Не цілуюсь з бодуна• 03 декабря в 20:29
Курси як розкрити сексуальність
Доброго вечора,
Поділіться порадами як розкрити свою жіночність, сексуальність?
КонФФетОшка• 03 декабря в 20:31
Ой, для начала стартуйте с шампанского или коньяка. Если это не поможет, то тогда наверное и курсы бесполезны будут.
КонФФетОшка• 03 декабря в 20:33
Ответ дляМексиканочка
Я только знаю как открыть денежный портал
Ого, там такой сквозняк, что не только деньги из дома выдует, а и золотые слитки как листья улетят.
ПотеряласЯ Я...• 03 декабря в 20:33
Есть проституки, которые предоставляют услуги секс коучинга (для пар)
Я бы такой вариант рассмотрела лучше
Нічний дожор• 03 декабря в 20:34
Ответ дляКонФФетОшка
Думаєте як прірва? Чорна діра, вже назад нічого не повертається?
Мексиканочка• 03 декабря в 20:34
Ответ дляКонФФетОшка
Не знаю, не пробовала
У меня закрыт портал
Нічний дожор• 03 декабря в 20:36
Поради, автор тільки за гроші. У валюті приймаю перекази, в гривнях, як вам зручно. Можу гадати, таро розкладати, мантри читати, ритуальні танці танцювати. Тільки зранку гроші, вечором обряди.
Играю у края• 03 декабря в 20:40
Ответ дляКонФФетОшка
А крипту затянет?
КонФФетОшка• 03 декабря в 20:41
Ответ дляИграю у края
А крипту затянет?
Если тоже самое зделать раком, то думаю да.
Играю у края• 03 декабря в 20:42
Ответ дляКонФФетОшка
Ох вы опытная :)
Инфотуфелька• 03 декабря в 20:44
По темі вам тут не напишуть. Як сексолог я би порадила зайнятися своєю тілесністю, бо жіноча сексуальність починається з спокою у душі, розслабленості у тілі і відсутності тазового блоку. Це прямо основа основ. З першим пунктом можуть бути проблеми, якщо ви в Україні, з усім решта можна працювати.
Конотопська відьма• 03 декабря в 20:54
підіть на танець живота. я серйозно. танець взагалі допомагає відчути впевненість у собі. рух дає впевненість у своєму тілі, розкутість.
ходіть в перукарню, в салон краси, дбайте про свою зовнішність. купуйте білизну красиву, носіть.
ходіть на масажі, на всякі процедури, обгортування там. стеліть постіль шовкову, або просто красиву. носіть ночнушку еротичну.
ну а потім треба коханця хорошого, там все і розкриється як слід)
Нічний дожор• 03 декабря в 20:56
Ответ дляКонотопська відьма
Я чогось уявила жіночку кілограм під 150, яка вчора ще пасла череду, яка приймає на віру ваші поради.
Конотопська відьма• 03 декабря в 20:59
Ответ дляНічний дожор
та то ви не ходили в сьогоднійшній топік про фігури)
а я ходила якраз. там такі фігури, що ВАЩЄ!
я й не здогадувалась, що совєтчиці такі худі і сіськаті в більшості.
Дуняша• 03 декабря в 21:02
Ніяк. Вона або є, або її нема. Подібні курси створені тільки для заробляння грошей.