Викачую яйцями• 03 декабря в 17:08
Як прибрати запах горілої їжі з кухні?
Морковна• 03 декабря в 17:14
Окна отрыть не пробовали? Я так понимаю, что у вас явно живут шеф повара
Голубец• 03 декабря в 17:18
Смотря на сколько и что сгорело. Мне в последний раз пришлось выбросить кастрюлю и долго проветривать.
Успокойся_Успокойся• 03 декабря в 17:23
Витяжка на максимум. Ще можна поставити на плиту воду з оцтом (2-3 л води і стакан оцту), щоб воно кипіло на малому вогні при зачинених дверях кухні 1,5-2 години. Але підозрюю що запах пішов уже по всій квартирі і з першого разу може не подіяти - то можна цю процедуру зробити пару разів.
Вкуси мене• 03 декабря в 17:31
Освежитель какой-нибудь глейд или airwick в виде пластинки, или автоматичнский.
Мядуза аля моргонер• 03 декабря в 18:52
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Пары уксуса разве не вредны?
Успокойся_Успокойся• 03 декабря в 21:22
Ответ дляМядуза аля моргонер
Пары уксуса разве не вредны?
А я, коли так прибирала запах горілого, виходила з квартири, і чекала на поверху, поки воно провариться, бо запах там дійсно гидкуватий.