МояХатаЗкраю• 04 декабря в 13:25

35 років - це вже старородяща похилого віку?

Я в шоці, що досі таке пишуть, чомусь думалося, що це вже радянський пережиток. Як ви вважаєте, чи це етично так писати лікарям, чи це виключно медицинська термінологія і не потрібно на це зважати і обурюватися, а просто прийняти факт? Ви б підняли хай, якби вам таке написали? (Це скрін історії дівчини з тредсу)
Зробіть вибір:
вже голосів: 90
Так, все правильно написано
Ні, це ще молода дівчина
Кракадэ• 04 декабря в 13:43
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так, але ж 35 це не похилий вік
Для родов скорее да, чем нет. Или вы думаете в 35 молодуха?
Все буде Україна• 04 декабря в 13:43
Ответ дляДинамоКит
17 років тому в неповні 27 мене називали старою первородкою. пофіг. мені й без того проблем вистачало
Это отличный возраст 27 лет, как по мне
Меломанка Маланка• 04 декабря в 13:43
Ответ дляКнягиня пітьми
А кто это определил? Я в 38 рожала второго, и никто нигде не сказал и не написал, что я ’старородящяя’. И со мной было много таких в роддоме.
Поправка. Это был 2022г в Германии

Жесть какая-то эта терминология((( старородящяя или пожилая в 35+
Это украинская версия мкб
ДинамоКит• 04 декабря в 13:44
Ответ дляВсе буде Україна
Это отличный возраст 27 лет, как по мне
та і мені було норм)
але жіночки-медсестри. які застали совкову медицину, вважали інакше)
ПростоБелка• 04 декабря в 13:46
Ответ для100pudov
А теперь посмотрите смертность в Украине после 60. Люди уже до пенсии не доживают.
Сейчас выросла продолжительность жизни, поэтому и пенсионный возраст тоже.
А раньше в 55 уходили
Ms. Любмая жена• 04 декабря в 13:46
Ответ дляЧучало яблуні
формулировочка жесть, конечно
При срср старородящою була жінка від 28 років. О це точно жесть
Моль Моллівна• 04 декабря в 13:47
Бляха,ну середнього чи зрілого віку. Похилого,то Підвербна була.
svetolino• 04 декабря в 13:49
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так, але ж 35 це не похилий вік
У де кого в 42 уже клімакс починається. Народити можно . Але.... Прочитайте про репродуктивну функцію жінки , багато що стане ясно. Треба придумати нову назву ,щоб не коробити ніжні душі😩😁
Меломанка Маланка• 04 декабря в 13:49
Ответ дляКнягиня пітьми
Поправка. Это был 2022г в Германии

В Германии приблизительно так же называется
Z35.5: Überwachung einer älteren Erstschwangeren
svetolino• 04 декабря в 13:50
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так, але ж 35 це не похилий вік
Вік для народження і вік життя це різні речі.
100pudov• 04 декабря в 13:51
Ответ дляПростоБелка
А раньше в 55 уходили
Я не очень верю оф.статистике.
Поколение моих бабушек ушли в 80+-. Уже их дети не дожили до 65. Инсульты, инфаркты помолодели за последние 10 лет, про рак вообще молчу.
Нам с мужем 40-45 и нет живых родственников старше 50. Уже давно ровесников хороним. Не война, нет. Болезни.
Все буде Україна• 04 декабря в 13:57
Ответ для100pudov
Я не очень верю оф.статистике.
Почему тогда в Украине так много пенсионеров? 10 миллионов...
ТаПрямТам• 04 декабря в 14:02
Молодая была немолода. (с)
Классика.
Карма хамелеона• 04 декабря в 14:02
мне в 39 такого не написали, но я была к этому готова)))но мне нужно ехать , а не шашечки)))
ОйЙой• 04 декабря в 14:02
Я рожала в 39. Никто мне такой херни в документах не писал. И никто пожилой и старородящей не называл ).
ТаПрямТам• 04 декабря в 14:03
Ответ дляMs. Любмая жена
От 30ти.
ТаПрямТам• 04 декабря в 14:04
Ответ дляОйЙой
Первого?
Кумася• 04 декабря в 14:05
Репродуктологиня Юлія Маслій спеціально для Medical TV розповіла про термін ’старородка’, який раніше використовувався для жінок, які народжували після певного віку. Це слово досі викликає страх у багатьох жінок, які приходять до гінеколога під час вагітності.

В радянські часи термін ’старородка’ вживався щодо жінок, які народжували після 24 років. На той час вважалося, що оптимальний вік для народження дітей – 18-22 роки. Згодом діапазон віку, за якого жінок почали позначати як ’старородок’, поступово зростав. Наприклад, після 35 років жінки вже вважалися ’старородками’.

Сьогодні в Україні цей термін більше не використовується. Лікарка зазначила, що сучасна медицина використовує інше поняття – ’пізній репродуктивний вік’. Цей термін є лояльнішим і відображає зміни в суспільстві та стилі життя. Сьогодні все більше жінок народжують після 30 років, і це стало нормою в багатьох країнах світу.

Важливо, щоб жінки не відчували тиску через вік, а могли з упевненістю планувати свою сім´ю в тому віці, який їм підходить. Зміни в термінах і ставленні до репродуктивного віку відображають прогресивніший підхід до здоров´я та материнства.
ОйЙой• 04 декабря в 14:05
Ответ дляТаПрямТам
Первого?
Да и первого и единственного) .
ОйЙой• 04 декабря в 14:07
Ответ дляТаПрямТам
Первого?
Вас что- то расстраивает ?)
Я вся ваша• 04 декабря в 14:07
Ответ дляДинамоКит
Я родила в 28. Мне никто даже не заикался о том, что я старородящая ти т.д
Это, наверное, от коректности врача зависит. Единственное, когда с младшей ( я родила ее в 35,6 лет) из-за желтушки в больнице лежала, неонатолог спросила, планировали ли мы с мужем ребёнка. А потом добавила:’ ну, очень удачный ребёнок’ )))
100pudov• 04 декабря в 14:09
Ответ дляВсе буде Україна
Пенсию получают не только по возрасту. 10 млн. это всего. Сколько из них 70-80 лет никто не пишет.
Булькаю• 04 декабря в 14:09
Ну,я так до репродуктолога сходила,яка одразу - ну,вагітніти будемо на прогестероні,треба стимуляцію, потім єко,бо вже вік. Не захотіла,попили з чоловіком вітаміни, походили у спортзал, поїхали у відпустку і у день нашого знайомства завагітніла, народила у 37.
ТаПрямТам• 04 декабря в 14:10
Ответ дляОйЙой
Вас что- то расстраивает ?)
Меня? Мне глубоко фиолетово.
Пусть это вас расстраивает.
ОйЙой• 04 декабря в 14:11
Ответ дляТаПрямТам
Меня? Мне глубоко фиолетово.
Пусть это вас расстраивает.
Меня это радует , мне - то чего - то расстраиваться? Просто наставили мне рыдающих смайликов и рассмешили меня).
ТаПрямТам• 04 декабря в 14:10
Ответ дляОйЙой
А сколько ребенку?
ОйЙой• 04 декабря в 14:11
Ответ дляТаПрямТам
А сколько ребенку?
6 лет.
ТаПрямТам• 04 декабря в 14:13
Ответ дляОйЙой
6 лет.
Ну лет через 10 расстроитесь.))
Особенно если климакс совпадет с пубертатом.
Все буде Україна• 04 декабря в 14:13
Ответ дляТаПрямТам
Ну лет через 10 расстроитесь.))
Вы странная,мягко скажем
ТаПрямТам• 04 декабря в 14:14
Ответ дляВсе буде Україна
Вы странная,мягко скажем
Вы тоже станете странной. Я уже это прошла, но со вторым ребенком.