Відірву та викину• 03 декабря 2025

Приїхала з закордону. Кожного дня плачу

Яка наша доля думаю. Які ми недалекоглядні наша сім´я що не виїхали ще починаючи з 2014 Р після вторгнення пуйла.
Повернулася, бо чоловіка так і не змогли вивезти. І що тепер? Ми тепер приречені?
Як мої діди прадіди як батьки мої. Це покоління і покоління моєї дитини знову втрачене як і попередні?
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
В Німеччині робочий день не більше 8 годин. Кзот працює все регламентовано. Дві працюючі людини можуть на мінімальні зарплати жити і відклалувати ще нормально
Ким і де працювали в Німеччині?
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Тому що я була одна з дитиною. Я вам пишу про двох працюючих людей у сім´ї
Ви фантазуєте. Житло 700 евро - це якесь малесеньке містечко, але там роботи не буде. 1000-1500 євро в нормальному місті+ комуналта під 300 евро. Харчування на двох до 500 евро, звязок, інтернет, якийсь одяг,ось і порахуйте
Любовь Калистратовна• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
То ви виїхали чи ні в підсумку?
Та де там, хіба зараз є можливість виїхати ? Я напевне вже змирилась,що нам всім кінець
автор Відірву та викину • 03 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так чего вы сюда приперлись, сидела бы себе среди честных немцев, мыла б им жопы и была счастлива.
Та я оце думаю. Може треба було б і мити. Зате в безпеці. І для дитини б майбутнє. Для мене то понятно, емігрант, це чернетка, а от дитині добре було б
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Так, тут в роботодавцеві діло. Чоловіка директор сказав всім . Тільки в межах України відпустка. Прямо сказав, я не дам дозвіл, ви не повернетеся
Що за маячню Ви строчите? Ну не сраміться вже.
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Ну обєктивно, це правда. Якщо бронь отримана по роботі, то роботодавець має видати наказ на дозвіл на виїзд - інакше нікуди працівник не поїде. Сама кадровик і знаю
Липка-прилипка• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Кумівство в Україні і зв´язки в основному родинні. Я з простої сім´ї де я таке візьму
В Німеччині тим паче якщо ти іноземець щей в приладу
Ми з чоловіком теж з простих: лікарі та інженери.

Ну Ви ж анекдот про качечку знаєте?
Ответ дляМанка Я
Це неправда. В Мюнхені за 1300 квартири. Для Того щоб нормально получати, не обов´язково сидіти в Мюнхені. Тут інша система є тарифні сітки в галузях. А не так як у нас щоб заробити треба пертися всім в Києв.
В місті на 40 тисяч я жила. Аренда соцжитла 700-800 з комуналкою. Якщо ви хочете супер люкс то так . Але не 1000
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
І чим добре дитині? Школа- соціальна з такимиж емігрантами,де більшість араби.
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляМанка Я
Погано знаєте, кадровик) Бронь - це не підстава для виїзду.
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У вас ситуація гірше, бо це ви затягли получається чоловіка сюди, рішення ваше а не його. Не гризіть хоч себе цим, бо вже не зміниш тому г що сталося
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Соц житла. А як соціалка закінчиться, хто Вас там буде тримати?
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Ага мої 5 співробітників просто так виїджали. Вивчайте нормативку
Так, заброньовані особи можуть виїжджати за кордон у відпустку, але для цього необхідно мати повний пакет документів. До нього входять закордонний паспорт, військово-обліковий документ з позначкою про бронювання, витяг з наказу про відпустку від роботодавця (із зазначенням терміну, країни та посади), а також інші підтверджуючі документи щодо мети поїздки.
Сяду на шию, дорого!• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Ну так езжайте назад, чего тут так мучиться, мы-то уже привыкли, а вы нежная, вас нельзя из огня, да в полымя, вы почти фрау.
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляСтатус Ква
А, троляка, яка не буде вести діалог. Зрозуміло
Вона ж не для діалогу тут. Бачить коментарі вибірково.
Советничаю тут• 03 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так автор з Німеччини теми строчила, що сама не може з дитиною. Їй радили - не повертайтесь, ви і тут нити будете
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляМанка Я
Так виїхали бо бронь чи таки мали інші підстави?
Любовь Калистратовна• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Так,це на моїй совісті, боялась що ,якщо він буде не вдома то сім’я розпадеться. А треба було підіймати свою ж..пу і теж туди їхати .
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Вони їздили у відпустку. Бронь по критичності підприємства, які інші підстави?
Советничаю тут• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Якщо у людини є бронь, і є дозвіл від підприємства - людина їде у відпустку
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Ви лукавите. До броні і дозволу роботодавця потрібна ще купа документів. І все рівно це не гарантія виїзду.
Советничаю тут• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Окей
Небоброїдка• 03 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А вот еще мечта
Упаковщик лампочек PHILIPS\бесплатное жильё в Польше (Вроцлав) 50
2 500 $
Полный рабочий день
Причем здесь мечта или не мечта. Но люди работают на таких работах во всех странах мира. Только где-то тебя кормят , страховка медицинская и можешь выжить на эти деньги, а у нас?
Советничаю тут• 03 декабря 2025
Автор, від себе не втечеш.
Ви беріть себе в руки, шукайте лікаря, і закінчуйте цей плач
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Яка купа? Конкретно? Наказ і все. На кордоні можуть попросити сформувати довідку Ок-5, для підтвердження, що ти давно працюєш на цьому підприємстві. Все. За 4 роки жодного співробітника не завернули
Бегущаяпо• 03 декабря 2025
как уже эти ноющие беженки забехали
Ответ дляМанка Я
Якщо ти заключив контракт безстроковий на житло, то тебе ніхто не вижене якщо перейдеш на самозабезпечення.
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Вижене аж бігом, як тільки захист закінчиться
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Так ким і де Ви працювали в тій чудовій Німеччині?
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Та ясно, що ніким. Сиділа на социалі