Перловая Кашка• вчера в 10:06
В мене гіпотиреоз 12 років, а дізналась я про те, що голодування шкодить сьогодн
В ендокринолога прочитала, що голод заборонений при гіпотиреозі, а я його часто практикую (подобається голодати, думаю про схуднення), а виявляється, якщо я ріжу різко калорії до 1500 наприклад, організм починає набирати вагу навіть з горошини їжі.
Я раніше думала, що у мене з іншими людьми однаковий метаболізм якщо я на таблетках, а виходить, що ні. І жоден лікар мені про це не сказав :(
Кастрюлька• вчера в 10:44
Ответ дляВстидаюся запитать
Чего я считаю? Не я статистику придумываю.
А считаю я, например, себя среднестатистической. Вес 62кг, рост 170см, физактивность минимум 10т шагов плюс 2 тренировки в неделю. Если я буду есть 2200ккал я скорее всего буду толстеть. И еще не один, кстати, калькулятор мне таких цифр не выдавал. Может ваш какой то бодипозитвный:))?
Ви рухаєтесь 90 хвилин з 960 можливих на добу. У мене 360-450 чистих хвилин без перерв активного руху від середньої до важкої. У мене не сидяча робота. Порахуйте для вашого росту.
Перловая Кашка
• вчера в 10:46
Ответ дляЯ в дамках
Потому что это будет тяжёлая нагрузка для организма. Энергии не хватает даже на согревание, какие там активные тренировки)) Можно только лёгкая зарядка .
Я так часто робила, не побачила чогось поганого в цьому. Опісля їла збалансовану їжу. Просто сил більше на день не вистачало
Але я займалась недовго, десь 30 хвилин
Кастрюлька• вчера в 10:47
Ответ дляЯ в дамках
Метаболизм здесь ни при чем. Голод - это не только дефицит калорий. Это другие процессы, которые запускаются при очень - очень низком потреблении еды. Голод это ноль или чуть больше калорий, имитация голода - это 600-800, ну пусть до 1000. И , конечно, ни один вменяемый человек не пойдет на голоде на активные тренировки.
В сенсі не піде на активні тренування? 12 годин це вже голод. останній раз ви поїли в 19 годин, сніданок в 8-9 годин. Після цього на роботу з помірно-важким фізичним трудом. Рахуйте.
Кастрюлька• вчера в 10:48
Ответ дляКоролеВешна
Ну не помогает же! Зачем продолжаете загружать? Чтобы оно все гнило в кишечнике и побыстрее вызвало рак?
Смішно. Бо це рекомендація лікаря. Бо якщо менше, то вага зменшується.
Знову Я• вчера в 10:50
звісно! при гіпотеріозі навіть дробне харчування бажано! і уж точно не новомодне інтервальне голодування оті 16/8 тощо
Кастрюлька• вчера в 10:52
Ответ дляВстидаюся запитать
Вы слишком полагаетесь на свои фантазии о других людях и от этого попадаете в просак.
В просак ви попали, бо в шаблоні, і за шаблон що вам нав´язали мозок думати не може. Ви рахуєте середньостатистичних. 34 + 42 середньостатистичне по палаті 38 градусів, але там 2 трупи, де один околів, а другий свіженький.
Крошка Енот• вчера в 10:52
Ответ дляЩедрик ведрик
У вас есть проблемы со щитовидкой?
У меня есть. Гипотериоз и Хашимото, на гормонах почти 7 лет. Если много жрать - начинаю поправляться, меньше и правильней ем - вес снижается. Максимально нажирала почти до 65. Обычно 60-61/169. Так что в сказки про ’у меня щитовидка, поэтому я толстая - не верю’.
Я в дамках• вчера в 10:53
Ответ дляКастрюлька
12:часов - это не голод , там нужно больше суток .
КоролеВешна• вчера в 10:54
Ответ дляКастрюлька
Ну посмейтесь, если ничего другого не можете...
Гастроэнтеролог проверил пищеварение и усвоение?
КоролеВешна• вчера в 10:56
Ответ дляЯ в дамках
Все можно при правильно скомпенсированном гипотиреозе. Даже бодибилдинг
Глас_Народа• вчера в 11:01
У мене теж гіпотеріоз 12 років і якщо я погано їм я худну. Не побачила ніякого зв´язку. Добре їм- важу 50-52. Погано їм (я тривожна тому це часто)- важу 48-49..
Якщо ви схильні до повноти то може це правило і діє але для мене ні
Кастрюлька• вчера в 11:09
Ответ дляКоролеВешна
Після ’гниття в кішківнику’, ви хочете ще якісь поради дати?
Ще про чистку щотку напишіть, це буде дуже у вашому стилі.
Кастрюлька• вчера в 11:12
Ответ дляЯ в дамках
У людей з підвищеним метаболізмом ліполіз починається через 10 годин. 12 годинна пауза при прийомі їжі це вже голодування.
Я в дамках• вчера в 11:19
Ответ дляКастрюлька
Для аутофагии нужно больше 24 часов
Кастрюлька• вчера в 11:20
Ответ дляКрошка Енот
Коли кажуть ’У мене щитовидка тому товста’ це не про жир, це про мукоїдні набряки.
Кастрюлька• вчера в 11:20
Ответ дляЯ в дамках
Для аутофагии нужно больше 24 часов
Хто вам це сказав?
КоролеВешна• вчера в 11:21
Ответ дляКастрюлька
А как по-вашему, что происходит в кишечнике в непереваренной пищей?
Или гниение или брожение - в зависимости от непереваренных остатков и типа бактерий которые будут на этом плодиться и размножаться.
Еще скажите что после вашего мужа в туалете без освежителя и вытяжки не воняет :)
КоролеВешна• вчера в 11:28
Ответ дляКастрюлька
Липолиз включается не по часам! А только когда снизится инсулин, повысится глюкагон, при этом не будет высоким кортизол и адреналин.
Кроме того, важен состав последнего приема пищи.
Не путайте высокую скорость метаболизма с банальным ’не в коня корм’
Я в дамках• вчера в 11:30
Ответ дляКастрюлька
Хто вам це сказав?
Это факт. И 24 часа - это минимум
Кастрюлька• вчера в 11:32
Ответ дляКоролеВешна
Знаєте людей у кого не воняє, а із запахом троянди?. Воняє. Але не так як при бактеріальних розладах. Без бродіння, без вздуття. От просто зайшло і вийшло. Моторика гарна. Простіше вбити, ніж прокормити.
КоролеВешна• вчера в 11:33
Ответ дляЯ в дамках
Это факт. И 24 часа - это минимум
Верно.
Полноценно она включается через 24 часа после последнего приема белковой пищи.
Гомосноб• вчера в 11:36
Ответ дляКастрюлька
Я в чоловіка 2600-3000 кал загружаю щодня з підвищеним білком. Але він при рості 187 важить 62 кг.
А можна фото? Чи він не ходячий з такою вагою при такому зрості?
Гомосноб• вчера в 11:38
Ответ дляПерловая Кашка
А чому не можна тренування при голоді? Я так робила бо думала, що голод це добре, а спорт - спалює калоріі
1500 це далеко не голод і скільки ж ви так їсте, якщо до 1500 - це вже скидаєте?
КоролеВешна• вчера в 11:42
Ответ дляКастрюлька
Знаю - моя семья.
И если после мужа начинается даже легкое пованивание - значит проседает пищеварение и нужен ряд восстановительных мер.
У вашего же это на постоянной основе, но вы предпочитаете это игнорировать и просто наваливаете еще ведро сверху, придумав оправдание что у него высокая скорость метаболизма.
А всего навсего - не усвоение в тонком кишечник, с последующим гниением/брожением в толстом на фоне дисфункции органов пищеварения.
Бактериальные растройства - это понос! Нашли с чем сравнивать...
Моторика ’гарна’ это что? Поел и сразу на горшок?
Проще сдать копрограмму и по результатам составить поддержку для нормального пищеварения/усвоения, тогда и конские порции не понадобятся!
КоролеВешна• вчера в 11:43
Ответ дляГомосноб
Очень худой. Это и угнетает Кастрюльку, хотелось то атлета...
Кастрюлька• вчера в 11:44
Ответ дляГомосноб
Уявіть собі високого підлітка років 18, з розміром штанів 28-36, тільки 50 річного. В голові те саме що й у 18 річного.
Перловая Кашка
• вчера в 11:48
Ответ дляКрошка Енот
В мене вага менше ніж у вас, зріст такий самий, але я собі не дозволяю так виражатись про людей. Своєю вагою я не задоволена, не ідеальна.
Перловая Кашка
• вчера в 11:51
Ответ дляГомосноб
Я їм один раз на день. Тому це голод, а потім обідаюсь (
Кастрюлька• вчера в 12:11
Ответ дляКоролеВешна
Знаю - моя семья.
Може ми з вами не однаково розуміємо як словами описати запах какашок нормальної здорової людини? Знайдем точку від якої будемо рухатись. Так ось, какашки воняють, навіть у абсолютно здорової дитини без проблем із здоров´ям. Я не можу по запаху визначити хто там був останній. Копрограму чоловік робив. Крім панкреатина нічого іншого лікар не рекомендував.
То що ви мені зараз намагаєтесь доказати? Що треба всіх під одну гребінку і здорових і хворих і метаболізм під середнє по палаті?
Доречі. Кастрюлька трошки ведьма, бо до 48 років при щоденних 2400ккал мала 90-58-94. Зараз каструлька трошки набрала, але все ще маю різницю стегна талія -30 см.
Крошка Енот• вчера в 12:28
Ответ дляПерловая Кашка
Как выражаться? Если человек толстый и грешит на щитовидку, то я имею право сказать прямо что дело не в этом, так как у меня такая же болезнь. По поводу недовольства весом - каждому свое, я своим довольна, меньше 58 кг уже выгляжу болезненно.