Балаболка• 03 декабря в 13:17

Вы бы согласились снимать напополам квартиру с европейцем женихом?

Живя понятное дело в ЕС.
Альдебаран• 03 декабря в 13:36
Ответ дляБачу_майбутнє
В міністерстві піз*ежа, не інакше.
Та ясно
При тому що самотніх без дітей добряче так оподатковують - а це без мови і освіти цінний працівник
Радикальная• 03 декабря в 13:37
Если мужик предлагает женщине скидываться, то вариант у него только один - скинуться со скалы!
Если вы два мужика, то скидывайтесь и снимайте!
Альдебаран• 03 декабря в 13:37
Ответ дляБачу_майбутнє
Тобто ваш варіант це все ж сходу залізти на шию і звісити ноги?
Любонько, зараз молоді не дурні, щоб в 25 років собі ярмо на шию чіпляти. Вони шукають партнерство в стосунках, а не нахлібників.
Тут психологія « хрустальні пісі « у вічному декреті
Бачу_майбутнє• 03 декабря в 13:38
Ответ дляЦикавенная
Удалено администрацией...
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:38
Ответ дляАльдебаран
Ага і ставка чистими 3200
Оголосіть свою роботу без мови
Я працюю в Карітас. І мова в мене є, В2 і визнаний диплом, але ж це не можна порівнювати з можливостями носія мови, з місцевим навчанням.
Альдебаран• 03 декабря в 13:39
Ответ дляНашли в капусте
То ж вище були без мови
Альдебаран• 03 декабря в 13:41
Ответ дляНашли в капусте
Але що б будувати родину, якщо ти чоловік, то ти маєш заробляти достатньо на той випадок, якщо дружина завагітніє. Чоловіки ще не навчились народжувати. Тому жінки і мають дивитися, чи спроможний чоловік прогодувати себе та родину. А навпіл хай з другом знімає..
А чайлфрі що здатні запропонувати ?
Мексиканочка• 03 декабря в 13:41
’жених’ это он вам преподнес кольцо с бриллиантом, была помолвка и планируется свадьба?

или просто юзает?
Дама с собачкой• 03 декабря в 13:41
Я бы смотрела на потенциал. Если это условно архитектор или врач т е надо время чтобы получить опыт и есть перспективы с финансами, то возможно бы и согласилась. Если это рабочая профессия и потенциала особо нет, то согласиться это значит всю жизнь вносить свои 50%
Мексиканочка• 03 декабря в 13:42
странно, что европеец мужик не в состоянии снять квартиру
а беженка женщина должна быть в состоянии
он какой-то ущербный?
Цикавенная• 03 декабря в 13:42
Ответ дляБачу_майбутнє
Удалено администрацией...
Бачу_майбутнє• 03 декабря в 13:42
Ответ дляНашли в капусте
Ну, в світі є таке чудо, контрацепція називається.
Чоловік, звісно, зобов´язаний утримувати жінку та дитину, поки вона в декреті, і ще й ділити з нею поьут та догляд за дитиною, це по замовчуванню. Це база.
Але 25 це ще не той вік, коли збудована кар´єра, є достаток та збереження.
Це ж просто по людськи - допомогти коханому грошима, щоб йому не довелось брати якісь підробітки або впахувати без вихідних.
Тим більше, він старається не тільки для снбе, а для обох.
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:42
Ответ дляАльдебаран
Ага і ставка чистими 3200
Оголосіть свою роботу без мови
Ось дивиться. Що, не віриться? Це за 18 годин на тиждень вийшло трохи менше, бо брала день за свій рахунок на ДР малого.
Альдебаран• 03 декабря в 13:43
Ответ дляМексиканочка
он какой-то ущербный?
Біженки тут знатно знімають квартири і переживають щоб виплати не забрали і кошти на житло
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:43
Ответ дляБачу_майбутнє
В міністерстві піз*ежа, не інакше.
Да що ви кажете?
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:43
Ответ дляФісташкова кава
А автор в Германии? Может она в Париже или Цюрихе. Там совсем другие суммы за аренду.
В Німеччині теж різні суми за аренду є. Треба шукати значить не в Парижі і Цюриху, а в пригороді
Мексиканочка• 03 декабря в 13:44
Ответ дляБалаболка
в 25 лет нормальные европейцы не планируют жениться
это вы в 22 его охомутали и вцепились, готовы платить аренду, лишь бы не упустить?
так он поживет с вами, встанет на ноги и в 30+ женится на другой
автор Балаболка • 03 декабря в 13:44
Ответ дляМексиканочка

или просто юзает?
Было кольцо и знакомство с родителями
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:45
Ответ дляАльдебаран
Та ясно
Я не писала, що я без освіти, я сказала, що я біженець без НОРМАЛЬНОЇ мови і МІСЦЕВОЇ освіти. Не бачите різницю? В мене мова В2 і визнана вища освіта
Альдебаран• 03 декабря в 13:45
Ответ дляМексиканочка
Різні є європейці і вік їх одруження
Фісташкова кава• 03 декабря в 13:45
Ответ дляНашли в капусте
Ну так барышня не самостоятельная, она приложение. Я не думаю, что она там играет первую скрипку.
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:46
Ответ дляАльдебаран
То ж вище були без мови
Без НОРМАЛЬНОЇ мови. З В2 до нормальної мови ще вчити і вчити.
Хропочка з гривкою• 03 декабря в 13:47
Ответ дляНашли в капусте
Не правда, я зараз в Німеччині. Працюю на пів ставки і маю чистими 1600 евро. Так це я біженець, без нормальної мови і місцевої освіти! Моя квартира коштує 700 евро - 2 кімнати і велика кухня. Так що не треба ляля.
А коммуналка сколько ?
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:51
Ответ дляХропочка з гривкою
А коммуналка сколько ?
Це з усіма комунальними, крім 112 евро за електроенергію.
Доречі отримала ще 700 евро назад при перерахунку за рік. Так що на практиці виходить трохи меньше. Але я краще переплачу, що б потім велику суму не доплачувати
Альдебаран• 03 декабря в 13:48
Ответ дляХропочка з гривкою
А коммуналка сколько ?
Та не важно
Бо якби чоловік заробив би тих умовних 3000 євро ( взяти повну ставку ) то ніколи би не зібрали на перший внесок на кредит і жили би теж від зарплати до зарплати — місцевим баришням важко зрозуміти що одному працюючому не витягнути оренду кредит та витрати
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:49
Ответ дляАльдебаран
Та не важно
Так дама може разом купувати продукти, щось в родину, себе вдягати. Але якщо чоловік не взмозі ( а не не хоче) оплатити аренду, то хай краще вчиться і шукає роботу більш достойну
Альдебаран• 03 декабря в 13:52
Ответ дляНашли в капусте
Так яка тоді різниця - вклад в оренду чи в одяг ?
Мова йде про вклад обох а не утримання та утриманка
Нашли в капусте• 03 декабря в 13:56
Ответ дляФісташкова кава
Може. Може і чоловік оплатити може, але не хоче. Данних немає, хто він, що взагалі по життю робить. Чи він працює, чи вчиться, чи є освіта, які перспективи. Тільки те що він європеєць взагалі ні про що.
Цукрові вишні• 03 декабря в 13:54
Якщо він ще не в змозі утримувати сім´ю - то йому рано робити ще пропозицію і утворювати сім´ю.
А просто оплачувати квартиру 50/50 я можу і з подружкою, зате без зобов´язань.
Тому однозначно ні.
З царем в голові• 03 декабря в 13:54
Ответ дляБалаболка
В Украине большинство не понимает реалий жизни в ЕС. Нам постоянно рассказывали, что ЕС богатые, что там и законы соблюдают, не то что у нас, и пенсы у них шикуют на пенсию по курортам.
В реальности полно европейцев, как и украинцы, сводят концы с концами. Особенно молодняк, как ваш парень в 25 лет. У них многие в этом возрасте даже постоянного контракта не имеют и работают на минималку. Я про западную ЕС. Там на минималку в больших городах никто не сдаст отдельное жилье.
Чтоб ионят вашу ситуацию, нужно знать в какой вы стране и сколько там стоит снять отдельное жилье и какая зарплата у парня.
Я живу во Франции. Здесь минималка на руки 1450 грн где-то. А жилье отдельное в крупном городе - под 800-1000 евро. Чтоб его снять, человек должен зарабатывать от 2400 минимум на руки.
Молодые либо кооперируются и да, их девушки тоже платят половину, если работают. Либо пара снимает комнату, а не квартиру, если девушка не работает.
Мало кто из парней в 25 лет получает 2400 на руки.
И так не только европейцы, но и наши так живут.
Ищите другого мужчину, если не хотите жить пополам, а нынешний парень относится к большинству нищей молодежи.