Ловлю капці• вчера в 16:58
Какой же отстой жить на съеме
Я постоянно переживаю остаться без регулярного дохода. Это жесть просто так жить постоянно. Всегда было своё жильё, из-за войны пришлось уехать и снимать. И блин, это так ухудшает жизнь, постоянное давление, что не сможешь за квартиру заплатить. Ладно б сама, но есть ещё 2 детей и им нужна стабильность, а не переезды, смена школ и тп. И вот сейчас вроде вышли на хороший заработок и хотим снять жилье лучше, потому что живём в старом и маленьком и мне так страшно, что а вдруг лишишься работы и не сможешь платить, но и жить в том что сейчас невозможно уже, старшей дочке нужна комната, мы друг у друга на голове, вещам места нет, все старое.. И своё жильё наверное тут не светит нам
Упругая попка• вчера в 17:55
Ответ дляЗ царем в голові
Родители вам жилье не оставили?
Очень актуальный вопрос, когда скоро 4 года полномаштабной войны.
Ловлю капці
• вчера в 17:56
Ответ дляПерекус беру завжди
Але вони запросять ваші банківські карти. Якщо там є пару тисяч, то скажуть поки не потратите не начислим допомогу. Треба щоб по нулям було.
Так, треба про це подумати. Але я думаю в лютому вже будемо знати відповідь по контракту чоловіка, ну на джобцентр зовсім не хочеться, думаю він в принципі зможе швидко знайти іншу роботу але з набагато меншій зп.
Перекус беру завжди• вчера в 18:01
Ответ дляЛовлю капці
Ох, сочувствую. У меня эта сейчас в хорошем районе, тихо, немцы, но квартира страшная, без ремонта и нам ну очень мала
Ще одна порада якщо квартира страшна. Коли заселялися, то робили акт прийому передачі? Бо тут діло не тільки в кауціоні. Щоб вони на вас всі недостатки квартири не повісили. У вас страховка Halfpflich + Hausrat є? Я знаю що хороші орендодавці є. Але мені не повезло. Я в таке г... попала. А так всі дуже улибаються коли щаїздаєш, кауціона платиш, за меблі платиш. А коли виїздаєш, то орендодавець міняється на 360 градусів. І скільки претензій до тебе. При заїзді у нас не було акта прийому передачі. Квартира як у вас була убита. Після потопу, вздутий паркет, вікно зламане і т д. Кауціона не віддали
Чемна панночка• вчера в 18:02
Ответ дляЛовлю капці
А свое покупать -это ипотека и тоже постоянно вибрировать, что заплатить не сможешь
Зато у детей , будет стабильность и ощущение дома. Мы купили в ипотеку.
Чемна панночка• вчера в 18:08
Ответ дляЩаслива Я
Тревожность - это не врождённое состояние, что-то ее спровоцировало.
Интересно, что же ее спровоцировало
Саджу все зарання• вчера в 18:11
Ответ дляЛовлю капці
Особенно деньги на первый взнос, там суммы ого-го. Видели б вы какие говняные квартиры продают по 150 тыс. Просто жесть. А нормальная более менее 300000
Мне тут вчера только рассказывали, что если работать двоим, хоть дворниками за границей, можно еще и нормально откладывать 😁
Стриптизерка• вчера в 18:14
Ответ дляЛовлю капці
Всё наше жилье в Харькове
Мы вернулись в Харьков со съёма и счастливы.
Перекус беру завжди• вчера в 18:15
Ответ дляЧемна панночка
Интересно, что же ее спровоцировало
Війна. Людина жила у себе дома щось планувала. І тут такий напад на країну. Виїхали сім´єю. Але все одно важко. І дітям важко і дорослим теж. І в Україні важко. Я була закордоном але без чоловіка. Та і з чоловіком було б нелегко. Я це розумію. Бо це не еміграція коли ти плануєш, вибираєш , готуєшся, вивчаєш закони перед тим як їхати. Скільки наших понадурювали що роботодавці що орендодавці, бо незнання законів. Ти галопом приїхав
Ловлю капці
• вчера в 18:15
Ответ дляСаджу все зарання
Если нет детей , жить в небольшой квартире, то впринципе да
Ловлю капці
• вчера в 18:16
Ответ дляЧемна панночка
Мы думаем, но пока до этого далеко
Чемна панночка• вчера в 18:16
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы думаете, я не знаю этого? Это сарказм был вообще-то
Ловлю капці
• вчера в 18:17
Ответ дляПерекус беру завжди
К сожалению нет, я тогда не знала что как тут делается и подсказать некому было. Я сама снимала на видео пустую, но без подробностей
Перекус беру завжди• вчера в 18:20
Ответ дляЛовлю капці
Мы думаем, но пока до этого далеко
Ви ще 10 раз подумайте чи варто купувати щось в Німеччині. Чи краще купити в дешевшій країні житло та здавати там. Бо там такий гемор з тим житлом там. Вивчати все треба перед тим як купувати бо багато найобок. Чесно , в нас якась пропаганда була неправдива що от Німеччина, там все по правилам і все ідеально. Там скільки мошенніків що Україна відпочиває. Я на групу в ФБ підписана Закони Німеччина. Так там люди пишуть які живуть по 30 років і попадалово скрізь
Саджу все зарання• вчера в 18:21
Ответ дляЛовлю капці
Да, детей в Европе иметь дорого.
Чемна панночка• вчера в 18:21
Ответ дляЛовлю капці
Мы думаем, но пока до этого далеко
Узнавайте, может есть какие альтернативные варианты. Мы тоже из Харькова, живём в Бельгии. Здесь банки не дают ипотеку с нашими документами, но мы нашли вариант по государственной программе. Без первого взноса, оплатили только услуги нотариуса. Оформили страховку жизни, чтобы в случае нашей смерти, дети получили хорошую сумму и выплатили ипотеку. И оформили страховку от потери работы. Пока не найдем новую, по страховке ипотечные выплаты будут покрыты страховщиком. Узнавайте, может что-то подобное и в Германии есть.
Ловлю капці
• вчера в 18:23
Ответ дляЧемна панночка
Спасибо за совет! Узнаю по страховкам. Но кредита нет без первого взноса, хотят около 20%
Перекус беру завжди• вчера в 18:26
Ответ дляЛовлю капці
Тоді всі не знали. Бо ми галопом їхали біженці а не мігранти. Мігранти спокійно вивчають закони узнають все перед тим як їхати. Я пишу з власного досвіду як було. Заключіть страховку одну і другу зараз. Поки не з´їхали звідти. Бо претензії будуть. А так хоч страхова щось компенсує. Відео добре. Але на майбутнє часто буває що орендодавець не хоче підписувати при в´їзді цей акт. Тоді ви робите фото всих недоліків і листом на емейл відправляєте щоб були докази. Скрізь збираєте докази, то ваша гарантія не попасти на гроші. В нову квартиру як будете переїздить зробіть фото недоліків. Облазьте кожен сантиметр житла, все опишіть.
Це ваша безпека. Ще одна група є в ТГ каналі. Захист прав споживачів , там за 35 євро можна отримати консультацію юриста. Мені вони допомогли. Зараз знайду і напишу вам. Почитаєте цю групу які у людей випадки і з арендою і інтернетом. Вам ще Інтернет переносити треба буде. Це ще той геморой з ними
Чемна панночка• вчера в 18:27
Ответ дляЛовлю капці
Это банки хотят. Может есть какие фонды, узнавайте. У нас это Фламандский жилищный фонд, финансирует правительство. Подразумевает льготные кредиты для небогатых, поэтому первичный взнос не требуется. В Германии тоже сильная социальная поддержка, может и есть что подобное
Перекус беру завжди• вчера в 18:28
Ось тут. Зараз ви можете там написати консультанту. Вона деякі питання може безкоштовно підказати. Напишіть як ви можете себе убезпечити якщо не було акта прийому передачі
Мати тріля• вчера в 18:30
Ответ дляЛовлю капці
Я в Германии как раз
Разве в Германии селят детей в таких тесных условиях? И почему джобцентр не помогает с оплатой?
Перекус беру завжди• вчера в 18:35
Ответ дляМати тріля
Ще й як селять. Там орендодавці мутять з квадратурою. По документах квартира 75. По факту 50. Наприклад. Джобцентр не ходить не перевіряє з сантиметром ніхто не міряє. Вони обоє працюють. Не на Джобцентр. Там скільки всього прокручують орендодавці, що нашим і не снилося. Де наші орендодавці вчились, там німецькі викладали. Просто курять наші в сторонці
Ловлю капці
• вчера в 18:38
Ответ дляПерекус беру завжди
О, про інтернет я чула, а ми якраз перезаключили контракт новий на 2 роки десь місяців 5 тому. Дякую. Так , це точно, я взагалі тоді була в шоковому стані і погано соображала. Ще і в таборі жила, не спала нормально взагалі. І арендар в нас притрушений, так що допускає що проблеми будуть
Ловлю капці
• вчера в 18:39
Ответ дляЧемна панночка
Справа в тому, що мій чоловік гарно заробляє зараз, якщо контракт продлять, то проблем не буде.
Ловлю капці
• вчера в 18:39
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую
Ловлю капці
• вчера в 18:41
Ответ дляМати тріля
Когда я приехала, то я была одна с детьми, поэтому одобрили эту квартиру, муж приехал намного позже и да, его не хотели прописывать из за количества человек. Джоб не доплачивает уже, потому что уже не положено
Админко• вчера в 18:41
Вистачило прочитаного на 1.5 сторінки. По факту:
1. Так, зйом відстій, у своєму звісно легше набагато.
2. Автор зажралася і не цінує те що має. От прямо від слова зовсім, ще й ниє наче у неї кінець світу.
Перекус беру завжди• вчера в 18:43
Ответ дляЛовлю капці
Дякую
Ще як варіант зараз вступити в Mietverein. 85 євро в рік. При любій проблемі звертаєшся до них. Їх юристи пишуть листа ферміттеру і все на цьому етапі проблема вирішується. Бо цим ви показуєте що не лох, і обізнані в законах і звернулися по допомогу. Як правило далі діло не іде і ферміттер забирає претензії назад. Там де я жила, жили німці теж , і теж мали проблему з моїм ферміттером. Навіть німців дурять , а мігранти то для них взагалі поле для викачки бабла
Ловлю капці
• вчера в 18:45
Ответ дляПерекус беру завжди
Так, мабуть треба, думала про це вже
Перекус беру завжди• вчера в 18:45
Ответ дляАдминко
А я бачу так. Що людина сюди за порадою звернулася.
Я її прекрасно розумію. Там безпека але там теж не все так просто.
Ловлю капці
• вчера в 18:48
Ответ дляПерекус беру завжди
Взагалі не просто, особливо коли намагаєшся вже не просто перечекати, а будувати життя с початку. Особливо коли тобі 40+ і діти. Багато але. Так, безпека, тому і поїхали, але в Україні до війни я жила в 100 разів краще