МояХатаЗкраю• 04 декабря 2025
35 років - це вже старородяща похилого віку?
Я в шоці, що досі таке пишуть, чомусь думалося, що це вже радянський пережиток. Як ви вважаєте, чи це етично так писати лікарям, чи це виключно медицинська термінологія і не потрібно на це зважати і обурюватися, а просто прийняти факт? Ви б підняли хай, якби вам таке написали? (Це скрін історії дівчини з тредсу)
Результат:
вже голосів:
63 (69.23%)
Ні, це ще молода дівчина
28 (30.77%)
Так, все правильно написано
Милота• 04 декабря 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Драсті....в союзі все це було для 25 річних
...а тут аж 35
Подтверждаю . Первого рожала в 25 лет в 2009 году . В нашей больнице я была старородящая . Второго в 35 лет в современным перинатальном . Ничего такого не писали )
Все буде Україна• 04 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
Вы тоже станете странной. Я уже это прошла, но со вторым ребенком.
Ну а кто-то не пройдет. У моих знакомых нормально проходил переходный возраст детей и климакс тоже.
ОйЙой• 04 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
Ну лет через 10 расстроитесь.))
Особенно если климакс совпадет с пубертатом.
Не не расстроюсь. Я тоже поздний ребёнок в семье, хотя и второй. Прекрасно ладила с родителями. И рада была , что я поздний ребёнок. К тому времени когда я родилась, у них была хорошая квартира, дача , финансы время на меня и желание мной заниматься. Так что поздний ребёнок - это классно.
ОйЙой• 04 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
Ну если у вас неудачный опыт с детьми , то это не значит что у всех также будет )
кураГАЛЯ• 04 декабря 2025
Не девочка,взрослая женщина с рисками,ничего обидного не вижу,все написано верно
Кундалина• 04 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Я рожала в 39. Никто мне такой херни в документах не писал. И никто пожилой и старородящей не называл ).
Вы наблюдались в частной клинике?
Кундалина• 04 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
Ну лет через 10 расстроитесь.))
У вас плохое настроение?)
МЧСница• 04 декабря 2025
,Из записок 16-ти летнего Пушкина: ’В комнату вошел старик лет 30»🤣
Певно лікар ще той динозавр
Йосип_молодий• 04 декабря 2025
Ой а Z37.0 — це код з Міжнародної класифікації хвороб 10-го перегляду (МКХ-10), що означає ’Один живонароджений’.
А надо ж написать ´появилось одно долгожданное солнышко лапочка бубусечка´. От эти врачи со своими классификациями бездушными
Попихтю та й годі• 04 декабря 2025
Ну от я першого народила в 21, якби я зараз в 40 пішла другого народжувати, то вже фігня, другого народжу? Не треба уважно ставитись?
Ля-ля-ля• 04 декабря 2025
Мне в женской консультации при постановке на учет написали ’старородящая’ в мои 28 лет)) Я вслух прочла при ней и поржала. Но это было не самое странное для меня. На вопрос ’Сколько половых партнеров у Вас было за последний год’, я написала 365. Позже доктор прочла это и сказала, что ее отругает заведующая, я ответила, что пусть обращается ко мне, я это прокомментирую
Доросла дівчинка• 04 декабря 2025
в мене була знайома. Перша вагітність в 23 роки. І от можливою причиною зриву вагітності їй вказали вік))) Заспокойтеся. Живіть та радійте життю))) То якась заздрісна тьотка написала
СкокоМнеДадите• 04 декабря 2025
35 это не 20, сколько бы не молодились,организм уже начинает стареть,появляются морщины и седина.
Точная копия плова• 04 декабря 2025
Можна довго спорити на тему ’ у якому віці вже пізно народжувати’. Але це процес, який багато від чого залежить. Наприклад я була вігітною у 24 і 38. і можу сказати точно, що вагітність у 38 у мене була взагалі без проблем, якщо порівнювати з першою. З першою були проблеми постійно. І пологи теж взвгвлі без проблем. Перші - то був треш. Так що на своєму досвіді можу точно сказати, що народжувати пізніше краще
А от недосипи постійні це вже не так легко як у 25
Мені наприклад фіолетово на тих хто каже що я ’старородящая’. Взагалі пофіг. Треба розуміти що є купа дурних і тупих людей. Треба просто ’понять і простіть’
Я натуралка• 04 декабря 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Теж так думалося, а в коментах багато хто пише що в них подібна ситуація, не в тому плані, що в виписці такі формулювання робили, але сам підхід, як до старородящої
Ее меліть дурні, я народжувала 10 років тому в свої 32, жоден медик мені такого не сказав і не писав ніде
Я натуралка• 04 декабря 2025
Ответ дляДинамоКит
зараз мені влетить, але ну чисто з точки зору фізіології (я не кажу за всіх жінок) - ну, здоров’я трохи як не в 17 років, погодьтеся. Овуляції не кожен місяць, фертильність знижується, ризик генетичних збільшується, в самої жінки вже може бути хроніка (очі, серце, нирки і т.п.), яка ускладнює перебіг вагітності...
але формулювання могли б якось адекватніше озвучити
До чого тут це? В когось здоров´я в 20 нема і що? Є чіткі вікові категоріє, які рекомендуює ВОЗ. 35 років це молодість