Амелі на мілені• 04 декабря 2025

Свекри залякують ,що від мене піде чоловік бо не працюю

Типу в нього на роботі розумні жінки,які працюють то він може закохатися в них та покинути сімʼю ,ну закохається то закохається діло житейське
Паратруперсупер• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Там немає газу
Ну так за електрику треба платити, або дрова купувати
Мамкиня доця• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Зароблене ним,а не спільно нами
У меня другое восприятие - мы команда, он умеет зарабатывать деньги, а я прикрываю тыл - ребенок, уют, вот это вот всё. Ему есть ради чего жить и работать, мне есть о ком заботиться. Так что заработано-то им, но с моей помощью и поддержкой, а это тоже важно
Трейдер кріпти• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Одягу та взуття в мене вже на все життя вистачить завалом,ліки не треба не хворію
Хворіють всі. Одяг і взуття рвуться та зношуються. Але може ви боса на городі будете з лопатою в руках.
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Одяг має властивість зношуватися, взуття теж) Купу продуктів,які ви не виростите. Взимку що їсти, чим палити, чим платити за світло?
В мене дуже багато одягу та взуття ,все навіть не встигаю поносити ,закрутки їсти та крупи ,шукати гіляки ними і топити,на світло знайдеться
Несемо світло разом• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ні ,не записана звісно
Чоловік же не бовдур
Хотите сказать, что мужчины, которые записывают недвижимость на жен, дураки?)
Трейдер кріпти• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Там немає газу
А що дрова? За що купите?
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляМамкиня доця
В нас не так,то що тепер
Боневтікла• 04 декабря 2025
Если вы хорошая хазяйка,создаете домашний уют это даже труднее,чем ходить на работу.Многие ,кто работает, говорят,что на работе отдыхают и им лучше на работе,чем дома.
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Ну так,як і жінки
Я погнала• 04 декабря 2025
Где вы находите таких диких людей с мышлением из позапрошлого века?
Паратруперсупер• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Крупи де візьмете. Гиляками ви не натопите і їжу не приготуєте на постійній основі. Очевидно, що ви навіть уявлення про життя в селі не маєте. А взагалі очевидним є те, що ви просто троль
И_В_офигительных_штанах• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Насправді ви б могли опанувати щось онлайн
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
А що дрова? За що купите?
Їх не треба шукати
Мрію про космос• 04 декабря 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Одяг, взуття, ліки - все виростите?
Как у наших у ворот
Чудо-дерево растет.

Чудо, чудо, чудо, чудо
Расчудесное!

Не листочки на нем,
Не цветочки на нем,
А чулки да башмаки,
Словно яблоки!

Мама по саду пойдет,
Мама с дерева сорвет
Туфельки, сапожки.
Новые калошки.

Папа по саду пойдет,
Папа с дерева сорвет
Маше — гамаши,
Зинке — ботинки,
Нинке — чулки,

А для Мурочки такие
Крохотные голубые
Вязаные башмачки
И с помпончиками!
Вот какое дерево,
Чудесное дерево!
Я тут Живу• 04 декабря 2025
Интересно кто аплодисменты такому троличьему посту ставит — и главное зачем ?
Паратруперсупер• 04 декабря 2025
Ответ дляБоневтікла
Я така, я краще на роботу буду ходити, ще й гроші за це отримувати, ніж займатися домашніми справами
Я погнала• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Вони мали на увазі,що потрібно бути цікавою чоловіку,а цікавою ти будеш тільки працюючи
Заведите любовника и смотрите на реакцию свекров
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 декабря 2025
считаете, что пост написал мальчик?
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Маю,бо часто приїздила в гості в тому числі і коли холодно
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Що наприклад?
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
считаете, что пост написал мальчик?
Ні,я девочка
А які статки вже на вас записав вас чоловік?
Я погнала• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Що наприклад?
Какие-то курсы чтоб не быть такой перепуганной и не обращать внимания на слова свекров)))
Почему Вы так зависите от слов других людей? Мало ли кто что говорит....
Несемо світло разом• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ну так,як і жінки
вам сколько лет?
вы не знаете, что есть нормальные семьи? Есть мужчины, которые записывают движимое и недвижимое на жен, т.к. переживают, чтобы в случае чего, его близкие не имели проблем, чтобы кроме этих близких, никто не мог претендовать на имущество?
Трейдер кріпти• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Їх не треба шукати
Подзвоните і приведуть, але ж гроші треба. На зиму однієї машини і не вистачить. Чи ви гілочками натопите будинок? Будете кожен в ліс ходити?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ні,я девочка
. я вам вообще пишу про правила игры: на женщине недвижимость, этим она манипулирует над мужем и держит его на поводке.
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Робота не відміняє домашніх справ ,ну або витрачати всю зарплату на готову їжу ,бо готувати немає коли якщо приходиш о 9:00 вечора
Копирайторша• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ну це правда,бо вона теж все життя не працювала
З власного досвіду розказує 😅
автор Амелі на мілені • 04 декабря 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
В ліс і порубати потім
Ответ дляАмелі на мілені
А чоловік зовсім нічого не робить?
У вас виходить тільки він в плюсах.
В нього все є і хатня робітниця теж
Грабля• 04 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
главное, чтобы хата была записана на вас
Яка різниця на кого записана, якщо майно набуте в офіційному шлюбі?