Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025
У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?
Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Так, ми обидва працюємо. Разом відпочиваємо, разом займаємось фізкультурою. Він на роботі тягає, бо директор. Я в огороді копаю, бо ландшафт в осовному на мені. Я ще пиляю, стригу. Угадайте, хто прибирає вдома і все що я напиляю, нагребу, накопаю?
Жінка всердно завжди робить більше)
Мая твая не панимать• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Бо вони все роблять вдома і потім ще везуть на гуртки,виходить,не 8 годинний робочий день, а 18тигодинний)
так мова про те, що сидять, відпочивають, поки діти на гуртках. Чи у вас як чоловік - то відпочиває, а як приживалка, що дітьми прикриває свою лінь, то упахується?
Зи, зазвичай такі ’пахальщиці’ і вдома ніфіга не роблять
Хитрушка-чекушка• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
А це де така робота де можеш приїжджати додому коли захочеш і ще й грошей нормально отримувати?
Чоловік керівник, в нього вільний графік - може від´їхати серед робочого дня
Радуга-дуга• 02 декабря 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ще скажіть що і діти не його турбота
Якщо Ви про виховання - то це справа обох батьків. Якщо про погодувати/покупати, то у даному випадку точно не його турбота.
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Я думала тільки вже я мислю такими категоріями. Жити і відкласти хоч 500 баксів в місяць треба
А ви за 11 + років шлюбу досі так не робите?
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
И работать не хотите и дела домашние делать,вам нужно было за лорда выходить замуж или за депутата
Краще за лорда.
Депутати все частіше кудись зникають, скоро взагалі счезнуть, як вид.
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Жінка всердно завжди робить більше)
Я ж це для себе роблю. Я не роблю того о не хочу. Я люблю готувати, копати, саджати. Потім смакувати і підвисати коли дивлюсь на результат своєї роботи.
ЯяяКакаджамбо• 02 декабря 2025
Ответ дляДуша компанії
Та прям соромно. Ви хауз-менеджер. Найважча робота-ваша.
А яка перспективна в плані карʼєрного росту
Ответ дляХитрушка-чекушка
У мене чоловік керівник, і я керівник ми частіше затримаємося до 21ніж поїдемо по своїх справах. Інколи - так, регулярно-ні. Бо навіть коли ти розприділив обовʼязки між командою ти маєш бути в зоні доступу, бо прилетіти нові задачі чи міт можуть в любий момент
А ваш керівник може працювати по півдня і прибиранням замість роботи займатися- круто) молодець
ЯяяКакаджамбо• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Мені не хочеться більше грошей. Я взагалі аскетично можу жити.
Ідеально
Прибиральниця , нянька кухарка без претензій
Вилосипедниця• 02 декабря 2025
Ответ дляУшла и Пришла
У меня такой
И у меня, я ему ни готовить, ни убирать не разрешаю, руки из заднего прохода)
Приходит женщина убирать, готовлю только я и то простое что-то ( запекаю, салат и тд), чаще заказываем или в рестиках/кафе едим, детей нет.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
Бізнес,деякі державні установи
Хитрушка-чекушка• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
Ну, в різних місцях по -різному робота організована. Мій весь час на телефоні, навіть у вихідні й у відпустці, але сам регулює свою присутність на робочому місці.
Не прибирає , але може зробити якісь потрібні справи
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
моя 32 ,його 90-95 тис грн. просто він мене кохає і обожнює. і це 2 шлюб. корони нема на голові, бо багато заробляє. любить мене дивувати і робити приємне. новус під будинком тому ходимо разом. а так він заїжджає на авто сам і все купує що треба. на вихідних по суботам в нас гарний фермерський ринок.зранку.
Тобто ваш заробляє 95, він вас кохає і ви працюєте, а автора заробляє 90, просить її бути вдома, то він трутень?
ЯяяКакаджамбо• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Хто сказав, що я не хочу працювать і справи домашні робить?
А хто їх робить?
В мене приватний будинок великий, велика територія із газонами, садами і тд. За цим всім треба догляд. Мені в теплу пору дня мало все встигнуть.
Якьи хьомь це все за мене робив, дітей обслуговував, возив їх в школу і зі школи, гуртки, спорт, готував і тд, то я б задовленням тільки на роботу і ходила.
Щоб як чоловік прийти покласти гроші і більш нічого. А воно все навколо якось само робиться
А хто їх робить?
Здатні покласти і заробити тих 90 тис ?
Мая твая не панимать• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
тобто, голодувати будете - лиш би не працювати?
ЯяяКакаджамбо• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Прямо гірше шахти чи добового чергування
Вилосипедниця• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Працює багато. Приходить в 19-20 год. Часто по відрядженням. Один вихідний.
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Так вы дома сидите, конечно это норма, что быт на вас. А как вы хотели ? Если вам так тяжело, то наймите помощницу по дому
Мая твая не панимать• 02 декабря 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Доведеться голодувати, звісно, але що не зробиш заради дітей.
та ні, не так: не заради дітей, а заради власної ліні не гріх і дітей голодними тримати
Області пітьми• 02 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
це трутень а не чоловік.
мій і готує,і купує,і прибирає,ну і я теж.. В магазин за продуктами теж він .На вихідних разом в Новус можемо сходити.Зранку на вихідних поки проснусь- вже сходить на ринок, закупиться і сніданок приготує. З іншим я би не жила. В будні готує увечері вечері лише він,бо раніше приходить.готує швидко і смачно.
Бути йому мамцею і його облуговувати не збираюсь.
грошей заробляє у 3 р більше ніж я.
Тыщ 20?
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ погнала
140 тис, вестимо. или я еще нолик забыла?
Ви справді платите помічнику за вихід 17 тисяч в день?
Мая твая не панимать• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
а тим двом нахіба таке ’щастя’?
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну навряд чи він би приїжджав в 16 щоб зробити домашні справи. За домашні справи ніхто йому не заплатить- дешевше найняти помічницю і більше грошей заробити
Я погнала• 02 декабря 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
27)) кто больше?
ну что вы такие тут советчицы доверчивые, даже не интересно с вами
Хитрушка-чекушка• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
Ні, нащо , він о 17.00 вже закінчує роботу
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Що це за гуртки такі? Якщо чоловік дитину в школу відвіз, потім на гурток, потім з гуртка, плюс робота 10 годин, то він паше всі 22 години?
ЯяяКакаджамбо• 02 декабря 2025
Автор , подумайте чи зможете ви самостійно на своє аскетичне життя заробити після десятиліть декрету , якщо раптом десь виявиться борщ смачніший і діти вихованіші
Вилосипедниця• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Дитину купає увечері чоловік. Це,мабуть,все що він останнім часом робить. Я не працюю,але вчуся, тому на себе часу майже немає.
Надеюсь, хоть не девочку? Ибо это очень странно, что их всех обязательнностей дому, он купает ребенка