Бабайко• 1 час назад
У кого низкий феритин и плохо себя чувствуете при месячных, что вам помогает?
Как поднимаете феритин?
Пацака-задирака• 1 час назад
Приймаю залізо курсами кожні два/три місяці - запиваю водою з лимоном, за декілька годин до або після їжі
ФруктЕщеТот• 1 час назад
Ответ дляБабайко
На постоянной основе?
Вообще, мне нужно курсами по 3 месяца, но смотрю по состоянию, часто запоры от него.
Володарка мрій• 1 час назад
Послухаю,в мене місячні скудні,але феритин зараз 19.Перед цим був 5 поки п´ю залізо,то наче підіймається,потім знов падає.Стан овоча просто дістав(