Руда ліса• 05 декабря 2025

Європейські країни та США, хто мав змогу порівняти життя там і там

Дівчата, які жили в Європейських країнах, а потім в США або навпаки, розкажіть де вам більше сподобалось. Про тещо десь легше з документами чи перейти на пмж ми не говоримо , бо це болюча тема всіх країн. Те що Україна це також Европейська країна я знаю, тому також не обговорюватимемо.
Бурундучиха• 05 декабря 2025

Оце фіфа• 05 декабря 2025
Указание авторки, что не смеем обговаривать, все прочитали? ))
Лепетун• 05 декабря 2025
Залежить від градації доходів.
Якщо у вас повно бабла, то в будь-якій країні є міста і місця, де бідному будуть за рай.
автор Руда ліса • 05 декабря 2025
Ответ дляЛепетун
Залежить від градації доходів.
Це зрозуміло, я хочу почути думку людей незалежно від розміру їх доходу.
графиняВишенка• 05 декабря 2025
Кто-то переезжает из США в ЕС и прекрасно себя чувствует в ЕС

Кто-то наоборот

Это от многих факторов зависит и однозначного ответа тут никто не даст, как бы кто не сравнивал
автор Руда ліса • 05 декабря 2025
Ответ дляграфиняВишенка

Кто-то наоборот

Ті які жили там і там відповідь дадуть. Людина взмозі порівняти побут
Неробименінерви• 05 декабря 2025
Лучше в Канаду, там все эмигранты и нет европейского сноббизма и есть провинции с нормальным климатом

Викупана• 05 декабря 2025
В США жила по декілька місяців десь загалом роки 2, в Європі, крім України, була в декількох країнах туристкою.
В США працюють більше, зарплати більше, і в цілому дорожче, ніж в Європі.
Менше курять.
Не такі модні.
Простіше з житлом. Маю на увазі, простіше знайти і більший і різноманітніший вибір.
Гірше з кулінарією. Менше смачної їжі і хороших закладів.
Все більш консервативне в порівнянні з Європою.
Простіше знайти роботу з нормальною з/п. (Це не мій висновок, всі знайомі так кажуть).
Викупана• 05 декабря 2025
Ответ дляНеробименінерви
В США теж всі емігранти в різних поколіннях)
Стріляний птах• 05 декабря 2025
Знайома живе в Штатах( переїхали ще до ковду повороті), от приїхала на похорони брата-бійця, жила вона і в Європі, каже Америка більш розвинута, там легко адаптуватися
автор Руда ліса • 05 декабря 2025
Ответ дляНеробименінерви
В США також клімат нормальний і це країна імігрантів. Канадці кажуть що хочуть в штати, бо зарплата в США більша і є змога швидше дім виплатити.
графиняВишенка• 05 декабря 2025
Ответ дляРуда ліса
Это будут только субъективные суждения, которые лично вам ничем не помогут
Просто звязда• 05 декабря 2025
В бытовом плане в большинстве стран ЕС комфортнее.
Я не прям жила в США, но даже за то время что была (2 месяца) заметила множество некомфортно вещей
автор Руда ліса • 05 декабря 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Ну от я і хочу їх послухати , розкажіть про свій досвід
автор Руда ліса • 05 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
Розкажіть які ці речі що вам помітні? Транспортна система це зрозуміло, що ще?
Викупана• 05 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
А мені навпаки)
Була в Італії, в Іспанії. Не в готелях, жила в родичів, бачила побут ’зсередини’. Місцеві більше економлять, особливо воду та електрику. Коли жарко, стараються обійтись без кондиціонера.
З паркуванням машин взагалі біда в Європі.
Просто звязда• 05 декабря 2025
Ответ дляРуда ліса
Инфраструктура рассчитана на машины (при том что я в Португалии сейчас живу и тут тоже ориентация на то, что ты имеешь авто, но разница колоссальная) . Без нее практически нереально.
Некоторые момента по тому как жилье строят, и я даже не про толщину стен говорю.
Про работу выше говорили, у меня немного другое впечатление сложилось. Но и корпоративная культура, и условия, как по мне, менее адекватны.
Негде гулять! (Хотя понимаю что есть места с парка и, но во многих городах, особенно небольших, просто негде пройтись, нормально)
Ну и немного субъективное безопасность (хотя да последние годы в ЕС этот фактор тоже значительно просел)
Просто звязда• 05 декабря 2025
Ответ дляВикупана
А мені навпаки)
Я не экономлю воду.
Меня намного отсутствие отопления нормального напрягает, а так, в остальном терпимо.
Что реально бесит, это что люди не убирают за собаками (реально во многих странах такое видела), ну и хаотичная парковка, это да.
Ещё куча мест где нельзя картой рассчитаться э, вот это не очень понимаю
Редиска Я• 05 декабря 2025
Ответ дляРуда ліса
Все европейские страны отличаются между собой, уровень жизни в Болгарии сильно отличается от уровня жизни к примеру в Люксембурге или Нидерландах

автор Руда ліса • 05 декабря 2025
Ответ дляРедиска Я
Ну ви думаєте люди цього не розуміють… звісно Хорватія і Великобританія також різні.
Редиска Я• 05 декабря 2025
Ответ дляРуда ліса
Да, некоторые люди не понимают, что невозможно сравнивать жизнь в нескольких десятков абсолютно разных стран с одной страной
автор Руда ліса • 05 декабря 2025
Ответ дляРедиска Я
Я таких не зустрічала, людина що прожила наприклад у США та Франції може висловити власну думку з приводу життя у двох країнах та сказати де їй більше сподобалось і чим саме. Нюанси є у всіх країнах і континентах