Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025
У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?
Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
Радуга-дуга• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Працює багато. Приходить в 19-20 год. Часто по відрядженням. Один вихідний.
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Ну тобто він повинен і на роботі бути, і домашні справи робити? А Ви?
Престидижитатор• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
11 і 9
До их диплома будете дома сидеть?
Бавовнятко• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Вот поэтому он и не помогает. Это все ваша работа. Вы дома целый день, а он у 8 вечера долен поийти и вам есть приготовить?
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляРадуга-дуга
То я тому і вийти на роботу не можу, бо ця робота нікуди від мене не дінеться
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
80-90
Мало і рано.
Мало заробляє і рано приходить додому.
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Дитину важко возити на гуртки?)) Чи він там приймає участь у чомусь? Тоді важко) а якщо просто сидить у телефоні чи їде додому. ..
Це час. Я краще на кухні потанцюю 40-60 хвилин, ніж повезу дитину, буду чекати годину, потім додому.
Щира українка• 02 декабря 2025
У меня такой) в быту «никакой», а по жизни деньги зарабатывает, проблемы масштабные решает, кружит. Я не работаю. Готовить люблю) так что все устраивает
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляПрестидижитатор
До их диплома будете дома сидеть?
Получається да)
Душа компанії• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Ну так ви хочете, щоб він і після роботи ще готував чи що?
Аноним_• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
А почему не можете? Выходите. Домашняя работа это самое сложное и про этом самое неблагодарное дело. Лучше сидеть в офисе, скажу как человек, бывавший по обе стороны баррикад))
Престидижитатор• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Получається да)
А представьте, он нашел себе фею, и ушел. Вы как там, 11 лет в декрете, супер работник, у всех на расхват?
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
80-90
Проблема нзнайти жінку що буде приходити готувати і іншу щоб та прибирати?
Гигиенишвили• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Пусть меняет работу. Пашет столько, но не может даже заработать на уборку
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляДуша компанії
А якщо і я буду на роботі. В цей час якраз з басейну дітей приведу після роботи.
То тільки я буду вдома все це робить?
Губи з філером• 02 декабря 2025
По дому точно ничего )
Может иногда что-то приготовить. Завтрак чаще на нем. Если дома, конечно 😔
А так -нет. )
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Можна чимось для себе зайнятись - вчити мову,дивитись навчальне відео, а чоловік нехай нанцює на кухні))))
Я тут с краю постою• 02 декабря 2025
Мой ничего не делает, может поставить посудомойку или заказать еду если я заболела. Но у меня убирает клининг, я только поддерживаю, готовить я люблю, но если лень/ устала и тд- идем в ресторан (это пару раз в неделю). Мой муж хорошо зарабатывает и у меня полный доступ ко всем деньгам, я ни в чем не нуждаюсь. Считаю что он свои обязанности выполняет полностью.
Парова машина• 02 декабря 2025
Ответ дляГигиенишвили
Заработал уже на автора
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Нащо мені навчальні відео і мова?
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляБавовнятко
Автор, вы прихуел… маленько
Я не маю до нього притензій, крім тої, що на роботу я вийти не можу. Боя знаю, що після роботи він не зробить геть нічого
Люблю_смаколики• 02 декабря 2025
це трутень а не чоловік.
мій і готує,і купує,і прибирає,ну і я теж.. В магазин за продуктами теж він .На вихідних разом в Новус можемо сходити.Зранку на вихідних поки проснусь- вже сходить на ринок, закупиться і сніданок приготує. З іншим я би не жила. В будні готує увечері вечері лише він,бо раніше приходить.готує швидко і смачно.
Бути йому мамцею і його облуговувати не збираюсь.
грошей заробляє у 3 р більше ніж я.
Аноним_• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
То тільки я буду вдома все це робить?
Возьмёте клининг, купите технику для упрощения быта, будете заказывать доставку
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Та отож
Радуга-дуга• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Так тема ж не про це) Ви ж хочете щоб чоловік ще й домашню роботу брав на себе, і дітей обслуговував.
Ви справді купаєте дітей, яким 9 і 11 років?
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Нащо мені навчальні відео і мова?
Тоді серіали чи порадниця
Губи з філером• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Мой при таких раскладах не готовил бы 100%. Это роботом нужно быть что ли?
Готовит муж сестры моего мужа) и полы моет, и ребёнком занимается. Практически безработный.
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
За 40 тис можна знайти помічницю для 11 річки, а другу за 50 тис для меншої дитини вашої.
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Це не ті гроші, щоб мати прислугу