Директор Пляжу• 05 декабря 2025
Хотим продать авто в Польше на украинских номерах
Через дию продадим, а что дальше? Может кто то продавал, что ещё нужно? Как ее через границу провозить они будут на каком основании?
Спасибо всем
Директор Пляжу
• 05 декабря 2025
Ответ дляПописанная парта
шукайте покупців в Польщі, або когось хто відгоне в Україну.
Покупці є. Питання як продати? Чи достатньо дії чи ще якісь рухи мають бути
Пописанная парта• 05 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
а покупець де знаходится? в україні? отримає тех паспорт і може їхати до вас забирати.
Директор Пляжу
• 05 декабря 2025
Ответ дляПописанная парта
Дякую. То ми продаємо завчасно в Дії, він забирає техпаспорт і потім їде до нас? Так?
Пописанная парта• 05 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
так, якщо він в Україні, а як?
Пописанная парта• 05 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
або якщо він не виїзний, то шукати, кому дає техпаспорт і той йому пригонить
Директор Пляжу
• 05 декабря 2025
Ответ дляПописанная парта
Він виїздний, пенсіонер. Отримує на себе новий техпаспорт, зрозуміла
Дякую
Украиночка• 05 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Дякую
А деньги на каком этапе и как?