ПростоБелка• 02 декабря в 23:41
Дівчата а це завжди так, коли чоловік підіймається по карʼєрі жінка відразу не
Треба,
В чоловіка скоро колишнього відкрився бізнес (він відкрив) різко все пішло вверх, багато продажів і клієнтів і відразу розлучення і ти мені більше не жінка
Я його на цей бізнес спонукала, підтримувала перші декілька місяців і отримала подякую - розлучення. Це як? А він «пєрєц» в шоколаді зараз, а я в прольоті.
ПростоБелка
• 03 декабря в 00:46
Ответ дляБорисфенка
Та яка вам різниця, що робить він? Вам про себе треба подумати, свою справу відкрити.
Ви ж знаєте і вмієте це робити.
Що за песимізм?
Ви ж знаєте і вмієте це робити.
Що за песимізм?
Та любій жінці було б сумно.
Сумно що в 2026 все треба починати в 30 років з нуля)
Борисфенка• 03 декабря в 00:47
Ответ дляПростоБелка
Та любій жінці було б сумно.
Та ясно, що сумно, але переживете.
Я в 57 починаю і не жужжу, а що робити, казку ніхто не обіцяв.
Мама Никитки-2• 03 декабря в 00:48
Ответ дляПростоБелка
Нічого мені ніхто не віддасть. Я залишилась з голим задом, скажемо так))
Шукайте адвоката. Вам вище правильно написали: подавайте вже вчора на аліменти на дитину,
Ms. Скромность• 03 декабря в 00:49
Ответ дляПростоБелка
У вас є ви сама і бізнес-план, який ви вже втілили. Не треба вам ніякого іншого чоловіка. Подавайтеся на грант ’власна справа’ і будуйте власний бізнес.
Мама Никитки-2• 03 декабря в 00:51
Ответ дляПростоБелка
Він вже сам шукає і розширює, без моєї участі) все він може) а мене відправляє шукати будь яку але роботу.
Ви, вибачте, дура? І життя вас не навчить. На кожен допис щодо вашого чоловіка ви рвете на собі тЄльняшку його захищаючи.
Допоки ви не зміните своє відношення до себе, доти об вас і будуть витирати ноги. А ваша дитина буде позбавлена елементарного. Оно вже на репетитори немає грошей
Ms. Скромность• 03 декабря в 00:52
Ответ дляПростоБелка
Та любій жінці було б сумно.
Які ваші роки?)) треба значить треба!
ПростоБелка
• 03 декабря в 00:52
Ответ дляМама Никитки-2
Я не потягну сама цей бізнес ніяк. Одне діло допомогти а інше самій відкривати. Це кардинально інші речі.
Да, вже і на репетитора немає, це правда.
Мама Никитки-2• 03 декабря в 00:53
Ответ дляПростоБелка
Я вам не тільки про бізнес. Перечитайте ще раз мій допис.
І головне зрозумійте, що біля вас ворог.
Борисфенка• 03 декабря в 00:56
Ответ дляПростоБелка
Вдвох з чоловіком потягнули? Чим ваш чоловік такий видатний, прямо незамінний? Брата-свата-сина подруги візьміть, озвучити ваші думки і плани може люба мавпа.
Просто в автомобільно-шинному бізнесі переважно чоловіки, вам якась ’говоряща голова’ потрібна.
ПростоБелка
• 03 декабря в 00:57
Ответ дляМама Никитки-2
Те що він мій ворог я це вже усвідомила. Це дуже боляче і зайняло мені трохи часу… але вже усвідомила. Тепер треба займатись собою та своїм життям і дитиною.
ПростоБелка
• 03 декабря в 00:58
Ответ дляМама Никитки-2
І да, я дура)) це факт.
Ms. Скромность• 03 декабря в 01:00
Ответ дляПростоБелка
І да, я дура)) це факт.
Ну нічо, зробили висновки і порозумнішали)
Мама Никитки-2• 03 декабря в 01:01
Ответ дляПростоБелка
І да, я дура)) це факт.
Ну як прозріння настало. То раджу сісти і написати собі план на найближчий час. Візуалізуйте свої установки.
Підказую.
П1 подати на аліменти.
П 2 знайти гарного адвоката
П 3 зробити копії всіх документів на підприємство чоловіка, щоб було з чим на розподіл майна йти
Підказую.
П1 подати на аліменти.
П 2 знайти гарного адвоката
ПростоБелка
• 03 декабря в 01:03
Ответ дляМама Никитки-2
Підказую.
П1 подати на аліменти.
П 2 знайти гарного адвоката
Підказую.
П1 подати на аліменти.
П 2 знайти гарного адвоката
Дякую. Я це розумію і знаю
Тільки 1
На адвоката я не маю грошей
2.аліменти будуть мізерні (бо перед державою бізнес у -)
3. Я нічого не зможу поділити , бо не на ньому це все) тому все що мені залишається - відпустити на Божий розсуд, а не в суд. 👩⚖️
Тільки 1
На адвоката я не маю грошей
ПростоБелка
• 03 декабря в 01:04
Ответ дляMs. Скромность
Та яке там) мене ще життя добре по голові побʼє поки не навчить.
Мама Никитки-2• 03 декабря в 01:05
Ответ дляПростоБелка
Дякую. Я це розумію і знаю
Тільки 1
На адвоката я не маю грошей
Тільки 1
На адвоката я не маю грошей
Ви шуткуєте? Не на нього. То сідайте і думайте як домовитись з тим, на кого той бізнес.
Ну і щодо мінусів. Все, з чого ви можете зробити копії, робіть. Най буде.
ПростоБелка
• 03 декабря в 01:06
Ответ дляМама Никитки-2
Ні, я серйозно. А там немає з ким домовлятись бо то його родина) так що я в прольоті)
Можна забити)
Копії всього необхідного маю , тільки навряд згодиться.
Можна забити)
Стильна штучка• 03 декабря в 01:06
У меня так было,в 2015 мы были переселенцами,я потеряла работу,а он устроился и его понесло,хотя до этого жили очень хорошо,мне было очень тяжело,но считаю что все к лучшему,снял маску
Мама Никитки-2• 03 декабря в 01:07
Ответ дляПростоБелка
Можна забити)
Тоді збирайте докази його ммм негласних доходів.
Це по перше. А по друге, бізнес з ріднею з самого початку провальний.
ПростоБелка
• 03 декабря в 01:07
Ответ дляСтильна штучка
🥺я вас дуже розумію.це такий біль, зрада
знаєте прийнято вважати що переважно тільки фізична зрада це страшно
але таке це ще страшніше…
ПростоБелка
• 03 декабря в 01:08
Ответ дляМама Никитки-2
бізнес то його, рідня до того відношення немає
То тільки папери, довірене обличчя скажемо так.
нічо я вже не назбираю бо доступу туди більше немаю. Я там приміщення прибрала , а тепер навіть зайти не зможу :)
Маруська Му• 03 декабря в 01:09
Ответ дляМама Никитки-2
Підказую.
П1 подати на аліменти.
П 2 знайти гарного адвоката
Підказую.
П1 подати на аліменти.
П 2 знайти гарного адвоката
Спершу потрібно П 3 зробити, якщо вона ще зможе
Маруська Му• 03 декабря в 01:13
Ответ дляПростоБелка
Дякую. Я це розумію і знаю
Тільки 1
На адвоката я не маю грошей
Тільки 1
На адвоката я не маю грошей
Стучіть куди треба, що там подвійна бухгалтерія. Похер на знайомих. Ви настучіть повище
Мама Никитки-2• 03 декабря в 01:12
Ответ дляПростоБелка
В сенсі приміщення прибирали? Серйозно?
А щодо «тільки на папері» то ще не вечір. Багато цікавого буває як у таких підставних Фунтів, так і у тих, хто бізнес на чужих оформлює.
Гроші, які течуть мимо, а де-юре ти маєш на них право, роблять дива, іноді доволі швидко
ПростоБелка
• 03 декабря в 01:13
Ответ дляМама Никитки-2
В сенсі приміщення прибирали? Серйозно?
Звичайно. Навіть готувала їжу на 6-7 працівників часто:)). А це дуже і дуже важко
А тепер лишилась в кінці року без нічого зовсім
І в пошуку роботи
Маруська Му• 03 декабря в 01:15
Ответ дляПростоБелка
І в пошуку роботи
Вам спочатку треба розізлитися на нього. По справжньому. Це потужна енергія для змін.
Мама Никитки-2• 03 декабря в 01:16
Ответ дляПростоБелка
І в пошуку роботи
Дивний бізнес, коли власник годує підлеглих.
ПростоБелка
• 03 декабря в 01:16
Ответ дляМаруська Му
Я зараз дуже розгублена. Мені дуже страшно якщо чесно.
Панікую де знайти роботу, зараз мабуть опинюсь на якійсь дуже поганій роботі бо робота треба на вже.
І все так навалилось 🥺😔і біль і образа і фінанси. Важко дуже
ПростоБелка
• 03 декабря в 01:17
Ответ дляМама Никитки-2
Ні, то просто коли кухарка безкоштовна була, то чому б і ні?
Мама Никитки-2• 03 декабря в 01:18
Ответ дляПростоБелка
Я такого ще не чула і не бачила. І до чого тут безкоштовна кухарка? Продукти також безкоштовні були?