Верочка 100%• 2 часа назад

У кого таке було, починаю читати чи дивитись фільм і через 2 хвилини втрачаю

фокус уваги. Може у когось таке було. Що робити?
Бодіпозітівна• 2 часа назад
отложить телефон подальше
Анонім Завгосп• 2 часа назад
меньше втикайте в екрани, у вас уже патологія пішла.- розсіяна увага.
Электричка• 2 часа назад
кліпове мислення
leonid4d• 2 часа назад
Чем короче потребляемый контент - тем больше одебиливание. Тикток, шортсы, посты в социалках - вообще смотреть не стоит. Ютуб, новости - ограничивать. Тогда фокус наладится со временем. Плюс могут быть факторы стресса, дефицита витаминов, усталости и т.п.
Миллениалка• 2 часа назад
Первые 20 минут серии сериалов почти всегда неинтересные. Раскручивается чуть позже) Я обычно беру семечки пощёлкать или раскраску. Со второй серии уже втягиваюсь)
Анонім Завгосп• 2 часа назад
До речі,-а уявіть дітей з цими постійними гаджетами..,вони ж взагалі думать розучуються..Психологи б’ють на сполох,але ж кому то потрібно... особливо батькам - дитина втикає в телефон і НЕ МІШАЄ...,а потім плачуться,що учиться не може і не хоче. І виростає морально,м’яко кажучи, неадекватною.. кидається на батьків, якщо ограничують телефон.
Пожмаковна• 2 часа назад
У меня тоже такое есть. Но еще и сериалы говно. Если интересный - то интересно, смотрю. А так - что их еще так много, не этот так следующий, начинаю, не идет, и хрен с ним
ТрамвайGirl• 2 часа назад
З фільмами все просто. Берете в руки телефон і паралельно з переглядом, скролите порадницю
Я теж неможу неподвижно дивитись фільм, «теребіння» телефону на фоні, чудово допомагає заспокоїтись і сконцентруватися на перекладі фільму
Anna -d11e• 1 час назад
В багатьох людей це з´явилось з початком війни, брак уваги. Згадайте чи багато з вас дивились фільми з початком війни.
КохайтесьЧорнобровi• 1 час назад
У меня тоже такое есть.Если в течении 5-10 минут не захватило,начинаю что-то другое искать.
СкокоМнеДадите• 1 час назад
Ой в мене так все життя, я на місці всидіти не можу, як юла на кріслі. Відволікаюсь чи паралельно щось роблю. Не обов´язково в телефоні. В кінотеатрі теж важко кручусь, їм.