Гарнюнька• 02 декабря в 23:06
Який пасивний дохід самий вигідний?
Думаю, який пасивний дохід мати на пенсії. Бо пенсії не буде
Зробіть вибір:
вже голосів:
1. Купити 1к новоб та здавати
2. Купити 2 паркінги та здават
3. Вкласти в біткоін
4. Купити золото та чекати
5. Відкрити мілкий бізнес
6. Покласти на депозит
7. Нічого не робити
8. Інше
Анонім-ка• 02 декабря в 23:32
Ответ дляКу-кусик
Депозит - нічтожно малий дохід....з урахуванням темпів інфляції навіть сумнівний
Це навіть не дохід, в кінцевому результаті інфляція повністю зжерає ці гроші
Последний вагон• 02 декабря в 23:35
Ответ дляИщу Аленя
У знакомого деп в немецком банке-на то и живет,тупо бухает и дома сидит пока тцк шманает
Депозит в немецком банке это 2% годовых.
На что там жить?
Разве что у него миллионы
На что там жить?
Разве что у него миллионы
мегамоСГ• 02 декабря в 23:35
Ответ дляАнонім-ка
Депозит можна відкривати не лише в гривні і не лише в укр. банках.
Ку-кусик• 02 декабря в 23:36
Ответ дляАнонім-ка
Так, все вірно. В результаті через n- років може залишися на руках значно менша сума.
Анонім-ка• 02 декабря в 23:36
Ответ дляИщу Аленя
скільки навколо тупеньких їм можна розповісти все що завгодно
мегамоСГ• 02 декабря в 23:37
Ответ дляКу-кусик
Або більша. Там багато факторів впливає.
Дую на вітер• 02 декабря в 23:37
Мне деньги приходят на биткоин, я каждый месяц оставляю 10 % . Не буду снимать даже если падать сильно начнет, решила лет 10-15 не трогать . Но меня слушать такое себе, я уже подарила кому то 2 квартиры в мелитополе, покупала под сдачу
Ку-кусик• 02 декабря в 23:38
Ответ длямегамоСГ
Не в гривні дуже низька ставка. Не в українських банках для українців - хоч би в мінусі не залишилися.
Анонім-ка• 02 декабря в 23:38
Ответ длямегамоСГ
Та ви що? А в якій валюті і в банку якої країни ви можете відкрити депозит ?
І в принципі українці можуть массово і під який % і вигода в чому, можете порахувати?
Невгамовна сила• 02 декабря в 23:39
Ответ длямегамоСГ
Ну бізнес це ніяк не пасивний дохід, оренда теж не зовсім. Із чисто пасивних тут депозит і золото, до речі, теж можна в депозиті, лежиш на дивані, а тобі відсоточки капають. А по суті, кожне вкладення коштів має свою дохідність і ризики, чим вища дохідність, тим і ризики вище, все треба рахувати.
Так золото это тоже не пассивный доход, если просто слитки лежат.. Его ещё попробуй продай потом...
Ку-кусик• 02 декабря в 23:41
Ответ длямегамоСГ
Яких? Наведіть приклади. Останнім десятиріччя бачу лише підтвердження. Ціни виросли на все і всюди. В Європі колись могли жити лише на %. Вже і це кануло в лєту.....
мегамоСГ• 02 декабря в 23:48
Ответ дляАнонім-ка
Яких тупеньких, ви взагалі розумієте, що таке депозит? Його ставка залежить від ставки НБУ і від кредитних ставок банку, бо по факту, проценти по депозиту це плата клієнту за користування коштами, які дають іншим клієнтам на кредит, це якщо дуже просто. Тому і в німецьких банках 2%, але надійно і майже без ризику. Ну можете віднести в кредитну спілку аферистам під високий відсоток, раніше таких заманух було до фіга, потім залишалися без нічого, деяки досі бігають по судах.
Метелики на душі• 02 декабря в 23:45
Ответ дляБибер-анонимер
1 комнатная квартира под сдачу хорошая идея... но только, если вы будете при памяти и здоровье - искать и контролировать арендаторов, если убрать ремонт и коммуналку, оплачивать коммуналку, ремонтировать это жильё, выбивать долги.
Тоже самое с паркингом.
Я бы остановилась на депозите.
Тоже самое с паркингом.
Я бы остановилась на депозите.
Со временем, когда автор вьійдет на пенсию, квартиру можно продать и жить на эти деньги. Ну, а депозит- инфляцию, даже в валюте, никто не отменял
мегамоСГ• 02 декабря в 23:49
Ответ дляАнонім-ка
Можу) це тема моєї дипломної роботи в університеті і моя робота в фінансах, але всі конкретні розрахунки і підказки - це вже платно). Так забавно тут читати деяких експертів)))
Анонім-ка• 02 декабря в 23:48
Ответ длямегамоСГ
Тема вашої дипломної роботи : депозити українців в іноземних банках? Нашо ви брешете?
Ку-кусик• 02 декабря в 23:50
Ответ длямегамоСГ
А тепер візьміть калькулятор і прорахуйте ваші 2% річних. Мінус податок, мінус інші сплати і вуаля, з мільйона (!!!) євро ледь мати 300 євро на місяць
мегамоСГ• 02 декабря в 23:51
Ответ дляАнонім-ка
Моя тема - депозитарна політика в Україні...ще питання? Будемо дискутувати по темі?) І так, українці можуть відкривати рахунки в іноземн.банках, але треба знати нюанси.
Анонім-ка• 02 декабря в 23:52
Ответ длямегамоСГ
А яке відношення депозитарна політика в Україні має відношення до іноземних банків?
Метелики на душі• 02 декабря в 23:53
Ответ дляНевгамовна сила
1 грамм золота в 2005г. году стоил 150 гривен -это 30 дол.. Сейчас 1грамм золота в ломе в ломбарде стоит 3,4тисгрн, в долларах. больше 80
Анонім-ка• 02 декабря в 23:56
Ответ длямегамоСГ
Нашо ви ото все строчите?
Просто скажіть як знайомий може жити на 2% річних, для того щоб хоч якось жити на 2% річних в тебе в банку повинно лежати 1200000 €, тепер питання як цей знайомий це бабло перевіз в Німеччину і поклав на депозит?
Ку-кусик• 02 декабря в 23:58
Ответ дляМетелики на душі
Ще раз: це не пасивний дохід. Це прибуток від продажу дорогоцінних металів. А випадок: лежу на дивані і гроші капають - явно не про це.
Налог ви не забули сплатити при продажі?
І так, в тривалий перспективі золото надійніше, ніж валюта. Що ви і бачите в наведеному прикладі. В 2005 на 30 доларів можна було більше купити, ніж зараз...... і зветься це інфляцією.
Метелики на душі• 02 декабря в 23:59
Ответ длямегамоСГ
В нас в домі такі поплатились 4-х кімнатною квартирою, взяли в Приваті кредит 40 тис дол. під заставу квартири, і віднесли його в кредитну спілку. Потім та спілка пропала разам з грішми
Оце потужно• 03 декабря в 00:02
Ответ дляСкрипяСердцем
Для мене це майно, зараз це мій пасивний дохід. Хочу ще вивчитися робити манікюр у вихідні, бо основна робота є.
Кому всрався той манікюр, я порахувала скільки віднесла маникюрше за півроку...могла б і на курсах вивчитись і фрезер купити разом з гель лаками, інструментами
Забагаловка• 03 декабря в 00:02
Ответ дляЯсноВидящая
Лично сейчас лучше паркинги, рисков и гемора меньше
Я тоже так подумала, хотя никогда их не рассматривала. Парковочных мест нет, можно спать в машине, а не подвале, вложений никаких не надо, 2 паркинга стоят как одна квартира
Метелики на душі• 03 декабря в 00:03
Ответ дляКу-кусик
В ломбарді налог не берут, ну раніше не брали, зараз не знаю.А за банківське золото- то інше питання.
Ку-кусик• 03 декабря в 00:04
Ответ дляМетелики на душі
В ломбарді? Так ви взагалі про ювелірку?
Метелики на душі• 03 декабря в 00:14
Ответ дляКу-кусик
Так, за ювелірку. Хто в СРСР купляв золото - виграли, а гроші на книжках пропали
СпайдерВумен• 03 декабря в 00:16
Ответ дляБибер-анонимер
Тоже самое с паркингом.
Я бы остановилась на депозите.
Тоже самое с паркингом.
Я бы остановилась на депозите.
После развала советского союза у моих дедушки с бабушкой на сберкнижек пропало 80 тыс советских рублей.
Думали, в старости будет подспорье.
СпайдерВумен• 03 декабря в 00:22
Ответ дляМетелики на душі
У моих друзей 4 квартиры в Донецке остались.
В Киеве они снимают.
Думаете, со временем, когда выйдут на пенсию, они смогут рассчитывать на свои Донецкие квартиры?
В Киеве они снимают.
Забагаловка• 03 декабря в 00:24
Ответ дляКиця-бриця
До речі чому у нас немає ринку інвестицій типу акції купувати продавати ? Як в Європі. Вони з цього гарно заробляють
Кому ж нема? Є, просто треба знати, де і як купувати