Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025
У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?
Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Мені не хочеться більше грошей. Я взагалі аскетично можу жити.
Тоді 80 на помічницю.
А за 10 тисяч живіть вчотирьох аскетично.
Радуга-дуга• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ погнала
чего тут только не прочитаешь
думаете, на эти деньги можно?))
Доведеться голодувати, звісно, але що не зробиш заради дітей.
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
Ви так розмірковуєте наче це дохід на людину в сімʼї, а не на сімʼю з 4х
Віддати звідси ще 10-20тис на помічниць, ну такоє. А жити на що?
Я думала тільки вже я мислю такими категоріями. Жити і відкласти хоч 500 баксів в місяць треба
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
И работать не хотите и дела домашние делать,вам нужно было за лорда выходить замуж или за депутата
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Значить,ви обидва працюєте,але вдома він тільки дітей по гуртками розвозить,дуже зручно) для нього,звичайно))
Так, ми обидва працюємо. Разом відпочиваємо, разом займаємось фізкультурою. Він на роботі тягає, бо директор. Я в огороді копаю, бо ландшафт в осовному на мені. Я ще пиляю, стригу. Угадайте, хто прибирає вдома і все що я напиляю, нагребу, накопаю?
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
А сколько сейчас получается отложить?
Люблю_смаколики• 02 декабря 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
А яка ваша зп? Як у чоловіка автора чи більша?
моя 32 ,його 90-95 тис грн. просто він мене кохає і обожнює. і це 2 шлюб. корони нема на голові, бо багато заробляє. любить мене дивувати і робити приємне. новус під будинком тому ходимо разом. а так він заїжджає на авто сам і все купує що треба. на вихідних по суботам в нас гарний фермерський ринок.зранку.
СкрипяСердцем• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Працює багато. Приходить в 19-20 год. Часто по відрядженням. Один вихідний.
На роботу, відповідно, я вийти не можу
При таком графике. Бы тоже ничего не делала, а вы сидите дома и жалуетесь? Серьезно? Может, вместо сна ему пропылесосить и борщ приготовить ? Он у вас тогда быстрое скопытится
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Не хотите,скорее так
Я погнала• 02 декабря 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
А яка ціна за дворазовий вихід на тиждень помічником?
40 тис на 8 разів?
50 тис на 8 разів?
40 тис на 8 разів?
50 тис на 8 разів?
140 тис, вестимо. или я еще нолик забыла?
Ответ дляМамина квіточка
Якби в вас була карʼєра і ви хоча б 60 + чоловіка зп можна і подумати. Але ж ви вийдете на роботу і скільки матимете? 15-20? Яка перспектива?
А взагалі якщо покласти руку на серце я з те щоб жінка працювала і гроші заробляла, а не від чоловіка залежала. Бо чоловік сьогодні є, а завтра невідомо що може статися. Мобілізація/ коханка/травма. Щозавгодно. Але то вже мої бзікі
успокойте_Меня• 02 декабря 2025
У меня такой. Но может в магазин съездить, все закупить . Если уж прижмёт то бойлер починить или кран. На этом всё. А ну и шашлык на нем
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Хто сказав, що я не хочу працювать і справи домашні робить?
А хто їх робить?
В мене приватний будинок великий, велика територія із газонами, садами і тд. За цим всім треба догляд. Мені в теплу пору дня мало все встигнуть.
Якьи хьомь це все за мене робив, дітей обслуговував, возив їх в школу і зі школи, гуртки, спорт, готував і тд, то я б задовленням тільки на роботу і ходила.
Щоб як чоловік прийти покласти гроші і більш нічого. А воно все навколо якось само робиться
А хто їх робить?
Кusalochka• 02 декабря 2025
У меня муж не готовит и не убирает. Я тоже готовлю не особо, остальное делаю. Так и живём
ино у мужа есть его мужские обязанности все же.
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
А сколько сейчас получается отложить?
Десь так
Все буде• 02 декабря 2025
Зарабатывает, готовит по выходным, убирает тоже, собаку гуляем вечером вместе, перед сном
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Хіба я десь жаліюсь?
Про що тема? Тема про те, в кого ще чоловіки нічого з того всього не роблять
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Хіба я десь жаліюсь?
Так он поздно приезжает,когда ему это делать? Идите на работу, тогда муж будет приезжать в 16:00 и вместе с вами всё делать.
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Не буде він приїздить в 16
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Не буде він приїздить в 16
Если вы будете тоже зарабатывать, будет. Или у него госслужба от звонка до звонка?
Мая твая не панимать• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Дитину важко возити на гуртки?)) Чи він там приймає участь у чомусь? Тоді важко) а якщо просто сидить у телефоні чи їде додому. ..
а чого ж тоді жінки тут так заламують руки, що вони упахуються, бо дітей на гуртки возять?
Я погнала• 02 декабря 2025
Ответ для40каградусная
Робить все, тільки через піздюлю, я часто їх практикую .
пиздюля лечебная животворящщая
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ для40каградусная
А чем бьете?
Чоловік заробляє, сміття вивозить бак і забирає, коли захламляємось то збираємо разом сміття і він виносить.
Їжу кожен сам собі замовляє чи готує, на власний розсуд
Прибирає і пере, прасує помічниця, зараз я також перу, бо ее не завжди є, не все встигається випратись.
Працюємо обоє
Мая твая не панимать• 02 декабря 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Так тема ж не про це) Ви ж хочете щоб чоловік ще й домашню роботу брав на себе, і дітей обслуговував.
Ви справді купаєте дітей, яким 9 і 11 років?
так на що лиш приживалки і нашийниці не підуть, лиш би сидіти вдома))) навіть дітей родять, щоб ними прикриватись. І щоб потім, як тягловий мул-чоловік скопититься, на шию тим дітям переповзти
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Бо вони все роблять вдома і потім ще везуть на гуртки,виходить,не 8 годинний робочий день, а 18тигодинний)
Хитрушка-чекушка• 02 декабря 2025
Мій готує, сам себе обслуговує (слідкує за одягом, взуттям, прасує речі , віддає у хімчистку тощо). Як мені немає коли або мене немає вдома, може запустити пралку, розвісити речі й прибрати , але частіше це роблю я. Але в нас не стоїть питання так, що хтось комусь допомагає
ЯяяКакаджамбо• 02 декабря 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Ну тобто він повинен і на роботі бути, і домашні справи робити? А Ви?
Ще скажіть що і діти не його турбота