Ловлю капці• 04 декабря 2025

Какой же отстой жить на съеме

Я постоянно переживаю остаться без регулярного дохода. Это жесть просто так жить постоянно. Всегда было своё жильё, из-за войны пришлось уехать и снимать. И блин, это так ухудшает жизнь, постоянное давление, что не сможешь за квартиру заплатить. Ладно б сама, но есть ещё 2 детей и им нужна стабильность, а не переезды, смена школ и тп. И вот сейчас вроде вышли на хороший заработок и хотим снять жилье лучше, потому что живём в старом и маленьком и мне так страшно, что а вдруг лишишься работы и не сможешь платить, но и жить в том что сейчас невозможно уже, старшей дочке нужна комната, мы друг у друга на голове, вещам места нет, все старое.. И своё жильё наверное тут не светит нам
Поліпривіт всім• 05 декабря 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Какой у них статус?
Чтобы дали ипотеку, нужен постоянный контракт на работу и другие условия
В якій країні?
Так люди працюють там
автор Ловлю капці • 05 декабря 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Ну ви освоєлись в країні бо давно там ,ходять на роботу
Ну дивитися, ми працюємо, але статус ще- тимчасовий захіст по &24, на ньому не дають. Треба міняти, ми це будемо робити, але треба спочатку що б чоловіку постійний контракт дали. Потім чекати на прийом в міграційну довго, потім чекати коли вони опрацюють теж довго, не меньше року. Потім треба час, що б перейти на ПМЖ. В нашому випадку, якщо дадуть Blue Card, то три роки,якщо звичайну робочу візу то 5 років. Зараз немає прямого переходу з 24& на Blue Card , то скоріш за все дадуть звичайну, на який потрібно буде побути деякий час і потім спробувати отримати Бою Кард. Це ще плюс рік-2.
Летюча помилка• 05 декабря 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
В якій країні?
Так люди працюють там
Работать - мало, чтобы дали ипотеку
Нужен другой статус, а не временная защита, нужен первый взнос, постоянный контакт

Это все не так быстро делается - в зависимости от профессии и удачи, у кого-то - 1-2 года уходит, а у кого-то 3-5-7 лет
З царем в голові• 05 декабря 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
В якій країні?
Так люди працюють там
С нормальным статусом и постоянным долгосрочными контрактами?
Перекус беру завжди• 05 декабря 2025
Ответ дляЛовлю капці
Він айті мабуть. Я читала досвід переходу на форумі DOU. Там описувався досвід переходу. В Баварії людина переходила. Пошукайте на цьому ресурсі
автор Ловлю капці • 05 декабря 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Ні, лікар. Ми в НРВ, тому досвід Баварії не підходить. Кожна міграційна по своєму вирішує. Знаю в Берліні переходили напряму з 24 на Блю Кард. В нас наче не можна. Ну будемо дізнаватися. Поки питала в місцевій групі, то немає такого досвіду, або мовчать. Є ті, хто зразу на Блю Кард приїхав, але то інше. Люде вже подавати на ПМЖ літом планують, як раз час пройшов
Перекус беру завжди• 05 декабря 2025
Ответ дляЛовлю капці
Я теж таке замітила, що багато хто серед наших чомусь не ділиться інформацією. Є така риса, сам вхопив, іншому не дам. Але це такі , просто пішаки, скільки ницості. У вас інша каста, лікарі, повинно бути по іншому, ці люди освічені , мабуть повинні ділитися інформацією одне з одним.
Пошукайте ще спільноти, групи. В краще написати в міграційну зараз і запитати які умови і який пакет документів потрібен, які строки. І будете точно знати по вашому випадку.
І ще , я думаю що вашому чоловіку продовжать контракт. Все таки лікарів в Німеччині недостача. В в нас хороші спеціалісти, люди з досвідом
автор Ловлю капці • 05 декабря 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую. Доречі так, треба що б він запитав в своїй лікарській групі , не подумали. Я в загальній питала. Є ІТ там, але вони зразу Блю Кард робили. Маю надію що продовжать, наче задоволені ним, він влаштувався по спеціалізації, в який вже 15 років. Так, треба ще довчатися, треба ще багато що зробити по документах. Основна проблема- тимчасовий дозвіл на роботу в нього, а не постійний, то він як би обмежений в правах, всі документи вже десь півтора року відправлені на порівняння в Лікарняну палату, але все ще не опрацьовані вже думаю адвоката наймати. Теж це коштує, як машина.
Перекус беру завжди• 05 декабря 2025
Ответ дляЛовлю капці
Напишіть в ФБ alona mazigwa. Її чоловік лікар до речі з Харкова. Вони вже 8 років в Німеччині.
Спробуйте запитати у них може які групи є . Вони все таки старожили. Може щось підскажуть
автор Ловлю капці • 05 декабря 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую за підказку
Скользкая• 05 декабря 2025
Ответ дляЛовлю капці
Якщо вашому чоловіку дадуть Голуба карту, то , якщо він виконував вимоги по зарплаті і інші умови, будучи на 24, цей час можна додати. Правда , в НРВ, якщо міграційна відмовить зарахувати час на 24, оскаржувати доведеиься через суд, ( в інших землях можна писати Widerspruch). Я вчитель, працюю вже четвертий рік, дуже шкодую, що зразу не подала на робочу візу чи голубу карту, вже рівно рік, як я борюся з міграційною за перехід або на 18b, або на голубу. Якщо отримаю голубу,буду через суд добиватися зарахування часу на 24, якщо міграційна сама не захоче зарахувати.
автор Ловлю капці • 05 декабря 2025
Ответ дляСкользкая
Так, читала про це, маю надію, що зарахують. Він виконує вимоги, все підходить, тільки ось треба випробувальний термін пройти и зразу будемо подавати. Але у нас наче не приймають зразу на Блю Кард з 24.
В у вас взагалі аж 4 роки, дужа жаль буде ці роки не зарахувати.
автор Ловлю капці • 05 декабря 2025
Ответ дляСкользкая
А із за чого проблема? Чого вони вам не дають перейти?
Поліпривіт всім• 06 декабря 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Так