ХвостПистолетом• Изменено 04 декабря в 23:11
Боюсь, что нам пропихнут Залужного в президенты. Такой сценарий
Что-то внезапно он приехал. Совпадение?
Сейчас слушала Пионтковского, и он озвучил такой возможный сценарий, что вот таким образом Зеленский может сделать.
Что, мол, Зе может обратиться к Верховной Раде, чтобы та проголосовала за то, что он легитимен, и может исполнять свои полномочия дальше. Или же, наоборот, признала его нелегитимным. И тогда, мол, можно сделать быстро Залужного депутатом, и чтобы Рада назначила его исполняющим обязанности президента или президентом. Чтобы в связи с войной выборов президента не было, а Рада назначит.
То есть нас вообще никто даже не спросит.
Я понимаю, что это всего лишь возможный сценарий. Но что-то очень складно получается, и так внезапно Залужный после коррупционных скандалов приехал.
И вот вам голосование весь день на Советчице, где у Залужного всего десять процентов, а нас могут в итоге вообще не спросить. Как вам такое,?
Мама Никитки-2• вчера в 00:08
Ответ дляKriskaA
не буває цілісних країн. США зараз не цілісна, як і Франція. І ???
Це дає право кацапам нападати на нас ??
Ні не дає. Но створює чудову картинку. Забули про шахтарів, які танки в воєнторзі купляли? Щастя, що Одеса і Харків під зад відразу дали.
Телефон Рубика• вчера в 00:09
Ответ дляМама Никитки-2
Ви справді вважаєте, що на обох майданах була цілісна країна?
Удалено администрацией...
Божий одуванчик• вчера в 00:09
Ответ дляМама Никитки-2
Ви щось не те пишете .
На Майдані і Антимайдані не була цілісна .
Ответ дляБожий одуванчик
Та ні . Перед Майданом було багато «чудових» подій , які й привели війну .
Про о. Тузлу памʼятаєте , про те ,як в Криму роздавали рос громадянство забули, рос .весни, марші і т.д . забули ?
Що ж у вас така памʼять коротка ?
Вона бот - звідки у неї пам´ять ? У неї навіть мізків немає.
Божий одуванчик• вчера в 00:10
Ответ дляKriskaA
Будемо ботам памʼять повертати .
Телефон Рубика• вчера в 00:11
Ответ дляМама Никитки-2
Ну то подивіться на його карʼєру.
А они забыли, что он один из основателей Партии регионов. Вернее не знали.🤣 Они только по вбросам просвещаются.
ХвостПистолетом
• вчера в 00:11
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Варена цибуля• вчера в 00:12
Ответ дляСекретница
Нам попхнуть Єрмака, це ж очевидно
Та його винесуть з України як Яника
Божий одуванчик• вчера в 00:12
Ответ дляМама Никитки-2
Ну то подивіться на його карʼєру.
А як вам Зеленський ?досі від нього фанатієте?
Телефон Рубика• вчера в 00:13
Ответ дляБожий одуванчик
Ось . Сподіваюся вам допоможе
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• вчера в 00:13
Ответ дляБожий одуванчик
Ви щось не те пишете .
З 2004 року країну розділили на схід і захід. Пострілами на майдані в 2014 це почали закріпляти. А потім зʼявились ті, хто бігав з трикольорною ганчіркою з ідеєю народних республік. Забули вже? А Донбас за колючих дріт?
А 22 рік це вже результат всіх тих 20 річних подій.
Мама Никитки-2• вчера в 00:14
Ответ дляKriskaA
Вона уводить тему в іншу сторону. Тіпа так: є різні політичні думки, значить таку країну можна спалити в війні.
Удалено администрацией...
Божий одуванчик• вчера в 00:14
Ответ дляТелефон Рубика
Удалено администрацией...
ХвостПистолетом
• вчера в 00:15
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Телефон Рубика• вчера в 00:15
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
Имя сестра, имя. 🤣
Не удивительно, что страна войну не в состоянии выиграть. Большинство - неграмотная быдлота. 30 лет работы не прошло даром.
Мама Никитки-2• вчера в 00:15
Ответ дляБожий одуванчик
ніколи і не фанатіла. З 2 сортів гімна в 2 турі обрала той, що та той момент менше смердів
Божий одуванчик• вчера в 00:16
Ответ дляТелефон Рубика
Имя сестра, имя. 🤣
І тільки ви ясне сонечко у цьому тьмяному царстві 😂😂😂
Добрая свекровь• вчера в 00:16
Ответ дляТелефон Рубика
Зеленский молодая команда партиии регионов и что?Просвещайтесь не жалко.
Добрая свекровь• вчера в 00:17
Ответ дляХвостПистолетом
Удалено администрацией...
Телефон Рубика• вчера в 00:17
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...