Головний кошак• Изменено 03 декабря в 23:53
Если бы выборы были прямо сейчас, вы за кого?
На выборах президента, если бы они были в ближайшее время, за кого бы вы проголосовали?
Из известных нам кандидатов, а других особо и нет.
И почему за этого кандидата?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Зеленский
Залужный
Порошенко
Юля Тимошенко
Арестович
Бойко
Буданов
Роздратована шкіра• 04 декабря в 01:14
Ответ дляНадежда наш компас
Іди за кораблем зі своєю манею.
Причину назви чому наші люди по світу пішли .
Ото ж у тебя раздвоение какое 😂
Лорка-хлорка• 04 декабря в 01:15
Ответ дляМанкоголік
Да как нет, вон выше писали :)
Люди безграмотны в массе своей. ))
Стебель березы• 04 декабря в 01:15
Ответ дляНадежда наш компас
Ви за весь народ не «розписуйтеся». Ок?
Квартал не потрібно дивитися. Реклама була всюди .
Ок. За весь не буду, только за адекватную его часть, умную, думающую, образованную. А вы можете за вашу другую часть розпысуватыся
Головний кошак
• 04 декабря в 01:16
Ответ дляВсім шампаньського
А ще у ТГ Шетельмана явно не виставлено обмеження суто для громадян України. Бо іноземці явно не матимуть права голосу на виборах в Україні.
Тому голосування у нього взагалі не репрезентативне.
Это точно.
Надежда наш компас• 04 декабря в 01:16
Ответ дляСтебель березы
Азаров вообще лучшее что могло случиться с Украиной
Так яких успіхів азаров добився?
Напишіть хтось .
Надежда наш компас• 04 декабря в 01:17
Ответ дляБандитка Сью
Я в 91 тільки народилась, і явам більше скажу ніякого відношення до кацапів не маю) знаю таке не вкладаєтєтся і вашу голівоньку , бо в вашому чіпі тільки один код, всі хто проти стояти щитом Європи - то всі кацапи , всі решта мають хотіти в ЄС і і в нату ,а як не хочеш то москаль) хто не скаче той москаль) і інші думки заборонені вами ДНК кодом) шкода )
Ну то історією цікався, а не тягни сюди наративи кремля, дитино .
Все знаю від і до• 04 декабря в 01:17
Ответ дляНевгамовна сила
Ви що не розумієте, що служба та на папері, для статусу, іміджу і набивання кишень.
Вони в Києві сидять
Ну если она такая , то забрал бы с собой квартал на такую службу .
А то зеля им всем жопы греет
Всім шампаньського• 04 декабря в 01:18
Ответ дляНадежда наш компас
Так яких успіхів азаров добився?
Напишіть хтось .
Вже хоч краще про азірова, аніж у вечірній темі одна дивачка хвасталася своїм батьком українцем якому у молодості провели процедуру обрізання.. )))
Надежда наш компас• 04 декабря в 01:18
Ответ дляЛорка-хлорка
Люди безграмотны в массе своей. ))
А чому їм не можна бути безграмотними?
Тут ж оди Азірову співають. А як він «чудово « розмовляв , відомо усім .
Жирафовое варьенье• 04 декабря в 01:18
За того кто недавно умер. Покажите кто-то результаты голосования. Моего варианта нет
Гл. Амурная• 04 декабря в 01:19
Найпотужнішого приберуть накаутом, для цього непотрібно вести бій до кінця. Ті, кому він перейшов дорогу занадто серйозні фігури на ці дошці. З величезним амбіціями, зі складними характерами і вони вирішують хто буде надалі керувати Україною. Тому почекаємо....Мені дуже цікаво, хочеться дожити.
Лорка-хлорка• 04 декабря в 01:22
Ответ дляВсім шампаньського
Ну так и здесь на Советчице голосуют все. )) а не только граждане Украины.
Этой статистической погрешностью можно принебречь, если понимаете, о чем я.
Лорка-хлорка• 04 декабря в 01:19
Ответ дляВсім шампаньського
Может по медицинским показаниям?
Надежда наш компас• 04 декабря в 01:19
Ответ дляВсім шампаньського
Так які досягнення у нього були ?
Сусідка зверху• 04 декабря в 01:19
Ответ дляВ шоколаде
Бойко? 🤢🤮🤮🤮🤮
Тхне кацапньою!
почву прощупують...
Десь так, але...• 04 декабря в 01:19
Ответ дляГоловний кошак
И что 4 процента за Порошенко - это достоверно?
Шейтельман - израильский политтехнолог, живет в Израиле. Тогда, наверно, ясно за кого топит Израиль.
52 процента за Зе,4 - за Пороха, да-да))
Я не знаю кто это, но. Это значит, что его подписчики в основном за Зеленского. И не значит, что это выборка со всей Украины
Бандитка Сью• 04 декабря в 01:19
Ответ дляНадежда наш компас
Конкретизуйте , я цікавлюсь історією , з чого ви взяли що ні. І знаю точно что в ЄС ми нафіг нікому не потрібн , або потрібні як дешеве рабська сила навіть не робоча , і щоб ми своїми тілами тут вимотували рашку. І хочуть вони щоб ми вимотували рашку довго і нудно а на нас насрати
Лорка-хлорка• 04 декабря в 01:20
Ответ дляНадежда наш компас
А чому їм не можна бути безграмотними?
Не можно.
Але вони їснують, на жаль.
Головний кошак
• 04 декабря в 01:20
Ответ дляЛорка-хлорка
Для регистрации на Советчице, как минимум, нужен украинский номер телефона.
Всім шампаньського• 04 декабря в 01:21
Ответ дляЛорка-хлорка
Порадниця мені здається більша частина громадяни України, а менша громадяни України біженці переселенці у закордонах.
Рос ботву не беру в рахунок.
Лорка-хлорка• 04 декабря в 01:21
Ответ дляЖирафовое варьенье
Балашов не смог бы податься на Президентство.
Он не жил в Украине больше 10 лет.
Всім шампаньського• 04 декабря в 01:21
Ответ дляНадежда наш компас
Так які досягнення у нього були ?
Ви про кого саме?
Головний кошак
• 04 декабря в 01:21
Ответ дляДесь так, але...
Соглашусь
Жирафовое варьенье• 04 декабря в 01:21
Ответ дляЛорка-хлорка
Он не жил в Украине больше 10 лет.
Его партия могла, он бы выдвинул кого-то и планы у него были
Купи слона• 04 декабря в 01:22
Ответ дляЗалізний кіготь
За Разумкова, чи за дубінського))
Якщо Ви читаєте Дубінського, то дивно що Разумкова разом з ним написали)
Лорка-хлорка• 04 декабря в 01:22
Ответ дляГл. Амурная
Аможно пофамильно, кто?
Карма хамелеона• 04 декабря в 01:23
Ответ дляВорую вкусняшки
А антимайдан?
Туди бюджетників зганяли
Надежда наш компас• 04 декабря в 01:23
Ответ дляБандитка Сью
Я вам лікбез про кацапські методички з їхніми «каструлями» наміру проводити не маю.