Триндичіха Байрактар• 04 декабря 2025

У Києві помер 7-річний хлопчик у стоматології

Київська міська прокуратура повідомила про підозру 39-річній лікарці-анестезіологу у справі про смерть семирічного хлопчика, який помер під час лікування зубів у приватній стоматологічній клініці. Їй інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило смерть дитини (ч. 2 ст. 140 КК України).

Трагедія сталася у березні 2025 року. Під час введення загальної анестезії у хлопчика зупинилося серце. Проведені реанімаційні заходи не дали результатів — дитина померла.

У прокуратурі зазначили, що у кримінальному провадженні провели низку експертиз, зокрема і комісійну судово-медичну, які підтвердили, що пацієнт помер від гострої серцевої недостатності внаслідок введення лікаркою-анестезіологом препарату, який протипоказано вводити людям із захворюванням, що мав хлопчик.

Групу прокурорів у провадженні очолює керівник Святошинської окружної прокуратури Києва Максим Тимошенко.

Також у прокуратурі вказали, що за результатом перевірки роботи товариства, яке надавало дитині стоматологічні послуги, МОЗ анулював його ліцензію.
Результат:
вже голосів: 20
15 (75%) Врач отмажется
5 (25%) Врач сядет
автор Триндичіха Байрактар • 04 декабря 2025
Мой ответ-отмажется
Черный Ловелас• 04 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Мой ответ-отмажется
весна прийдэ саджати будэмо🐸
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 декабря 2025
Удалено администрацией...
Анжелика1• 04 декабря 2025
Это было ещё в марте
Kate AGO• 04 декабря 2025
Час карати стоматологів, вони беруть великі кошти і портять 🦷 зуби. Не стараються спасти зуби, а швидше поставить коронку, потім імплант. Якщо помер в Аста Дент там взагалі ніякої відповідальності за те що вони роблять. Найгірше що зі мною було це Астра дент. Шахраї страшні, постійно брали за ті послуги які не робили, а добавляли в рахунок.
Ответ дляАнжелика1
Это было ещё в марте
Следствие шло 6 мес
Ответ дляKate AGO
Хочешь заработать , умей вертеться
каждый сам за себя
Almamater• 04 декабря 2025
Щось часто діти мруть в стоматологіях останнім часом…
Ответ дляAlmamater
Боятся боли
feminee• 04 декабря 2025
Ответ дляKate AGO
В каком филиале вы обслуживались?
анна 1986• 04 декабря 2025
Судя по тому,что ей грозит до 3х лет за преднамеренное убийство,то врачиха уже отмазалась. И да,грозит это не равно что дадут такой срок,может,вообще условку впаяют.
Ответ дляанна 1986
Скорее всего просто лицензии лишат лет на 5, потом вернут когда пыль сядет.
Kate AGO• 06 декабря 2025
Ответ дляfeminee
В каком филиале вы обслуживались?
Метро Вокзальна, кірпи 5 Б