Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Якщо дитина не мала проблем з друзями
а от підлітком не мала їх зовсім, бо сім´я стала суворою і не підтримувала її захоплення, чи буде ця людина мати проблеми з налагодженням контактів удорослому віці?
Пополняю_Карму• 03 декабря 2025
Так, скоріше за все буде. Всі люди різні, але як правило це має негативні наслідки. І що це така сувора родина, що не можна було друзів мати? Це схоже що слово ’сувора’ прикриття для аб´юзивної (що поширено).
Прагматик флегма
• 03 декабря 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Батьки стали релігійними
Марічка• 03 декабря 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Именно так
Пополняю_Карму• 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Батьки стали релігійними
Тобто вони зовсім здуріли, а в дитини тепер ще й травма на релігійному грунті? Не дивує, звичайно, коли щось не так, там завжди цілий букет проблем. Дитину шкода
Прагматик флегма
• 03 декабря 2025
Ответ дляПополняю_Карму
У них проблеми були у шлюбі + проблеми зі здоров`ям у дитини, тому знайшли таку відраду у церкві
Губка Боб• 03 декабря 2025
Якщо чесно - нічого не зрозуміло зі старпосту. Батьки стали релігійними це як? Просто почали ходити в церкву православну, чи зв´язалися з сектою, закривали дитину, не давали гуляти? Не дозволяли ні з ким абсолютно спілкуватися, чи просто обмежували зв´язок з негативними друзями, які пили,курили, гуляли, і т п ? Не дозволяли проколоти губу, пупок, перефарбуватися в рожевий, тим самим типу ’не підтримували захоплення’? Треба більше конкретики, щоб справедливо оцінити ситуацію.
Твоя космішна• 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Батьки стали релігійними
Знову батьки винні?🤦
Ні, Анастасія, вони не винні в тому, що ви виросли ’дикою’
Нагадаю, що вас у 17 років відпустили за сотні кілометрів до Києва на навчання. Більшу частину року, окрім канікул, ви могли жити вільно, робити що хочете, спілкуватися, шукати друзів, зустрічатися з хлопцями і т.д. Ви це не робили бо ви така від народження. Боїтеся людей.
Впораюсь зі всим• 03 декабря 2025
...стала суворою і не підтримувала її захоплення...
Какие увлечения? Что вам запрещали делать?
Вы описываете всё как-то хмуро.
Как будто они фанатики религиозные и жестокие.
Вас били родители (руками, ремнем, розгами) за малейшее непослушание? Вы ходили в синяках ежедневно?
Вас не пускали учится ибо зачем девочке образование?
Вас заставляли одеваться так чтобы прикрыть тело?
Может вы Библию знаете наизусть вместо букваря?
Что такого ужасного они с вами сделали,
что вам помешало иметь друзей?
Вы описываете всё как-то хмуро.
Что такого ужасного они с вами сделали,
что вам помешало иметь друзей?
Впораюсь зі всим• 03 декабря 2025
Не поддерживали увлечения...
Это так звучит как детская обида.
Мои родители не разрешили мне взять собаку, пойти на гимнастику, на гитару и на компьютерные курсы. Знаете почему? Потому что знали что не потянут по деньгам. 90-е и начало 2000-х не самые лучшие времена для обычных работяг. Они не говорили это напрямую, а просто отговаривали. Ваши родители вряд-ли были богачами?
Это так звучит как детская обида.
Леся Українка• 03 декабря 2025
С трудом могу представить, что человек в детстве (например лет до 10) был открытым к общению, позитивным, дружелюбным, всегда в компании друзей, так сказать лёгкий на подъем и за любой движ.
А во взрослом возрасте (например с 18 лет) вдруг сложности в общении. При чём я так понимаю во всех сферах, а не только с поисками друзей.
Просто в детстве дружба она без усилий. Она не требует от человека каких-то умений. Вот одна девочка, вот другая, обе хотят играть. Это они и делают.
А во взрослом возрасте (и в подростковом особенно) для контакта нужно прилагать усилия. А ещё люди оценивают друг друга. Сначало внешность. Потом характер, поведение, привычки. Если это рабочая сфера то ещё и профессиональные качества.
Это не в песочнице в пасочки гулять, это сложнее.
Изменится (стать замкнутым и необщительным) человек мог только если родители были реально плохими людьми, а религия это усугубила. То есть родители не просто пытались растить ребенка в строгости и послушании. А именно относились к ребенку так, что это выходит за рамки нормального и адекватного.
Ваши родители были такими - плохими неадекватными людьми которые причиняли вам вред?
Твоя космішна• 16 декабря 2025
Так все таки, давайте определимся...
**а от підлітком не мала їх зовсім, бо сім´я стала суворою і не підтримувала її захоплення**
То есть родители сделали так, что не было друзей?
Или всё-таки дружить было не с кем в маленьком селе?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3769571