Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025
У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?
Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Тоді серіали чи порадниця
Порадниці мені на роботі вистачає. А серіали разом дивимось з чоловіком.
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляБавовнятко
Автор, вы прихуел… маленько
Про сніданок, уху автор нічого не писала.
Не вигадуйте!
Душа компанії• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
То я тому і вийти на роботу не можу, бо ця робота нікуди від мене не дінеться
Ну тоді вже будете якось розділяти плюс наймати прибиральницю чи повара. Ви з чоловіком це обговорювали?
Парова машина• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Я не маю до нього притензій, крім тої, що на роботу я вийти не можу. Боя знаю, що після роботи він не зробить геть нічого
Вы можете выйти на работу
Люблю_смаколики• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Дякую!
заспокоюєте себе що живете з трутнем? легше стало,що працюєте нянькою для дорослого бугая????
Радуга-дуга• 02 декабря 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Мало і рано.
Мало заробляє і рано приходить додому.
Та ще й ледар. Не прибирає, не пере, за дітьми не дивиться...
Шо попало. Нафіг треба такий.
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Не готує (тільки якщо я не труп), але допомагає в іншому. Навіть дитину на гуртки возить. Але якщо я не можу готувати, то у нас є 3 варіанти, кафе, кулінарія і сусідка-повар.
Значить,ви обидва працюєте,але вдома він тільки дітей по гуртками розвозить,дуже зручно) для нього,звичайно))
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Так тема ж не про це) Ви ж хочете щоб чоловік ще й домашню роботу брав на себе, і дітей обслуговував.
Ви справді купаєте дітей, яким 9 і 11 років?
Ні, звичайно
Але мої діти не народилимь же зразу в цьому віці
Бавовнятко• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну это все ваши отмазки. Дети не маленькие уже. Вы и работу попробуйте сначала найдите, хорошо если есть опыт и квалицикация какая то. Если есть желание ищут возможности, а вы 11 лет дома и у вас муж виноват.
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
А якщо і я буду на роботі. В цей час якраз з басейну дітей приведу після роботи.
То тільки я буду вдома все це робить?
Якщо ви працюватимете, як ваш чоловік, у вас буде дві помічниці ще вдома
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Це не ті гроші, щоб мати прислугу
Так мова не про прислугу, а про помічників. не постійно а 2 рази на тиждень. Це ваші вихідні від кухні і прибирання.
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
це трутень а не чоловік.
мій і готує,і купує,і прибирає,ну і я теж.. В магазин за продуктами теж він .На вихідних разом в Новус можемо сходити.Зранку на вихідних поки проснусь- вже сходить на ринок, закупиться і сніданок приготує. З іншим я би не жила. В будні готує увечері вечері лише він,бо раніше приходить.готує швидко і смачно.
Бути йому мамцею і його облуговувати не збираюсь.
грошей заробляє у 3 р більше ніж я.
А яка ваша зп? Як у чоловіка автора чи більша?
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляДуша компанії
Каже, йому добре, що все це на мені.
Просить не йти на роботу.
Я наче і звикла і змиралася, але сказать комусь стидно, що я досі не працюю.
А роботу плюс оце все я не витягну, я точно знаю
Просить не йти на роботу.
Я погнала• 02 декабря 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
За 40 тис можна знайти помічницю для 11 річки, а другу за 50 тис для меншої дитини вашої.
чего тут только не прочитаешь
думаете, на эти деньги можно?))
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Це не ті гроші, щоб мати прислугу
Мамо, ви ж не заганяйтеся вже.
Прислуга і персонал для допомоги - це різні категорії
СкрипяСердцем• 02 декабря 2025
Мой не готовит и не убирает, но зарабатывает очень достойно. У меня удаленная работа, я все успеваю. Раньше до войны жили в большом доме - еще и домработница 2 раза в неделю приходила
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
И вам хватает на четверых?
Вистачає. Ще й його батькам комуналку платимо і деякі інші розходи, типу лікарі
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Шо попало. Нафіг треба такий.
Тому автор внизу в стрічці і питала, як довго триває процес розлучення.
Я погнала• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
это точно. только на работе и читаю)
Бавовнятко• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Каже, йому добре, що все це на мені.
Просить не йти на роботу.
Это путь вникуда лично для вас…. Вы через еще 10 лет будете в лучшем случае полы мыть где-то, если его не станет в вашей жизни.
Можно раз в неделю платить за уборку, раз в неделю заказывать повара с меню на неделю, полуфабрикаты, или самой делать если любите. Но вареники, сырники котлеты голубцы можно в морозилку накидать и доставать по потребности
Душа компанії• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Каже, йому добре, що все це на мені.
Просить не йти на роботу.
Та прям соромно. Ви хауз-менеджер. Найважча робота-ваша.
ПростоБелка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
80-90
Ну, так а что не так? Зарабатывает муж, один выходной, возвращается поздно, Вы не работаете - все логично, быт и дети на Вас
Пойдете работать, будете делить обязанности. Или вырастет доход, будете нанимать приходящий персонал
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляДуша компанії
Дякую)
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
У нас такой же состав ,двое детей и я работаю,еще каждое утро приходила к бабушке помогала маме памперс менять итд. Мне не хватает денег хочется больше: технику обновлять, в лагеря детей отправлять на море летать...
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ погнала
чего тут только не прочитаешь
думаете, на эти деньги можно?))
А яка ціна за дворазовий вихід на тиждень помічником?
40 тис на 8 разів?
50 тис на 8 разів?
40 тис на 8 разів?
50 тис на 8 разів?
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Мені не хочеться більше грошей. Я взагалі аскетично можу жити.
Радуга-дуга• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Каже, йому добре, що все це на мені.
Просить не йти на роботу.
Ага, Ви значить не витягнете, а чоловік має витягнути ’роботу плюс оце все’?
Цікаво, а Ви на роботі теж зароблятимете 80-90 тис? Тоді, думаю, взагалі не проблема найняти помічницю.
Бавовнятко• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Каже, йому добре, що все це на мені.
Просить не йти на роботу.
Автор это все хорошо, когда лично на вашем счету лежит хорошая сумма. И вы не особо зависите от мужа, а знаете что сами проживете.
А так ему конечно удобно, в чистый дом идти и пирожки жевать. Но вы полностью от него зависите, в этом беда.