Шалена невинність• Изменено 03 декабря в 23:05
Стамбульські домовленості 2022
Якщо тепер підпишуть якусь мирну угоду, то чи не будуть її умови значно гірші, ніж ті, які могли б бути у 2022 році? Якщо так, то чи вартувало воно 3,5 років війни, незліченних жертв, зруйнованих людських домівок та інфраструктури і зламаних життів мільонів людей?
Живу в Німеччині. Більшість з тих, хто щось мав в Україні, жалкують. Я в тому числі. В основному радіє лише люмпен пролетаріат, що вдома, даруйте, останній хер без солі доїдав
Зробіть вибір:
вже голосів:
Потрібно було завершити у 2022
Обидва варіанти миру неприйнят
Результат
Блакитне небо• вчера в 00:22
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ага, обьявили обязательную эвакуацию в Днепропетровской области именно от скуки. Зеленым скучно видать и хотят вас повеселить.
Люди из разрушенных домов тоже как бы не от скуки уезжают.
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
О, то шуруйте з єрмаком куди пошлють та там і вказуйте де і кому як жити. Мадам хателкіна
Боже яке нєрвне. Мене посилають - я посилаю. Можу і вас в тулу послать, чом би й ні. Чим вам єрмак не вгодив вже? Шанована людина, член РНБО і голова купи всього, ну з завгоспа звільнили, то пусте.
Мороженная курица• вчера в 00:24
Ответ дляБлакитне небо
А мы что с вами страдания обсуждали? Речь шла о том, что хотели захватить и захватили.
Какая разница что я считаю, что вы считаете?
Для меня большая разница, извините
Диалог с Вами абсолютно бессмысленный
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:24
Ответ дляlus_so
Ага, залишилось щоб і інше таке ж пусте пішло . Яке казало ’ ми разом прийшли,разом і підемо’.
Блакитне небо• вчера в 00:24
Ответ дляКапитанльнаЯ
А ви по якому праву в кацапію мене висилаєте? Потому що так я хочу здатись мені нафіг не потрібні клапті землі за які йде бійня і що саме головна НЕМА шансу їх зараз відвоювати, прсото тупа бійня безцільна і я вважаю що Україна це люди, а не клапоть землі за який треба вмерти. Ці пафостні брєдні набридли
А Україна це люди это не пафосные бредни?
Не будет никакой Украины, будут новые регионы в составе рф. И тогда вы будете сдастдтвы целиком и полностью. Без пафоса.
КапитанльнаЯ• вчера в 00:25
Ответ дляБлакитне небо
А зараз що буде? Випалена земля без людей
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:25
Ответ дляlus_so
А ви мені в спину стріляти зібрались?
Краще в голову Щоб без сумнівів спрацювало.
Мороженная курица• вчера в 00:25
Ответ дляlus_so
Пойду завтра за него свечку поставлю
В РПЦ. Только ещё не решила
За здравие или упокой
В РПЦ. Только ещё не решила
За здравие или упокой
Блакитне небо• вчера в 00:26
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так если вас устраивает оккупация к чему, как вы выразились пафосные бредни про Україна - це люди?
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дивовижна логіка ’нікому не потрібні клапті землі’ і раптом така лють на пропозицію відразу рухатись на кацапію. Вам же тут нічого не потрібне, чого ви біситесь, раз вам пофіг де жити?
оксюморон• вчера в 00:28
Ответ дляМороженная курица
Уявіть, відкриваєш стрічку новин
Сьогодні приліт в квартиру дочки Зе
Син Пороха на фронті вважається зниклим без вісті
Діти Арахамії сидять без світла третю добу
Хто там ще ? То взагалі не важливо
Де ці новини ??
Сьогодні приліт в квартиру дочки Зе
Хто там ще ? То взагалі не важливо
Де ці новини ??
Тоже хочу.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:28
Ответ дляlus_so
Все рівно кацапія прийде. Чого його самотужки бігати туди сюди?
КапитанльнаЯ• вчера в 00:28
Ответ дляlus_so
Ви хочете воювати , то я і написала йдіть на фронт, а то такі як ви хочуть воювати чужими чоловіками
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:30
Ответ дляlus_so
Не попаде. Нездара у всьому.
Невже така голова в вас маленька? Мабудь це тому, що мозку там немає.
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так а казитесь ви чого? Це ж була проста логіка - ви не воюєте і топаєте в кацапію, бо вам тут нічого не треба, земля кругом однакова для вас. А я тут якось сама розберусь, без вас.
КапитанльнаЯ• вчера в 00:37
Ответ дляlus_so
А ви чого казитесь? Вам дуже принципово не «здатись» то чого ви не передовій, хоч би рани перевязували чи харчі підвозили , якась користь Ї була б, а то сидите і мелете язиком безцільно.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:36
Ответ дляlus_so
А ви ж також не воюєте, то чому ви не топаєте в кацапію? Ну то у вас якась дуже дивна логіка.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:39
Ответ дляlus_so
Тому що деякі люди негодні ні на що. Ви і в небо не вцілите.
КапитанльнаЯ• вчера в 00:39
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Чого я маю кудись топати? На фронт мають топати ястребині війн диванні
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:40
Ответ дляКапитанльнаЯ
А в мене щось інше написано?
КапитанльнаЯ• вчера в 00:42
Так, прсото вражає наглість таких диванних ястребинь lus_so•, мало їм крові ще.
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви ж збираєтесь капітулювати. От я і запропонувала вам не робити зайвих рухів, відправляючи мене воювати, а навпростець йти до кацапії, заздалегідь. Бо ж раптом капітуляції не станеться, і ви тут будете сердитись, серед ненужних вам клаптиків.
Нафаня Маня• вчера в 00:43
В 2019 не ржать нужно было, а подписывать… хотя понимаю , что по плану шел и идет далее
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:44
Ответ дляlus_so
Та ви ж також збираєтесь капітулювати, чи розраховуєте голой дупцею на дивані відбити кордони? Смішно читати. Боюсь даже думати, що у вас там за дупця,що во таке замислили.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:47
Ответ дляlus_so
Ахаха, ваша готовність в мене стріляти не може не радувати. Скільки переживаннь за мою бідну голову.
Ой, яка радість, ви раденьке,що дурненьке.
КапитанльнаЯ• вчера в 00:50
Ответ дляlus_so
Капітуляція буде, шановна, як зброю перестануть давати і розвід дані, от тоді буде капітуляція. І знищена інфраструктура повністю, от тоді буде капітуляція , але вам потрібно ще пролити крові українських міст, ще по випалювати дотла, аж тоді ви капітулюєте . Бо таких як ви повно котрі годні воювати лише язичком і чужими дітьми .
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:49
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну то як раз про це США і говорить,що так і буде. Чи ви дурненька не розумієте, чому зелень так зашевелилася?