В Україні запровадять податок на посилки до 150 євро — Марченко
Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що Україна запровадить податок на міжнародні посилки вартістю до 150 євро. За його словами, це рішення «не всім сподобається», але є необхідним:
«Виявилося, що більшість невеликих посилок надходить із однієї країни, яка часом є недружньою до України», — міністр натякнув на Китай.
Надо покупать в Украине продукцию недружнього государства
Мама Никитки-2• сегодня в 13:44
Ну як би логічно. Вже адаптація до європейського законодавства. Європа скасовує безподаткові посилки.
Ответ дляМама Никитки-2
Давно пора платить налоги.
Мама Никитки-2• сегодня в 13:46
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Давно пора платить налоги.
Спірне питання
В Україні на все підніметься ціна
Ответ дляМама Никитки-2
Спірне питання
В Україні на все підніметься ціна
Когда они падали, разве что только на тряпье сейчас.
Потужная Нюхоморша• сегодня в 13:49
Зачем они так мелочатся с теми налогами? Пусть уже просто списывают все деньги, которые поступили на карту физ лица и не морочат голову.
Ольга-3882• сегодня в 13:52
Ответ дляПотужная Нюхоморша
ну фактически это так и происходит... китайцу все равно что написать в инвойсе..наши требовали списание денег с карты при покупке)
Svetljachokkkk• сегодня в 13:53
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Давно пора платить налоги.
Так хай наша ВР почне з себе, а не з домогосподарки яка труси з ТЕМУ замовила. Думаю вихлоп буде значно більше.
Perfect look• сегодня в 13:53
Ответ дляПотужная Нюхоморша
Скоро так и будет, например если не ширнулся экспериментальной жижей, для этого и вводят цифру
НАТАЛІЯ.КИЇВ• сегодня в 14:10
Ответ дляТриндичіха Байрактар
У бутіках товстомордих депутатів, а то удумали не ходити до них в магазини, а самостійно замовляти