ПростоБелка• 02 декабря 2025

Дівчата а це завжди так, коли чоловік підіймається по карʼєрі жінка відразу не

Треба,
В чоловіка скоро колишнього відкрився бізнес (він відкрив) різко все пішло вверх, багато продажів і клієнтів і відразу розлучення і ти мені більше не жінка
Я його на цей бізнес спонукала, підтримувала перші декілька місяців і отримала подякую - розлучення. Це як? А він «пєрєц» в шоколаді зараз, а я в прольоті.
Бутерброд и я• 02 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Можливо і так. Не знаю. А чого тоді просив допомагати? Не чесно так, не можна так.
Ну але це мабуть в моїй реальності. В його по іншому.
Якщо допомогали, то пробуйте такий же бізнес для себе розвернути. Конкуренція)
Брюльтик• 02 декабря 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
І люди пізнаються не в горі, а в радості. Запамʼятайте це
Ви шось таке мелете і все мимо каси.
кнопкодав• 02 декабря 2025
По темі,авторе. На превеликий жаль, ситуація досить часта.
Кажуть, що чоловіки намагаються позбутися жінок, що були свідками їх неспроможності ( фінансової/сексуальної/ по здоров´ю...,)
Може ще прискаче, як бізнес трохи просяде.
А жінкам наука не бути помічником у всіх справах і жилеткою, бо дяки не буде ніколи.
Мама Карло• 02 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Ні. Це повʼязано з машинами і шинами.
Давайте,расскажите ещё змеям, а они потом ваши идеи загребут,под видом наводящих вопросов про павербанки
Брюльтик• 02 декабря 2025
Реально. Станьте йому конкурентом
Томатико• 02 декабря 2025
У меня БМ был тоже такой же. Причем резко стало ’это я всё здесь заработал, это всё моё’ Да подавись ты, жлобяра.
Ушла и не жалею.
кнопкодав• 02 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Ні. Це повʼязано з машинами і шинами.
Ясно, ну що сказати, в цей бізнес нелегко влізти. Конкуренція велика.
Вам треба було якось на двох оформити
автор ПростоБелка • 02 декабря 2025
Ответ дляТоматико
Ушла и не жалею.
Да, і мені навіть їжею притикнув що ВІН заплатив за це. Навіть дитині на репетитора не дав грошей..
кнопкодав• 02 декабря 2025
Ответ дляМама Карло
ви думаєте буде черга бажаючих на такого ’шикарного’ кандидата? Це треба зовсім себе не поважати
Борисфенка• 02 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Зараз також допомогаєте? Чи ви вже зовсім непотрібні?
Діти є?
автор ПростоБелка • 02 декабря 2025
Ответ длякнопкодав
З грошима буде)
Брюльтик• 02 декабря 2025
Автор переспіть з його другом. Просто назло
автор ПростоБелка • 02 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Діти є?
Вже зовсім не потрібна. Є одна слава Богу
кнопкодав• 02 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
А батьки його в курсі справи?
автор ПростоБелка • 02 декабря 2025
Ответ длякнопкодав
А батьки його в курсі справи?
Там тільки дуже і дуже старенький тато. Який взагалі не розуміє толком який рік на дворі.
Томатико• 02 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Подавайте на алименты уже сейчас, не ждите развода.
Мой еще мне говорил: ты еще приползешь ко мне с протянутой рукой... Не приползла. Но алименты в итоге получила, хоть какие-то.
Ядвига Юсьлегко• 02 декабря 2025
Ответ дляБрюльтик
Ви шось таке мелете і все мимо каси.
То ви мелете щось мимо своєї каси
Я не чарівниця вам• 02 декабря 2025
Ответ дляАленький носочек
Не всегда бросают, а могут любовницу завести. Тоже таких случаев много знаю
Да, так и есть. Почти у всех обеспеченных есть любовницы.
Деньги открывают возможности для этого.
Брюльтик• 02 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Це аліментами все регулюється. Назбирайте якісь докази про його доходи для суду
кнопкодав• 02 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Ясно. Ну що сказати. Авторе, швидше за усе кіна не буде. Збирайте гроші ’ під подушку’
У вас взагалі ніякого спілкування? Живете разом? Дитиною займається? Інтим не просить?
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ длякнопкодав
Забив на всіх і все, спілкування нема.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Вимагайте аліменти або на роботу хай вас візьме. Знаю такий випадок, у знайомого одночасно працювали у фірмі попередня і нинішня дружина, бо аліменти платити не хотів, а зарплатню платив непогану.
кнопкодав• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Забив на всіх і все, спілкування нема.
Швидше за усе, вже є якась на горизонті.
Насипте при нагоді йому перцю в труси ну і збирайте докази його доходів
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Він точно не візьме. Сказав собі шукай роботу десь де хочеш - не мої проблеми, а твої.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Забив на всіх і все, спілкування нема.
Почекайте першого зальоту, коли стане сутужно, гонор збавиться. Тоді стане більш контактним, корона впаде.
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Думаю в нього зальоту не буде. І гонор росте ого як)
Поки зальоти в мене)))
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
А донька велика? Скажіть, що з ним буде жити.
Ви ж знаєте його слабкі місця, притисніть чимсь.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Поки зальоти в мене)))
Та буде, рано чи пізно. Життя бентежне, війна, влада без кінця міняється, оно зараз знову переділ.
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Не знаю. Я йому цього звичайно не бажаю
Але поки він йде в гору, його бізнес і фінанси, я йду стрімко донизу. Ще й думаю має когось. Отаке от життя 25 рік приніс.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Не знаю. Я йому цього звичайно не бажаю
Помста - це страва, яку треба їсти холодною.
Пару років протримайтеся, а потім побачите, що буде.