Однозначная• 04 декабря в 21:23
Купила Комплект постельного белья IDEIA Сатин почему такие пятна появились
Это норма или плохое качество ткани?
Неделя как купила
Такой комплект 3000грн
Неделя как купила
Такой комплект 3000грн
Снегурочко• 04 декабря в 22:49
Ответ дляОднозначная
Саме зараз ні, але сильно пітніє… це спадкове від тата…
У мене чоловік пітніє скажено, я вас розумію. Подушка мокра щоранку, та й ковдра теж.
Однозначная
• 04 декабря в 22:52
Ответ дляСнегурочко
Мабуть, в цьому причина тоді, хімічний склад поту такий, мабуть. Не думаю, що претензії до продавця щось вирішать - він вам скаже, що подивіться на локацію плям, це ви ретинолами намазались і воно відбілило. Ви нічого не докажете, мені здається
Але з іншою постільною білизною все добре і ніяких плям немає взагалі від поту і таке вперше бачу, щоб тканину як виїла білизна (у житті плями яскравіше)
Ретинолами я мажусь, але моя подушка з однією маленькою плямою)
Однозначная
• 04 декабря в 22:54
Ответ дляя Кукарача
Це реально потовиділення. І на підковдрі сліди там, де край потрапляє під руку. І ще мені здається, що це якась не дуже натуральна тканина. Це точно IKEA?
Це український бренд ideia
Але такі плями лише у цій постільній білизні зʼявилися, на жаль
я Кукарача• 04 декабря в 22:59
Ответ дляОднозначная
Це український бренд ideia
Вибачте, неправильно прочитала. Все ж таки, це якась тканина з великою синтетичною компонентою. Бавовна так з потом себе не веде.
Однозначная
• 04 декабря в 23:00
Ответ дляя Кукарача
Вони пишуть, що преміум якість та 100% бавовна
Ку-кусик• 04 декабря в 23:24
Ответ дляВолодарка мрій
Колется скорее всего трикотажная простынь. Но сатин очень хлипенький, маленькая плотность, что говорит о низком качестве. Отсюда возможно и нестойкая окраска ткани. Я даже не встречала такой плотности, обычно 130-140г/м, а здесь 110г. Занимаюсь пошивом постельного и через мои руки прошло много сатина разного качества. Нашла ваш комплект, там указана плотность в характеристиках. За эти деньги можно было бы на заказ пошить из премиального турецкого сатина, извините, не удержалась.
Так наче на другому фото пишуть преміальний сатин, щільність 300 тс🤔 Я не швачка, та й взагалі далека від цього, то получається вони надають неправдиву інформацію? Чи я щось неправильно зрозуміла?
БлинчикБезСметанки• 04 декабря в 23:32
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А Вас мама не научила стирать постельное и нижнее бельё?
А так, по теме: ткань синтетика и плохого качества. От выделений тела краска разъелась.
Ви що дивна?
Однозначная
• 04 декабря в 23:34
Ответ дляКу-кусик
Я теж звернула увагу, що 300, а 110 побачила тільки зараз
Володарка мрій• 04 декабря в 23:44
Ответ дляКу-кусик
Магічне слово преміум не має ніякого відношення до такої щільності. Просто маркетінг. Ось опис цього вироба
Ку-кусик• 04 декабря в 23:53
Ответ дляВолодарка мрій
Нда, така практичність та стійкість до зношування, що й до першого прання не дожило 😒
А розкажіть, будь ласка, на що треба звертати увагу при покупці постільної білизни, щоб нормальна була?
Зараз хотіла подивитися на щільність свого сатинового комплекту купленого в юску - так навіть на обгортці не вказано
Володарка мрій• 05 декабря в 00:33
Ответ дляКу-кусик
Це майже неможливо узнати в готових виробах, більшість просто це не вказують. Я тільки можу порадити опиратись на власні відчуття і досвід використання. Бо навіть знаменитий турецький сатин теж може розчарувати. Різні фабрики і якість тканини теж різна. Зазвичай продавці тканини указують характеристики і назву фабрики, то по них і орієнтуюсь. Проколи теж бувають. Тканина класу преміум десь на 30% дороща ніж звичайний сатин. Хоча і з більш дешевого сегменту мені траплявся сатин гарної якості. І траплявся такий, що навіть і на вигляд, і на дотик немає ніякої різниці з ранфорсом, сатинове плетіння ледь помітне, немає ефекту шовковості, блиску і прохолоди, притаманне сатину гарної якості. Так що це лотерея.