120-120-120 (не худею)• сегодня в 16:42
Вата серед нас
На моєму мікрорайоні мешкає одна екземплярка, зі своїм чи то чоловіком чи то співмешканцем, постійно їх бачу, мужик її пасивний, а от вона топить за рос. мову в Україні, у день підриву Каховської дамби у червні 2023 я чув вона казала коли зі свої мужиком йшла на дачу про нас: "еті украінци тупиє.....".
Тобто особа вкрай гнилісна і анти-українська по своїй суті.
А головне що кидається в очі при зустрічі у неї постійна щоденна фізіономія та вираз обличчя такі ніби у неї під носом запах лайна або смороду стоїть.
І зустрічати такий шмат лайна у сусідньому будинку неприємно.
Таких ось здають в СБУ?
Фея_3уровень• сегодня в 16:45
Так і тут таких нємєряно, які на язікє матєрі товчуться, ні сном ні духом про вою історію, культуру…. Івасюка убралі кАнкурєнти, хто така Горська поняття не мають, що таке Русалка Дністрова і за що сидів Стус…….
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:46
Ответ дляФея_3уровень
расскажите про каждого - я не знаю
но благодаря вам - узнаю
Фея_3уровень• сегодня в 16:47
Ответ дляПешитеБесАшипок
расскажите про каждого - я не знаю
но благодаря вам - узнаю
Я не збираюсь вашою освітою займатися
База_птеродактилей• сегодня в 16:47
Ответ дляФея_3уровень
Украина для украинцев, да?
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:48
Ответ дляФея_3уровень
Я не збираюсь вашою освітою займатися
ну ок, спасибо, тогда не возмущайтесь что кто то не знает то что знаете вы
Фея_3уровень• сегодня в 16:49
Ответ дляПешитеБесАшипок
Хтось не знає історію своєї країни і знати не хоче і не вважає за потрібне, ваші слова цьому підтвердження
Сокодавка ще та• сегодня в 16:49
Покажите свою физиономию, может тоже надо проверить.
И да, два государственных языка еще никакой стране не навредили.
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:50
Ответ дляФея_3уровень
я хочу знать - но вы мне мешаете
Престидижитатор• сегодня в 16:50
Ответ дляБаза_птеродактилей
Украина для украинцев, да?
Особливо коли навезуть мільйони мігрантів
Фея_3уровень• сегодня в 16:50
Ответ дляПешитеБесАшипок
я хочу знать - но вы мне мешаете
Я у вас гугл відключила і доступ до літератури?
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:50
Ответ дляПрестидижитатор
на могилы ГЕРОЕВ
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:50
Ответ дляФея_3уровень
нет так нет - угомонитесь уже
120-120-120 (не худею)
• сегодня в 16:52
Ответ дляБаза_птеродактилей
Украина для украинцев, да?
Так. Україна для українців. А в усіх інших є свої національні країни і тому українці в Україні нікому нічого не винні. Більше патріотів і більше націоналістів. Ми розумні і нашими мізками володіємо ми, а не рашен-пропаганда.
Такі як Ви стараються навалювати ніби український націоналізм це нібито щось гріховно-злочинне.
Фея_3уровень• сегодня в 16:51
Ответ дляПрестидижитатор
От ви реально вважаєте що в Україну поїде мільйони мігрантів? Кому це треба?
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:51
Ответ для120-120-120 (не худею)
в том виде в котором существует на сегодняшний день - это скорее издевательство
патриотизм был в 22-23 годах
Фея_3уровень• сегодня в 16:52
Ответ дляПешитеБесАшипок
нет так нет - угомонитесь уже
Йдете до себе в спальню, на кухню, в туалет і там вашим домашнім вказуєте що їм робити, але не мені.
Фиктивная• сегодня в 16:52
Ответ дляСокодавка ще та
У некоторых стран и три языка и ничего страшного в этом никто не видит
Но властям выгодно разделять людей, поэтому и создаются эти срачи по языковому вопросу
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:52
Ответ дляФея_3уровень
идите в туалет
Весотехник• сегодня в 16:52
Ответ дляСокодавка ще та
Тобто Путін напав через мову, бо язик ущємляли?)
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:53
Ответ дляВесотехник
ща она вам покажет откуда нападение готовилось
Фея_3уровень• сегодня в 16:53
Ответ дляПешитеБесАшипок
патриотизм был в 22-23 годах
Патрізм не виникає з нічого і не щезає в нікуди, ви поняття не маєте що таке патріотизм.
Бутерброд з ікрою• сегодня в 16:53
Я тоже хочу в Украине русский язык)) меня надо сдать сбу?))
Вишневий цвіт• сегодня в 16:54
До нас в будинок- інтернат, привозять таких біженців. Не всі такі , але попадаються екземплярчики, вони дійсно нас ненавидять. Я не розумію для чого їх сюди евакуюють , інколи навіть примусово, чому не залишають там.
Сокодавка ще та• сегодня в 16:54
Ответ дляВесотехник
Видите ли вы смысл в вашем посте, потому что я его не нашла.
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:54
Ответ дляФея_3уровень
хвала небесам что в этой теме есть вы - разбираетесь во всем
спасибо тебе боже за этого вундеркинда