Відірву та викину• 03 декабря 2025
Приїхала з закордону. Кожного дня плачу
Яка наша доля думаю. Які ми недалекоглядні наша сім´я що не виїхали ще починаючи з 2014 Р після вторгнення пуйла.
Повернулася, бо чоловіка так і не змогли вивезти. І що тепер? Ми тепер приречені?
Як мої діди прадіди як батьки мої. Це покоління і покоління моєї дитини знову втрачене як і попередні?
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляМанка Я
Ага мої 5 співробітників просто так виїджали. Вивчайте нормативку
Так, заброньовані особи можуть виїжджати за кордон у відпустку, але для цього необхідно мати повний пакет документів. До нього входять закордонний паспорт, військово-обліковий документ з позначкою про бронювання, витяг з наказу про відпустку від роботодавця (із зазначенням терміну, країни та посади), а також інші підтверджуючі документи щодо мети поїздки.
Все є крім наказу від роботодавця з зазначенням терміну країни відпустки. Бо цей документ директор не дасть, БоО він проти того щоб люди їхали закордон!!! Все є, тільки дозволу немає від роботи!!!
Сяду на шию, дорого!• 03 декабря 2025
Ответ дляНебоброїдка
Причем здесь мечта или не мечта. Но люди работают на таких работах во всех странах мира. Только где-то тебя кормят , страховка медицинская и можешь выжить на эти деньги, а у нас?
Да, я знаю, речь не в этом, а в том, что автор , мечтая жить как немцы, ничего не сделала для этого, хотя судя по обьявлениям работа для нее есть.
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляМанка Я
Вони їздили у відпустку. Бронь по критичності підприємства, які інші підстави?
В чоловіка часна фірма. Бронь теж по критичності інфраструктури. От не дає дозвіл директор, не дає цей наказ. То що робити? Дуло йому до виска приставити чи що робити?
Манка Я• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Ви пишите з двох акаунтів? Бо я не Вам відповідала
Королева Сарказма• 03 декабря 2025
Ответ дляЯсноВидящая
ой та не ревіть. ми ось сидимо, нікуди не виїжджали і не плачемо. робимо що можемо, але не здаємось. іншим ще гірше. нам гріх жалітись.
ну така у нас географія, що поробиш. агресивні дикуни під боком. якби ще насєлєніє думало головою, а не клоунів вибирало під час війни, то може й не довелося б плакати тепер.
Це точно, бо послухати автора, то маємо всі дружно сісти і плакати денно і ношно, всі, хто не виїздив. Крім агресивних гумароїдів. свої такі, що й ворогів не треба.
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляМанка Я
Вижене аж бігом, як тільки захист закінчиться
Багато знайомих попереходили на робочі параграфи з некваліфікованою роботою. 19 с
Куда_бежать• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Дитина тільки народилася і фінансів не було на переїзд. Хоча чоловік міг перший поїхати хоча б в Польщу на заробітки.
Так к чему ваша фраза, что нужно было уезжать еще в 14-м?!
Советничаю тут• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Так ще захист діє
Королева Сарказма• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
А тим що виїхали сім´ями ще краще. На краще треба дивитися а не на тих хто ще гірше. Сидять там сім´ями і попристраювалися вже. От чому так? Така вибірка? Що кролі які дітей понаплоддували виїздні?
Автор, ви за ці роки вже теж могли, наплодити і виїхати.
Любимка-анонимка• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Якщо ти заключив контракт безстроковий на житло, то тебе ніхто не вижене якщо перейдеш на самозабезпечення.
А у Вас безстроковий договір був на Соц.Житло?
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляКуда_бежать
Жалію просто. Я тільки в вересні завагітніла в 13 році, а в жовтні вторгнення на Донбас. Якби не вагітність то робили б щось в сторону виїзда
Куда_бежать• 03 декабря 2025
Ответ дляПоследний вагон
Два работающих кем? Могут откладывать нормально. Выплачивая за аренду страховку, питание, одежду. Базовый минимум. Учитывая ценник в Германии.
Ой, не выдумывайте. На все хватает
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
По здоров´ю не можу
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так
Королева Сарказма• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
По здоров´ю не можу
Тоді переставайти лити сльози, робіть все, щоб дати дитині можливість виїхати в майбутньому.
Куда_бежать• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Не делали б вы ничего. Сознайтесь хоть себе в этом.
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Безстроковий контракт на житло?! Це як? Орендодавець назавжди поселяє вас у своїй квартирі? А у спадок вона вашим дітям хоч не переходить?
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Бронь дали для того, щоб на підприємстві було кому працювати чи щоб ваш кролик звалив у Німеччину на пособія? Як думаєте?
Любимка-анонимка• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Так
На підставі якого документу Ви отримали соц, житло?
Рекламама• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
А ви не така, ви не кролиха...не пощастило вам. Я дома, в Україні, щодня не плачу, на виплати не їздила. Ви вже якось вирішуйте, вам шашечки чи їхати?
Куда_бежать• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Это так, что пока вы сами не захотите переехать, вас оттуда никто не выгонит. Даже если дом продадут, то с вами. При покупке жилья всегда надо уточнять живут ли там сейчас люди
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
В черзі стояла на це житло. На підставі бешайда від Джобцентр, що ми на соціалі. Багато хто з соціала пішов на роботу і залишився далі в цьому житлі. Ніхто нікого не виганяв
Гарнюнька• 03 декабря 2025
Ответ дляКуда_бежать
Охренеть. Я в жизни не сдала бы жилье на таких условиях. Или это только государственное жилье так сдают?
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Безстрокові договора. Так. Люди і по 20 років живуть в орендованому на одному місці. Якщо безстроковий контракт то тебе хазяїн може виселити тільки тоді якщо сам житиме в тій квартирі і то в суді повинен докази надати. Якщо навіть продаж, то покупець купує з квартирантами і квартиранти вже платять аренду тому хто купив. Виселити не мають права. Це не в Україні
Куда_бежать• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
Нет, не только. Многие так просто вкладывают деньги и это их пассивный доход. Многим так очень нравится, не парятся с новыми жильцами и ремонтами.
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляГарнюнька
То ваша б квартира б стояла пуста. Закон один на всіх. Єдине що ви б могли зробити це на рік заключати строковий договір. І кожного року міняти квартирантів.Але це мало кому підходить
Сяду на шию, дорого!• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
ах, да поняла чего ноете, жилье социальное потеряла, теперь же все сначала надо.
Рекламама• 03 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ні ми всі приречені, всі помремо. Автор поки не їхала з країни жила спокійно, тепер повернулась і плаче доба за добою. Чоловік працює, не воює. Маю підозру не на кордоні але винні ті в кого троє дітей. Вони поїхали, автор ще двох не встигла народити. Біда...
Любимка-анонимка• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Ви мабуть оформлювали справку Wohnberechtigungsschein (WBS). А вона не безстрокова, її потрібно кожен рік переоформлювати.
Стетоскопуло• 03 декабря 2025
Ответ дляРекламама
ну она еще не вспомнила, как сладко иметь ребенка с инвалидностью или лишиться руки-ноги , или плюс онкология, тоже выпускают. ну а че. жизнь- сказка ж