Гарнюнька• 02 декабря в 23:06
Який пасивний дохід самий вигідний?
Думаю, який пасивний дохід мати на пенсії. Бо пенсії не буде
Зробіть вибір:
вже голосів:
1. Купити 1к новоб та здавати
2. Купити 2 паркінги та здават
3. Вкласти в біткоін
4. Купити золото та чекати
5. Відкрити мілкий бізнес
6. Покласти на депозит
7. Нічого не робити
8. Інше
Зроблено у 80-х• 02 декабря в 23:08
Ви в стані заробити на нерухомість але не в стані знайти відповіді на питання ?
Гарнюнька
• 02 декабря в 23:09
Ответ дляЗроблено у 80-х
В процесі пошуку відповіді
Борець за гаманець• 02 декабря в 23:09
Купити вторичку і здавати, за 35-40к$, і здавати за 200$.
Зроблено у 80-х• 02 декабря в 23:10
Ответ дляБорець за гаманець
Яка рентабельність і амортизація ?
Миловидна леді• 02 декабря в 23:10
Тот, с которым вы сможете справиться и вас не намахают. В крипте разбираетесь? В ценах на золото? Уверены, что новостройку сдадут? Из арендаторов оплату сможете выбиваеть? Идеи мелкого бизнеса есть, сможете его вести?
ЯсноВидящая• 02 декабря в 23:11
Ответ дляМиловидна леді
Что-то вести - это не пассив доход
Но, автор неправильно ставит вопрос.
Зроблено у 80-х• 02 декабря в 23:11
Ответ дляМиловидна леді
Автор може все
ЯсноВидящая• 02 декабря в 23:12
Ответ дляГарнюнька
В процесі пошуку відповіді
Для начала разберитесь с пассивным доходом, как понятием
Ку-кусик• 02 декабря в 23:13
Ответ дляЯсноВидящая
Что-то вести - это не пассив доход
Но, автор неправильно ставит вопрос.
Якщо золото лежить - це теж не пасивний дохід......
Миловидна леді• 02 декабря в 23:13
Ответ дляЗроблено у 80-х
Автор може все
Интересно, деньги то хоть на это все есть или ’дурень думкою багатіє’?
ЯсноВидящая• 02 декабря в 23:14
Ответ дляКу-кусик
Доход, когда продаст
Если, когда то
Миловидна леді• 02 декабря в 23:15
Ответ дляКу-кусик
Да все варианты автора не особо пассивный доход, в лучшем случае сохранение денег.
Зроблено у 80-х• 02 декабря в 23:16
Ответ дляМиловидна леді
Моя думка - друге
Але зараз налетять як в сусідній темі з криками - тебе жаба давить
Ку-кусик• 02 декабря в 23:17
Ответ дляЯсноВидящая
Доход, когда продаст
Если, когда то
Так треба торгувати. А не ´купити пусть лежит/чекати десятиріччя´ Вам все вірно написали: розбиратися у визначенні, що це взагалі таке.
ЯсноВидящая• 02 декабря в 23:17
Ответ дляКу-кусик
Это я написала
Но, ладно
Ку-кусик• 02 декабря в 23:19
Ответ дляЯсноВидящая
Это я написала
Но, ладно
Так, трохи заплуталася з ніками. Одразу відповідаю тут в кількох темах і на олх.
Невгамовна сила• 02 декабря в 23:21
Ответ дляЗроблено у 80-х
Моя думка - друге
Смотря по чем купить и за какую стоимость сдавать. Квартиру можно детям оставить, а в паркинге жить не будешь
Ищу Аленя• 02 декабря в 23:21
У знакомого деп в немецком банке-на то и живет,тупо бухает и дома сидит пока тцк шманает
мистерЛяпсус• 02 декабря в 23:24
Ответ дляЗроблено у 80-х
Може людина спадок отримала!
СкрипяСердцем• 02 декабря в 23:27
Для мене це майно, зараз це мій пасивний дохід. Хочу ще вивчитися робити манікюр у вихідні, бо основна робота є.
Киця-бриця• 02 декабря в 23:27
Ответ дляИщу Аленя
До речі чому у нас немає ринку інвестицій типу акції купувати продавати ? Як в Європі. Вони з цього гарно заробляють
Бибер-анонимер• 02 декабря в 23:28
1 комнатная квартира под сдачу хорошая идея... но только, если вы будете при памяти и здоровье - искать и контролировать арендаторов, если убрать ремонт и коммуналку, оплачивать коммуналку, ремонтировать это жильё, выбивать долги.
Тоже самое с паркингом.
Я бы остановилась на депозите.
Тоже самое с паркингом.
Я бы остановилась на депозите.
Киця-бриця• 02 декабря в 23:29
Ответ дляИщу Аленя
Як він рахунок завів? То ж тільки для громадян чи я помиляюся?
Ку-кусик• 02 декабря в 23:31
Ответ дляБибер-анонимер
Тоже самое с паркингом.
Я бы остановилась на депозите.
Тоже самое с паркингом.
Я бы остановилась на депозите.
Депозит - нічтожно малий дохід....з урахуванням темпів інфляції навіть сумнівний
мегамоСГ• 02 декабря в 23:32
Ну бізнес це ніяк не пасивний дохід, оренда теж не зовсім. Із чисто пасивних тут депозит і золото, до речі, теж можна в депозиті, лежиш на дивані, а тобі відсоточки капають. А по суті, кожне вкладення коштів має свою дохідність і ризики, чим вища дохідність, тим і ризики вище, все треба рахувати.