніколи і не має дітей. Таких чоловіки бояться,думаючи що з нею щось не так. Так повелося. В моєму оточенні всі розведені з дітьми (і я також) дуже гарно вийшли заміж вдруге. При чому не за кого-небудь..А всі чоловіки з житлом,при грошах,посадах. Не якісь бідні,які отримують 20 тис грн і зводять кінці з кінцями .Це просто спостереження. Особисто я дуже перебирала,а було мені 40 рочків. і вибрала на той час я собі 35-річного,без дітей,а в мене було двоє дітей. Чоловік з купою квартир,будинків,робота гарна,житло закордоном є. знайшов спільну мову з дітьми моїми.
а тепер я дивлюсь по моїм незаміжнім знайомим чи подругам без дітей. Багато хто забезпечений усім,але пари нема. Згодні вже на кого-небудь. Місяць тому зустрічалася з одною на каві. Та вона згодна на просто робочого чоловіка без житла і великої зп .Аби був просто, бо самотність задовбала. Я коли перебирала- мала купу вимог і на кого-небудь я не погодилась би ніколи.
До війни жінка з нашого будинку багатоповерхового вийшла заміж, маючи 3 дітей. Вона не працює.він працює з дому айтішником.Вона лиш дітей по садочкам і гурткам водить. Влітку усі їздили в Іспанію на море на 14 днів, бо я доглядала за їх котом. От вам і нерідний батько.
Тому чим більше років,тим у бездітних менший шанс вийти заміж,тоді як дітна прекрасно знайде собі пару. Чоловіки вважають,що дітна знає що таке сім´я і т.д. а у бездітної,яка все життя самотня,купа тараканів в голові,противни йхарактер якщо нікого не знайшла за стільки часу .це діагноз,вона звикла сама і ніхто їй не треба.
Ну ви розумієте ,чому вона вийшла заміж маючи трьох дітей,щоб новоспечений тато мав змогу їздив на море в Іспанію)
Ловлю капці• 03 декабря в 13:27
Ответ дляФісташкова кава
Та немає ,я коли закордоном була на мене ніхто не звертав уваги абсолютно
Ловлю капці• 03 декабря в 13:37
Ответ дляруки_Крюги

А мій чоловік навпаки відсіював тих хто із дитиною вже,казав ,що впринципі своїх однолітків не розглядав для створення сімʼї
Можливо жінки із дітьми типу привабливі тим ,що в них вимоги набагато менші до чоловіків аніж в дівчат без попередніх шлюбі ,дітей та сватей і т.п.
автор Печальки.нет • 03 декабря в 16:26
Ответ дляЛовлю капці
Так, мужчины сейчас не хотят девушек с детьми.. Ну разве что очень красивая девушка и не подлая.
Ибо мужские каналы, про разведенок их науськивают с юноости.