Тумба-юмба• 05 декабря в 22:47
Дівчатка, хто складає меню на тиждень?
Покажіть будь ласка своє меню на тиждень, бо вже закінчились ідеї, що приготувати. Цікавить бюджетний варіант.
Вот Она Я• 05 декабря в 22:54
Я спонтанна. Але обов´язково риба, варений рис або інша каша. В якісь дні пюре картопляне і котлети ( мала їсть тільки з курки ,щоб м´ясо було прорізане шматочками). Картопля шматочками з приправами з м´ясом ,запечена в рукаві. З не дуже бюджетного паста з морепродуктами. Салати зараз роблю сезонні-з капусти, моркви,яблука. Або просто моркву на терці ,як по корейськи з маслом і приправою
Крию матом страшно• 05 декабря в 22:56
Я готовлю только ужины , просто и быстро , рыба разная 2-3 раза в неделю , курица , стейки говядины все на гриле это быстро и салат порезать тоже быстро . Гарнир в скороварке это 10 минут . Если по дольше готовить то лазанью готовлю часто или любят , котлеты отбивные . Вообще люблю главное чтоб свежее и быстро готовилось
Відкушу все що стирчить• 05 декабря в 22:56
Суп/борщ, каша м´ясо/ капуста. Це до середи, а там що попадеться.
Однозначная• 05 декабря в 23:01
Не люблю готувати, але нема кому, тому прості блюда.
Борщ/суп.
Каша будь-яка, в асортименті.
Котлети рибні та м´ясні.
Сирна запіканка/морквяний пиріг/шарлотка.
Все це готую в неділю на тиждень.
Ну а далі.
Блинчики Леваді із супермаркету.
Овочі, фрукти по сезону (нарізка на кожний прийом їжі).
Борщ/суп.
Каша будь-яка, в асортименті.
Котлети рибні та м´ясні.
Все це готую в неділю на тиждень.
Ну а далі.
Блинчики Леваді із супермаркету.
Додаю напруги• 05 декабря в 23:17
У мене схема така:
Списки
1. Супи/Борщі
2. Гарніри
3. М´ясо
4. Риба
5. Салати
6. Випічка
7. Всяке різне, витребеньки.
Потім вибираю, що я готую і які продукти зараз під рукою. Багато страв просто забуваєш, що колись готувала. Я про гороховий суп якось забула на два роки))))
Списки
1. Супи/Борщі
2. Гарніри
3. М´ясо
4. Риба
5. Салати
6. Випічка
7. Всяке різне, витребеньки.