Звезда в шоке• Изменено 02 декабря в 13:47
Німецька мова
Хто з вас добре вивчив німецьку? Я отримала В2. Спілкуюсь вільно у магазинах, школі, можу поговорити з консультантом про парфум наприклад.
А нещодавно допомагала у лікарні з перекладом. І це просто жах. Ця термінологія. Вийшла звідти пригнічена. Розумію, щоб більш-менш спілкуватись на вузькі теми, треба ще не один рік вчити. Дуже багато дієслів, які я не знаю - підкотити, підкрутити, шліфувати, підточити ну і тд. А ще ж і назв багато невідомих, і багато чого іншого. Ті, хто через 4 роки вже працюють у офісах, як вам це вдалось?
Ждушечка• 02 декабря в 13:52
Додають термінологію потрібну в офісі - очевидно що офісного працівника здивує термінологія викрадача біохімії або пілота літака
Ви ж і рідною не у всіх термінах орієнтуєтеся ( з різних сфер )
Видящие_помогите• 02 декабря в 13:52
Та як би нікому досконало не вдалось. Всі так як ви і описали. Моя подруга тут 20 років. Каже що це тепер процес на все життя і ще багато багато років щось буде не зрозуміло
Аль де Барановна• 02 декабря в 14:01
Вы на родном языке тоже всех терминов не знаете
В офисе я после соответствующего аусбильдунга
Неместная Я• 02 декабря в 14:27
Такого не буває , що типу раз і вивчив мову іноземну і все, вільно володієш. Ви (як і я) вивчили базовий пакет , так би мовити. Тепер треба вчити далі, постійно цим займатися. Краще вийти на роботу, там швидше піде. Я вийшла, ще В2 не мала. Так, слів не вистачає, багато іменників, дієслів, прикметників, сталих виразів і тп ще вчити і вчити. Але я здебільшого розумію і можу виразити думку. Працюю у школі! З дітьми дуже важко, ці постійні розборки, а він мені то сказав, а він то зробив і тп. Або домашку з ними робити. Іноді мене дуже пригнічує, що ще стільки не знаю, а іноді думаю, що я вже такий шлях подолала, що стільки вивчіла за цей час, що можу працювати і спілкуватися, а приїхала то тільки гутен морген, бітте та данке знала
Кицюююня• 02 декабря в 14:28
Блин сижу в офисе уже год, страдаю до сих. Особенно когда немцы между собой быстро говорят. С работой более менее, но общение это ад
Неместная Я• 02 декабря в 14:29
Ответ дляВидящие_помогите
Згодна, теж саме чула. І що люди все одно все життя роблять помилки в родах іменників та в закінченнях прикметників, цих der die das einen einer и тп
Видящие_помогите• 02 декабря в 14:30
Ответ дляНеместная Я
Саме недолуге питання: «ти вже мову вивчила?». Що таке вивчила якщо на це все життя піде тепер))
Сиджу саме зараз в німецькому офісі, вчу майже 4 роки. Не розумію до хріна і трішки 😃
Неместная Я• 02 декабря в 14:31
Ответ дляВидящие_помогите
Нещодавно у нас був корпоратив на роботі і одна коллега сказала das Wein , її інша зразу виправила ще в поржала з неї, типу треба знати. Та що сказала не вірно, вже 30 років в Німеччині, сама з Хорватії, а та що виправила- -тут народилася , хоча вона італійка по національності. Так от, якщо ти тут не виріс, то все одно ці помилки вони будуть і просто треба вчити далі, але не загонятися з цього приводу
Неместная Я• 02 декабря в 14:32
Ответ дляКицюююня
А мені з колегами нормально спілкуватися, але коли діти починають щось щебетати, ще коли плачуть , або шум навкруги- це жах, нічого не зрозуміло. Або с колегами в кафе, коли шумно
Неместная Я• 02 декабря в 14:33
Ответ дляВидящие_помогите
Ото ж бо
Видящие_помогите• 02 декабря в 14:34
Ответ дляНеместная Я
Так, це процес вічний😃 я своїй яка тут 20 років тільки очі відкрила що Kartoffel то die) я просто десь вичитала а вона і не знала.
А в школі вчителька артиклі бува навіть німцям виправляє. Так що все в нас добре 😊
Неместная Я• 02 декабря в 14:37
Ответ дляВидящие_помогите
Я вважаю, треба вже ці артиклі спростувати
всім на краще
Парасюха• 02 декабря в 14:51
Ответ дляНеместная Я
добрий день, Ви вчителем працюєте? В якій школі і як Ви цього досягли?
Кицюююня• 02 декабря в 15:16
Ответ дляНеместная Я
Это если коллеги ок)) а мне не очень повезло, интриги сплетни, выживают друг друга, подлости делают. А в лицо все улыбаются . У меня ещё блок я когда много людей волнуюсь заикаюсь и вообще что попало чешу, и это на любом языке, на немецком можно умножить это ужас в разы
Неместная Я• 02 декабря в 17:02
Ответ дляПарасюха
Я працюю Pädagogische Mitarbeiterin in OGS в молодшій школі. Тобто я педагог в групі продовженого дня.
Парасюха• 02 декабря в 19:40
Ответ дляНеместная Я
у Вас була освіта - молодша школа і вони її визнали?
Неместная Я• 02 декабря в 19:55
Ответ дляПарасюха
Ні, я психолог. Диплом визнаний. В мене так званий ’бічний вхід’ в професію.
Парасюха• 02 декабря в 21:24
Ответ дляНеместная Я
загалом Вам кофортно там працювати? ким в основному працевлаштовуються наші вчителі?
Неместная Я• 02 декабря в 22:01
Ответ дляПарасюха
Ну як сказати, важко , через не звичну для мене діяльності і мову. Але потихеньку наче вхожу. Щось подобається щось ні. Вчителя здебільшого як я працюють. Що б працювати вчителем то це довгий шлях, не встиг під силу. Але ось зараз в моїй землі запустили програму для вчителів іноземців. Потрібно мати В2, далі вони довчають ще рік здається, потім мабуть екзамен, не знаю точно,але плюс, що вони самі обіцяють влаштовувати в школи. Також зараз є така професія тут, як асистент вчителя. Туди теж можно. Мені пропонували.
Поторописька• 02 декабря в 23:34
Конечно это многолетний процесс, я учу 2,5 года, сейчас на С1, но понимаю,что мой разговорный уровень в лучшем случае В1,потому,что разговаривать сложнее всего,тем более на специализированные темы. Я как раз на медицинские темы поговорить могу,а вот на другие, наверное нет. Но буду пытаться дальше,дорогу осилит идущий.