Море_море_я_скучаю• 31 октября в 23:08

Хто носить дублянку взимку

вам справді тепло чи просто красиво?
ХвостПистолетом• 31 октября в 23:09
Раніше носила. Дійсно тепло.
Зараз я максимально намагаюсь без шкіри і тд одяг носити
Скляна миша• 31 октября в 23:14
Ответ дляХвостПистолетом
Раніше носила. Дійсно тепло.
Вы вегетарианка?
Чорт і Шо• 31 октября в 23:40
В натуральной действительно тепло. Но тёплая дубленка будет тяжёлой. Облегчённая- холодной.
Своего не предлагать• 01 ноября в 09:52
Ношу, зимою найчастіше її і пуховик, по настрою. Сучасні моделі і теплі і не важкі.
Цікавий писочок• 01 ноября в 10:50
В тому році носила заровску коричневу, тут її обсирали що виглядає як з діда зняла, але вона реально тепла. В цьому році я замовила собі довшу чорну з зари на дві сторони. Вона звичайно не така тепла як коричнева, але на мороз в мене є два пуховика , а дублянка щоб було що до плаття та спідниці зверху вдягнути, і щоб в дупцю було тепло.