Шалена невинність• Изменено 03 декабря в 23:05
Стамбульські домовленості 2022
Якщо тепер підпишуть якусь мирну угоду, то чи не будуть її умови значно гірші, ніж ті, які могли б бути у 2022 році? Якщо так, то чи вартувало воно 3,5 років війни, незліченних жертв, зруйнованих людських домівок та інфраструктури і зламаних життів мільонів людей?
Живу в Німеччині. Більшість з тих, хто щось мав в Україні, жалкують. Я в тому числі. В основному радіє лише люмпен пролетаріат, що вдома, даруйте, останній хер без солі доїдав
Зробіть вибір:
вже голосів:
Потрібно було завершити у 2022
Обидва варіанти миру неприйнят
Результат
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ви ж також збираєтесь капітулювати, чи розраховуєте голой дупцею на дивані відбити кордони? Смішно читати. Боюсь даже думати, що у вас там за дупця,що во таке замислили.
Чат гпт сьогодні отримує твердий ’нуль’ за переклад. Дешева ботня з рязані вивчила слово ’дупця’. Бійтесь думати, тут ви праві, у вас не виходить.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:53
Ответ дляlus_so
Ага, коли навіжені як ви, більше не мають аргументів, на допомогу приходить головний аргумент ’ ви всі боти, ви русня і т.д’. Ви прям така передбачувана
КапитанльнаЯ• вчера в 00:53
Ответ дляlus_so
В ваших фантазіях ботня з русні, це вже наші слова українців, посиділи в підвалах з дітьми поки скоти обкрадали нас і далі крадуть. О ні воювати за це гівно ми більше не будем.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 00:54
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну це все на що там вистачає скудненького мозку в маленькій голівці. Сидить там тушка на дивані і мріє про кордони 91 року, та каву в Криму.
КапитанльнаЯ• вчера в 00:55
Тільки відставка зелені , а потім нехай підписують. Те що мають , і так і буде,не сьогодні так завтра
КапитанльнаЯ• вчера в 00:56
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Бо їй так сказали , що будь які умови то капітуляція і мусим стояти щитом євпропи, от вона повторює це без жодного аналізу ситуації
Барабасиха• вчера в 01:29
Ответ дляШалена невинність
Як ви думаєте, яка роль Бориса Джонсона в цьому?
Я думаю,що саме Джонсонюк пообіцяв Зєлі повну підтримку,тому так все й закрутилось(
Українська Мрія• вчера в 01:38
Омг 🤦♀️ Ви ще досі думаєте, що Путіну потрібні лише території? Я навіть трохи заздрю такій наївності.
Зараз на дієті• вчера в 01:49
Ответ дляУкраїнська Мрія
А що йому треба ?
Українська Мрія• вчера в 01:58
Ответ дляЗараз на дієті
А що йому треба ?
Як мінімум друга білорусь. Абсолютно підконтрольна йому країна. Точніше така картонна, васальна країна. В гіршому випадку - зникнення такої країни з мапи світу. А ви думали йому ще землі захотілося? В нього її хіба мало?
Ковбой Хагис• вчера в 05:26
Ответ дляБлакитне небо
Вы переживаете о том, на что шансов не было и нет. Сейчас никто никакую угоды подписывать не собирается. Вы за новостями следите? Вчера путин продержат зятя Трампа и Викофа 3 часа в предбаннике, чтобы потом сказать им, что нет, не получится договорится.
Я так розумію ви в тому ’предбаннике’ разом з ними сиділи?Потім особисто на зустрічі ’нет’ чули? Ви представник якої сторони, що в таких колах крутитесь?
Яжбоматусяблін• вчера в 05:31
Ответ дляБабка-байкерша
Прямая. Приехал с миссией от организаторов всего замеса.
Трамп приїхав від путіна??
интайм_не_предлагать• вчера в 06:21
Ответ дляlus_so
Тобто ми зараз маємо просто здатись?
Особисто Ви можете йти на фронт. У Вас ще є парні органи? В родичів всі кінцівки на місці?
Ви годні! Вперед, з лопатою від Кулеби!
интайм_не_предлагать• вчера в 06:22
Ответ дляlus_so
Методички Литвина, Подоляка- чи у ботні зеленої новий куратор?
Йдіть вже в окоп, нездаваха
Грушки-яблочки• вчера в 06:24
Ответ дляПланшетница
А вам хто сказав, що були?
Следить надо было за процессом внимательно
Грушки-яблочки• вчера в 06:25
Ответ дляЗаставляличка
Каждое новое предложение хуже предыдущего. Но главное, это смерти украинцев, пока тянут и отказываются зеленые(
Даже лопатник высказался вчера
В 2026-м Украина потеряет еще больше людей и территорий, а условия мира на столе будут лежать те же. Сил для изменения ’траектории войны’ у нас недостаточно, — экс-глава МИД Кулеба
Грушки-яблочки• вчера в 06:27
Ответ дляКапитанльнаЯ
Проклинаю тепер кожен день нашу владу, і далі красти хочуть, далі думають що все вспокоїться і народ( в основному в Україні вже люди пенсійного віку більшість) то їм можна влити все що завгодно по ТВ і бусик їм не грозить) схавають
Ага.
А на самом деле партнерам и не нужна была наша победа)))
Сколько еще чудесных откровений всплывет)
❗️Никто на Западе в действительности не верит в поражение россии в войне с Украиной. Это сказки и сплошные иллюзии, - премьер-министр Бельгии Барт де Вевер.
Другие его заявления:
• Раньше никогда не случалась конфискация замороженных активов другой страны. Даже во время Второй мировой войны деньги Германии не были конфискованы, а только заморожены.
• Проигрыш рф ’нежелательный’. Миру не нужно, чтобы в стране, обладающей ядерным оружием, воцарилась нестабильность.
Другие его заявления:
Грушки-яблочки• вчера в 06:29
Ответ дляМороженная курица
Ой, да
Моя мама смотрит тв и такое говорит, мне кажется словами Мосийчук
Но почему так ? У неё зятя забрали, внука забрали и до сих пор это
Тут тоже многие еще пишут словами мосийчучки
Грушки-яблочки• вчера в 06:30
Ответ дляШалена невинність
Ему заплатили деньги и он просто выполнил свою роль
Грушки-яблочки• вчера в 06:33
Ответ дляМороженная курица
Вы никогда не думали про то, почему у нас нет оборонных рубежей, за 11 лет войны, почему до Винницы иди - не хочу
И почему, так легко, за два дня, стояли под Киевом, если план наступления слили нашим давно до него ?
Луценко недавно все это рассказывал. Начиная от Омана
Очень увлекательно
И про патрушева и многое другое
Очень увлекательно
И про патрушева и многое другое
Ответ дляNatal_ka91
Треба було робити все щоб не було людських жертв.
Я з Вами згідна, тому в 2022 році потрібно було обіцяти все що завгодно і максимально тягнути час аби тільки припинились бойові дії. Також пора давно визнати, що внутрішній ворог (наш смарагдовий режим) гірший за орків.
Последний вагон• вчера в 07:07
Ответ дляБлакитне небо
Вы совершенно правы. Увы, не всем дано это понимать. Сначала у плебса Порошенко был виноват в нежелании заканчивать, теперь Зеленский. На самом же деле, Трамп корчит из себя великого миротворца, а путин, на самом деле, это дьявол, которому пофиг на человеческие жизни и на всех миротворцев. Ему нужно сожрать Украину целиком и он будет играть и лукавить, как ему вздумается. И если кто то думает, что он подпишет какой то мирный договор, то пусть вспомнит, что бумага все стерпит. На деле же это будет самая настоящая капитуляция со всеми вытекающими. И вот тут нужно понимать, что пока это худо-бедно, но борьба, а после подписания - это приговор без права сопротивления, сдача в плен всего народа, так сказать. Но тут мало кто это осознает. Сейчас фиолетовых тёток мне на ставят, ведь в голове у людей все так просто складывается.
Последний вагон• вчера в 07:09
Ответ дляКапитанльнаЯ
Насправді наша влада нічим не відрізняється від народу, який її вибрав.
Куда ж без меня• вчера в 07:10
Ответ дляЗаставляличка
а путин вчера прям за окончание войны выступал? и в предыдущие разы тоже? я не заметила.
Последний вагон• вчера в 07:12
Ответ дляУси Пуси
Домовленності і ’вимоги’ однієї сторони, причому яка є агресором, взагалі різні речі.
Вимоги були тоді, вимоги і ’хотєлки’ є зараз.
Ні про які домовленності мови не йде.
Я дуже хочу, щоб це все зупинилось.
Але в нас ’тупікова’ ситуація, рашисти вимагають здати оборонний рубіж, єдиний, який не дав змоги рашистам піти далі. Якщо наші добровільно його звільнять для окупантів - то ті займуть окопані позиції - і далі відкрите поле аж до Віннмці, йди - не хочу. А вірити рашистам - себе не поважати.
А не прогнутися зараз - візьмуть силою і кількістю м´яса
Ні про які домовленності мови не йде.
Я дуже хочу, щоб це все зупинилось.
Ви дуже мудра людина. Небагато хто це розуміє. Думають, що підпишемо і заживемо, як і раніше.
Грушки-яблочки• вчера в 07:16
Ответ дляlus_so
Обідві домовленості однакові, там тільки різниця в кількості територій, які треба віддати.
По вашій логіці, в другу світову гітлеру теж треба було віддати все, що він хоче і не рипатись?
Ну так не отдавайте. Можете показать , как надо делать. Все хотят вернуть территории, но, мало кто хочет их отвоевывать
Грушки-яблочки• вчера в 07:17
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Привид стамбульських домовленостей
Были конкретные договоренности в марте 22 года, в апреле могли все подписать и закончить.
Но, таким же, жертвам пропаганды уже не докажешь