Однозначная• 04 декабря в 21:23

Купила Комплект постельного белья IDEIA Сатин почему такие пятна появились

Это норма или плохое качество ткани?
Неделя как купила
Такой комплект 3000грн
Снегурочко• 04 декабря в 22:49
Ответ дляОднозначная
Саме зараз ні, але сильно пітніє… це спадкове від тата…
У мене чоловік пітніє скажено, я вас розумію. Подушка мокра щоранку, та й ковдра теж.
автор Однозначная • 04 декабря в 22:52
Ответ дляСнегурочко
Мабуть, в цьому причина тоді, хімічний склад поту такий, мабуть. Не думаю, що претензії до продавця щось вирішать - він вам скаже, що подивіться на локацію плям, це ви ретинолами намазались і воно відбілило. Ви нічого не докажете, мені здається
Але з іншою постільною білизною все добре і ніяких плям немає взагалі від поту і таке вперше бачу, щоб тканину як виїла білизна (у житті плями яскравіше)
Ретинолами я мажусь, але моя подушка з однією маленькою плямою)
автор Однозначная • 04 декабря в 22:54
Ответ дляя Кукарача
Це реально потовиділення. І на підковдрі сліди там, де край потрапляє під руку. І ще мені здається, що це якась не дуже натуральна тканина. Це точно IKEA?
Це український бренд ideia
Але такі плями лише у цій постільній білизні зʼявилися, на жаль
я Кукарача• 04 декабря в 22:59
Ответ дляОднозначная
Це український бренд ideia
Вибачте, неправильно прочитала. Все ж таки, це якась тканина з великою синтетичною компонентою. Бавовна так з потом себе не веде.
автор Однозначная • 04 декабря в 23:00
Ответ дляя Кукарача
Вони пишуть, що преміум якість та 100% бавовна
Ку-кусик• 04 декабря в 23:24
Ответ дляВолодарка мрій
Колется скорее всего трикотажная простынь. Но сатин очень хлипенький, маленькая плотность, что говорит о низком качестве. Отсюда возможно и нестойкая окраска ткани. Я даже не встречала такой плотности, обычно 130-140г/м, а здесь 110г. Занимаюсь пошивом постельного и через мои руки прошло много сатина разного качества. Нашла ваш комплект, там указана плотность в характеристиках. За эти деньги можно было бы на заказ пошить из премиального турецкого сатина, извините, не удержалась.
Так наче на другому фото пишуть преміальний сатин, щільність 300 тс🤔 Я не швачка, та й взагалі далека від цього, то получається вони надають неправдиву інформацію? Чи я щось неправильно зрозуміла?
БлинчикБезСметанки• 04 декабря в 23:32
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А Вас мама не научила стирать постельное и нижнее бельё?
А так, по теме: ткань синтетика и плохого качества. От выделений тела краска разъелась.
Ви що дивна?
автор Однозначная • 04 декабря в 23:34
Ответ дляКу-кусик
Я теж звернула увагу, що 300, а 110 побачила тільки зараз
Володарка мрій• 04 декабря в 23:44
Ответ дляКу-кусик
Магічне слово преміум не має ніякого відношення до такої щільності. Просто маркетінг. Ось опис цього вироба
Ку-кусик• 04 декабря в 23:53
Ответ дляВолодарка мрій
Нда, така практичність та стійкість до зношування, що й до першого прання не дожило 😒
А розкажіть, будь ласка, на що треба звертати увагу при покупці постільної білизни, щоб нормальна була?

Зараз хотіла подивитися на щільність свого сатинового комплекту купленого в юску - так навіть на обгортці не вказано
Володарка мрій• 05 декабря в 00:33
Ответ дляКу-кусик

Це майже неможливо узнати в готових виробах, більшість просто це не вказують. Я тільки можу порадити опиратись на власні відчуття і досвід використання. Бо навіть знаменитий турецький сатин теж може розчарувати. Різні фабрики і якість тканини теж різна. Зазвичай продавці тканини указують характеристики і назву фабрики, то по них і орієнтуюсь. Проколи теж бувають. Тканина класу преміум десь на 30% дороща ніж звичайний сатин. Хоча і з більш дешевого сегменту мені траплявся сатин гарної якості. І траплявся такий, що навіть і на вигляд, і на дотик немає ніякої різниці з ранфорсом, сатинове плетіння ледь помітне, немає ефекту шовковості, блиску і прохолоди, притаманне сатину гарної якості. Так що це лотерея.