Весёлая морковка• 05 декабря в 13:55
Хто робив ремонт останнім часом, скажіть це окей історія?
У мене майстри роблять ремонт у ванні і туалеті
Роблять вже 4/5 днів
І кожного дня я їм даю гроші , на якісь їх потреби у ремонті , матеріали і тд
Я в це спочатку не вникала , думала так воно і має бути
Але їм кожного дня треба по 4-5 тисяч , це взагалі окей ?
Без ніякої звітності , без чеків ,що вони купили і на що вони потратили
Останній раз кажуть « це ми просто купили дуже дорогий клей»
Нічого не узгоджують і не питають .
У чому полягає ремонт -Їм просто треба розібрати стару плитку , вирівняти стіни ,поставити нову
Все інше я купила , душову кабіну ,дзеркало ,умивальник і тд , це все вже куплено
Хто робив десь ремонт , як у вас було ? Це нормальна практика ? Чи можливо це трохи не окей історія?
Дайте якісь поради , давно не робила ремонт ,не знаю як зараз
Роблять вже 4/5 днів
Нічого не узгоджують і не питають .
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 13:57
Требуйте чеки за все это время.Чеки дают все магазины и точки на рынке,если они там покупали.Спокойно попросите предьявить.Денег пока не давайте.Вас так совсем разденут.
Носки на подтяжках• 05 декабря в 14:00
У Вас, видимо денег много, раз не вникаете на что они тратят и сколько. Вы имеете право спросить на что и получить отчёт(чеки).
Т.е. они уже вытянули тыс 20грн? И что сделано?
*Они сейчас денег с Вас вытянут больше, чем сделают, а потом Вы будете их долго искать...
Не против• 05 декабря в 13:58
Оце Ви смішна))
Як це без чеків - просто даю?))
Ви сама маєте це регулювати, а не просто давати гроші. Оце хлопці раді)))
Як це без чеків - просто даю?))
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 14:00
Чеки можно восстановить и взять копии,если они скажут что потеряли или не взяли на касе.Достаточно знать дату когда покупалось и время.Дадут копию чека на касе.Все легко проверяется.
Злюка бобер• 05 декабря в 14:01
Оплата только по факту выполненной работы. Материал вы должны сами покупать, а не верить, что у них со скидками дешевле. Коронки, диски и т.д. расходники, это по согласованию.
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:02
Ответ дляНоски на подтяжках
Витягнули вже 15 тисяч
А ще роботи непочатий край , і я вже зла
Спочатку не вникала ,а зараз появляються такі відчуття , що мене дурять
Розібрали стару плитку , шось там робили з розетками , я у тому не розбираюсь
І зробили ось цей підйом , все
Стіни ще не вирівняли і підлогу , нічого ….
Просто оформлені розетки , і підйом
Зараз сохне він , то їх нема
А я от сиджу і думаю
І зробили ось цей підйом , все
Просто оформлені розетки , і підйом
Зараз сохне він , то їх нема
А я от сиджу і думаю
Зараз на дієті• 05 декабря в 14:02
Дурочка какая-то)))) даёт деньги и не спрашивает зачем.
Наш кафельщик давал список что нужно докупить, предлагал привезти нам или купить самому. Потом отчёт по чекам.
И у вас даже не возник вопрос - кто согласовал покупку дорогого клея?
И да, почему вы его не купили сами? Вы думали плитку на слюни кладут?
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:03
Ответ дляфан L.O.S.T.
Напевне так і буду робити
Або взагалі думаю , вони могли б мені написати ,що їм потрібно
Вони не перший рік ремонтами займаються
І я б все сама їм купила
Але вона чомусь так не роблять
Вони не перший рік ремонтами займаються
І я б все сама їм купила
Але вона чомусь так не роблять
Не против• 05 декабря в 14:04
Ответ дляВесёлая морковка
Напевне так і буду робити
Вони не перший рік ремонтами займаються
І я б все сама їм купила
Але вона чомусь так не роблять
Вони не перший рік ремонтами займаються
І я б все сама їм купила
Але вона чомусь так не роблять
Побачили, що Ви тютя і їздять на Вас
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:04
Ответ дляНе против
Оце Ви смішна))
Як це без чеків - просто даю?))
Оце я дурна ))
Просто капєц )
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 14:05
Ответ дляВесёлая морковка
Напевне так і буду робити
Вони не перший рік ремонтами займаються
І я б все сама їм купила
Але вона чомусь так не роблять
Вони не перший рік ремонтами займаються
І я б все сама їм купила
Але вона чомусь так не роблять
Потому что вороют деньги.Ваши деньги.Требуйте спокойным голосом чеки или копии чеков,скажите что сами хотите вникнуть.На использованные материалы проверяйте количество тары.Использовался весь обьем или за Ваш счет они еще кому то ремонт сделают.
Злюка бобер• 05 декабря в 14:05
Ответ дляВесёлая морковка
Оце я дурна ))
Просто капєц )
Вы смету не согласовывали, план работ, цены на них?
Пока15 норм, с демонтажем и трапом, но сейчас просите смету
Замурмишка• 05 декабря в 14:06
У меня так знакомая взяла бригаду, дай, дай денег, чеки потом отдали. Она села, подсчитала и ее надули на 50%. С бригадой распрощалась
Заикальница• 05 декабря в 14:07
Чеки повинні приносити вам. Якщо чек не з касового апарату, то ви перевірте цвни на сайті магазину. Бо є магащини, які дають такі чеки-роздруківки, а там пигуть ціни від фонаря. У нас так було одного разу. Приніс будівельник чек з Міні Максі (це в Полтаві), ну ок. Дивимось на сайті ціни, а вони вдвічі нижчі, ніж в чеку))) той будівельник потім так ’Ой, то вони щось наплутали’
але, як кажуть, осадочок залишився... Нікому його вже не порекомендуєш і сам з ним більше ніколи працювати не будеш.
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:08
Ответ дляЗлюка бобер
Розумієте , я просто тут одна з цими майстрами
Чоловік за кордоном
Я реально не розбираюсь у цьому всьому
Але навіть з тим , що я далека від ремонту і цього процесу
Я розумію , що вроді так немає відбуватись
Чоловік теж вже каже, чого це я не беру чеки
То 15 ще норм думаєте ?
Не облапошили ?😅
Чоловік за кордоном
Я реально не розбираюсь у цьому всьому
То 15 ще норм думаєте ?
Не облапошили ?😅
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:09
Ответ дляЗамурмишка
Гроші я так розумію ніхто ні за що не повернув?
А вона їм предʼявляла щось ? Що вони її надули ?
Носки на подтяжках• 05 декабря в 14:09
Ответ дляВесёлая морковка
Витягнули вже 15 тисяч
І зробили ось цей підйом , все
Просто оформлені розетки , і підйом
Зараз сохне він , то їх нема
А я от сиджу і думаю
І зробили ось цей підйом , все
Просто оформлені розетки , і підйом
Зараз сохне він , то їх нема
А я от сиджу і думаю
Т.е. пока демонтаж и черновые работы?
Разобрать старую плитку - это 0 средств на материалы. Это стоит денег, как за работу.
Сантехнику переделывали под поддон? Он будет из плитки или готовый? Сам трап замонтировали?
Виправлялочка• 05 декабря в 14:09
Нет, конечно
Отчет обязательно, чеки, показывают куда и на что это идет
А то чеки тоже можно насобирать в эпицентре в корзине
Замурмишка• 05 декабря в 14:12
Ответ дляВесёлая морковка
Конечно спрашивала почему так много взяли с нее и не соответствует чекам, те руки развели. Деньги не вернули. Договаривайтесь что с сегодняшнего дня они предоставляли чеки на покупки, спросите сколько будет стоить их доставка. Возможно самой купить в магазине с бесплатной доставкой будет выгодней
Виправлялочка• 05 декабря в 14:14
Мои мне писали список изначально что купить, я сначала сама закакупала и привозила им
Потом времени не стало у меня и они сами стали ездить закупать
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:16
Ответ дляНоски на подтяжках
Т.е. пока демонтаж и черновые работы?
Сантехніку переробляли , але там були інші майстри , сварщики
То я ще їм платила 8 тисяч
Вони там багато чого переробляли , переміщали
Бо ми сушку переміщаємо і не тільки
І вони там щось робили з трубами, зварювали і тд
Трап також є , зробили
Піддон залили зараз , сохне,потім будуть обкладати плиткою
Пояснюю вам на хлопський розум , по іншому не поясню 😅
То я ще їм платила 8 тисяч
Бо ми сушку переміщаємо і не тільки
Трап також є , зробили
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:16
Ответ дляВиправлялочка
Нет, конечно
Дякую , так і буду відтепер робити )
Добре ,що доперла до цього)))
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:18
Ответ дляфан L.O.S.T.
Добре , дякую за поради ))
Носки на подтяжках• 05 декабря в 14:18
Ответ дляВесёлая морковка
То я ще їм платила 8 тисяч
Бо ми сушку переміщаємо і не тільки
Трап також є , зробили
То я ще їм платила 8 тисяч
Бо ми сушку переміщаємо і не тільки
Трап також є , зробили
Т.е. эти только по плитке и демонтаж?
Сантехнику(трубы) делали другие люди за отдельную плату?
Злюка бобер• 05 декабря в 14:18
Ответ дляВесёлая морковка
Чоловік за кордоном
Я реально не розбираюсь у цьому всьому
То 15 ще норм думаєте ?
Не облапошили ?😅
Чоловік за кордоном
Я реально не розбираюсь у цьому всьому
То 15 ще норм думаєте ?
Не облапошили ?😅
Пока норм, но придут - просите отчет и не давайте больше денег. Недоделки потом никто не согласится делать. Типа затирки и того подобного. Всегда держите запас им долга по деньгам. Не менее 5 тыс
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 14:20
Ответ дляВесёлая морковка
Добре , дякую за поради ))
Спокойно,не ругайтесь настойчиво скажите что хотите ознакомится с нынешними ценами.Не отступайте,а то за Ваш счет еще один ремонт кому-то сделают.Успеха и удачи.За каждый товар пускай чек несут.Так у всех.Так и у Вас должно быть.Иначе любую сумму можно запросить.
Некомильфо• 05 декабря в 14:21
Ответ дляВесёлая морковка
Напевне так і буду робити
Вони не перший рік ремонтами займаються
І я б все сама їм купила
Але вона чомусь так не роблять
Вони не перший рік ремонтами займаються
І я б все сама їм купила
Але вона чомусь так не роблять
’І я б все сама їм купила’ ось відповідь!! нехай пишуть список необхідного, і купуйте, різниця буде велика, самі побачите
Чеків можна набрати і без товару