Ядвига Юсьлегко• 20 ноября в 22:33
Чи буде субсидія ,якщо....
Якщо живе сама літня людина єдиний дохід якої 3000 пенсії
Але прописані 2 дітей і онук (син та онук давно за кордоном)
Чи можливо не виписувати їх?
А довести,що вони дійсно з нею не проживають
Наперед вдячна
Чи можливо не виписувати їх?
Наперед вдячна
Ядвига Юсьлегко
• 20 ноября в 22:34
Саме цікавить що вони чоловіки призовного віку,чи це має значення в даному випадку?
Ядвига Юсьлегко
• 20 ноября в 22:35
Ответ дляОбстановщица
А син та онук не можуть оплатити і допомогти літній?
Ой,там дуже цікава і довга історія
Краще не питайте
Питання швидше риторичне
Краще не питайте
Питання швидше риторичне
Тріль!• 20 ноября в 22:40
Якщо вони не є власниками цього майна, то вона може спробувати їх зняти з реєстраційного обліку
Зареєстрованих осіб враховують.
КучМала• 20 ноября в 22:42
Я прописана у мамы-пенсионерки, проживаю по другому адресу. Каждых полгода мама подтверждает это в Пенс фонде: я беру справку, что по месту проживания на меня насчитывают комуслуги, мама приносит наши квитанции и подаёт на продление субсидии. В вашем случае, походу, это не вариант, нужно только выписывать прописанных .
Танцепесенная• 20 ноября в 22:45
У соседей субсидия. Прописаны мама и два совершеннолетних сына. Один сын не живёт. К нам приходят из соцслужбы и просят подтвердить и подписаться, что он там не живёт.
Ку ка ку ка ку• 20 ноября в 23:18
У мене сусідка так мамі оформлювала, писали що не проживають прописані. Приходила комісія писала акт, сусіди підтверджували. Субсидію дали.
Аноним_1857• 20 ноября в 23:22
Я беру справку в осбб что проживаю в другом городе и отправляю маме
Леди_на_драндулете• 21 ноября в 02:54
Ответ дляКучМала
Чи можнабуло б без справки, якщо просто сусіди мами підписали б документ, що ви з нею не проживаєте?
КучМала• 21 ноября в 13:29
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Нет такого, когда-то можно было, сейчас нет. Да, когда-то к маме приходила комиссия, к соседям. Не знаю, отменили официально или это требование местного Пенс фонда, Киев.