Мальовнича даль• 06 декабря 2025

У кого был песок в почках

Вам удалось его вывести? Какие препараты принимали и вообще что делали? Помогает, если пить воду 1,5-2 литра в день?
Страхованная• 06 декабря 2025
Не помогает
Соня-сонятко• 06 декабря 2025
Треба лікувати.
Апофиозная• 06 декабря 2025
Якої води? Простої? Ні, не допомагає. Може допомогти мінеральна, але за призначенням лікаря
Кукарачка• 06 декабря 2025
Це не тільки вода
Лікар казала повністю змінити харчування, і невідомо чи допоможе.
Пісок то таке
А каміння 🤯
автор Мальовнича даль • 06 декабря 2025
Ответ дляАпофиозная
Так, бутильованої типу Моршинська чи Карпатська джерельна.
Люблю пиво• 06 декабря 2025
Він виходить і знову з´являється. У мене не дуже багато фракцій, розмір 0,5-0,7 мм. В червні серпні сиджу на кавунах з магнієм, але після УЗД. Завдання максимально роздробити та вимити. Слідкую за нормою води. Після цієї стратегії аналізи покращились і я до уролога тільки за направленням на УЗД ходжу.
Апофиозная• 06 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Ні.
Вам би в Трускавець Нафтусю попити курсом.
Можна і в Моршин, і в Закарпаття.
Але важливо, щоб вода була справжня, з бювету, підігріта, з природнім вуглекислим газом, а не бутильована, штучно газована і консервована
100%• 06 декабря 2025
Я пила рослинний препарат з журавлини, за призначенням лікаря.
Калинові вуста• 06 декабря 2025
Знаю, что у мамы есть, но он сам выходит. Она ходила к врачу, но ни рацион, ни количества воды не меняет.
А Я Самая Самая• 06 декабря 2025
Камни в почках разного состава бывают и вот в зависимости от состава и назначают минеральную воду. Кому-то показана щелочная типа Боржоми (камни оксалаты, ураты), кому-то кислая типа Миргородской (фосфаты)
Парасюха• 06 декабря 2025
Неужели врач вам не сказал, что нужно ехать в Трускавец или сходнице и пить нафтусю???
Парасюха• 06 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Нет, это ерунда
Гитта Ягг• 06 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
А расскажите подробнее. С кавунами понятно, какой магний и в какой дозировке?
Коварная Зая• 06 декабря 2025
Мені пісок в почках знайшли ще 10 років тому. І сказали, що він у всіх є. Просто деякі не в курсі. Гірше не стає. УЗД роблю раз на рік, пісок то так само, то трохи більше, то трохи менше. Та й усе.
Люблю пиво• 07 декабря 2025
Ответ дляГитта Ягг
Коли їсте багато арбузів вимиваються солі. У мене вимивається магній. Але у мене з магніем постійна біда і лікар терапевт виписала пити його курсами 2 рази на рік з жовтня по грудень і з березня до кінця квітня. Від арбузів у великой кількості у мене крутять ноги, з´являються судоми. Уролог переніс осінній 2 місячний курс магнію на кінець липня початок до жовтня. 2 роки норм. П´ю звичайний магне В6. Мені не можна: петрушку, мангольд, щавель, шпинат, арахіс мигдаль, фіники, чорний шоколад, томатний сік. Обережно із буряком.
автор Мальовнича даль • 07 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ці продукти, що ви перелічили, не можна саме в контексті піску в нирках?
Люблю пиво• 07 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Так, оксалати, що утворюють пісок і камені, при порушеннях обміну речовин. Ще кава розчинна дуже шкідливо. ЇЇ у списку нема, бо я не п´ю.
Гитта Ягг• 07 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Поняла, спасибо большое, а я подумала, что магний помогает выводить песок :)
У мужа мкб и раз в несколько лет выходят микролиты. Уже кучу всего пробовали, эффекта нет. И продукты запрещенные он не ест. Но сидячая работа, вероятно нивелирует все старания.
Люблю пиво• 07 декабря 2025
Ответ дляГитта Ягг
Уратні камені і цистинові камені розчиняються у лужній середі після вживання великої дози кавуна. Магній також є інгібітором, який може зв´язуватися з оксалатами, запобігаючи формуванню кристалів оксалату кальцію що не розчиняються. Але для цього треба знати які у вашого чоловіка камені. і хімічнийсклад і розмір постійно моніторити. А головне багато пити.