Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025
У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?
Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
Бешене сарі• 02 декабря 2025
у меня ничего не делает по дому абсолютно, но оплачивает няню и домработницу
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляБешене сарі
Ну мій стільки не заробляє канєшно.
Але няня і домробітниця це я
З родзинкою• 02 декабря 2025
Мой муж не готовит, потому что не умеет. Я ненавижу убирать. Оба работаем. Делаем по силам кто что и пользуемся активно доставками и клинингом (Т9 ’клиентом’ решил, пакостник)).
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляАноним_
У меня муж только готовит по выходным все.
Но у нас женщина убирает
Скільки ви платите жінці?
Престидижитатор• 02 декабря 2025
Ничего не делать и я умею сама. Зачем мне тогда муж? Делим обязанности по дому. Еда в основном на мне. Если не хочу готовить, и муж не хочет, тогда доставка.
Добавлю, могу не готовит пару дней, и не убирать неделю. Для нас это не трагедия. Заморозка нам в помощь.
Аноним_• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Скільки ви платите жінці?
50€ за уборку 3 часа, мы не в Украине
Пишу з калідору• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну мій стільки не заробляє канєшно.
Але няня і домробітниця це я
а ви працюєте?
Сіґеле-міґеле• 02 декабря 2025
А почему нельзя распределить обязанности? У нас с мужем распределены, как это он не готовит и не убирает, он инвалид, если нет, то
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Коли з ним жила, він через раз готував, підлогу пилососив, ліжко застилав, пралку і посудомийку вигружав, в гараж заїжав за мене, сміття завжди за ним було.
Не пив, не курив, не гуляв.
Розлучили швидко, 15 хв.
Не пив, не курив, не гуляв.
Розлучили швидко, 15 хв.
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Працює багато. Приходить в 19-20 год. Часто по відрядженням. Один вихідний.
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Весела моль• 02 декабря 2025
Дитину купає увечері чоловік. Це,мабуть,все що він останнім часом робить. Я не працюю,але вчуся, тому на себе часу майже немає.
Бешене сарі• 02 декабря 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
и вы при этом не работаете, а он работает?
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Не готує (тільки якщо я не труп), але допомагає в іншому. Навіть дитину на гуртки возить. Але якщо я не можу готувати, то у нас є 3 варіанти, кафе, кулінарія і сусідка-повар.
Парова машина• 02 декабря 2025
У меня ребенка забирает/отводит.
По дому мало что делает, но и мы большинство дел оптимизировали по максимуму
Томатико• 02 декабря 2025
Да жінки брешуть.... Шо і любив тільки одну її і тільки її хотів страшне до безпам´яті... А як себе опише то прям не ясно чи ті якості до людини відносяться чи до торту.
СМСница• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
А чого не можете? Скільки дітям?
Престидижитатор• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Странно тогда равняться на других мужиков. Когда вашему готовить и убирать? Ночью, когда вы довольная спите?
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСМСница
А чого не можете? Скільки дітям?
11 і 9
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Дитину важко возити на гуртки?)) Чи він там приймає участь у чомусь? Тоді важко) а якщо просто сидить у телефоні чи їде додому. ..
Парова машина• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Выходите и нажимайте помощницу по хозяйству
Белочкой зови• 02 декабря 2025
У меня освобождён от всех домашних дел и домашние правила на него не распространяюся
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
А зп яка в чоловіка?
80-90
Сіґеле-міґеле• 02 декабря 2025
Ответ дляБешене сарі
Да