Та легко!• 18 ноября в 15:54
Глюкоза, инсулин, индекс НОМА
Последние месяцы абсолютно уставшая. На уровне выбора: сходить за посылкой и развесить стирку или приготовить поесть, что-то одно-два в день. Сил нет, клонит в сон, могу спать 8 часов ночью и 5 днем, мышц словно нет, дрожат, вес подбирается к 90 при достаточно адекватном питании.
Сдала оак, гормоны щитовидки и панель анемии - всё норма. При этом глюкоза 5,22 (норма 4.11 - 5.89), инсулин 27 (норма 2.6 - 24.9) и идекекс нома 6 (норма меньше 3).
Чатжпт пишет инсулинорезистентность/преддиабет. Он прав? На диету сесть могу без проблем, но может добавки какие-то подключить, пока к эндокринологу не доберусь? Вообще, на практике, превышения критические или жить буду?
Курочка-чубаточка• 18 ноября в 15:55
Вам к ендокринологу.
Пока больше пить, меньше простых углеводов, больше активности физической
Патриоточка• 18 ноября в 15:55
сядьте на диету, ешьте 2-3 раза в день без перекусов и все придет в норму
Та легко!
• 18 ноября в 15:58
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вам к ендокринологу.
эндокринолог через месяц, спасибо!
Айпишница• 18 ноября в 16:02
не на диету, а менять образ жизни и питания, и не временно, а уже на постоянно
Без образів• 18 ноября в 16:03
Ответ дляТа легко!
эндокринолог через месяц, спасибо!
Сядьте на дієту, яку людям з інсулінорезистентністю рекомендують.
Строго триразове харчування без перекусів, більше білку і овочів, менше вуглеводів. Відмова від солодких напоїв, мінімум білого хліба, цукру, маргарину. У проміжках пити чисту воду.
Прикуси Язика• 18 ноября в 16:07
Зараз в аптеку, купуєте глюкометр і запаски до нього. І починаєте щоденне вимірювання прямо зараз, не очікуючи візита до ендокринолога. Міряєте на голодний шлунок зранку. І через 2 години після кожного прийому їжі. Все пишете, що з´їли, який цукор. Перші 10 днів нічого не міняєте. Їсте як звичайно. У вас повинен вийти графік з 3-5 замірами на добу. Якщо у вас був стрес, або щось відчували себе погано, то теж пишете. Ще УДЗ внутрішніх органів зробити, особливо пчінки. З цим графіком записів, і УЗД до ендокринолога. Якщо після їжі спіймаєте цукор більше ніж 7,7, то не чекаєте 10 днів, сідаєте на низьковуглеводну дієту одразу.
Та легко!
• 18 ноября в 16:11
Ответ дляПрикуси Язика
дякую за такі подробиці!!
Король дивана• 18 ноября в 16:20
Ответ дляПрикуси Язика
А датчик, который ставится на 2 недели и меряет сахар, заменяет глюкометр?
Роздратована шкіра• 18 ноября в 16:27
исключите дефициты по витаминам и микроэлементам, и але!! вам нужно двигаться. даже через силу. ходите пешком, делайте хотя б зарядку, увеличивая ее по времени
Та легко!
• 18 ноября в 16:30
Ответ дляРоздратована шкіра
ходить больше 4000 шагов мне трудно по другим причинам здоровья, а с гантелями по 2,5 кг я полчаса-час через день занимаюсь.
Прикуси Язика• 18 ноября в 16:31
Ответ дляКороль дивана
Додаток що формує постпрандіальний глікемічний профіль і Сенсор CGM, спрощує цю процедуру.
Роздратована шкіра• 18 ноября в 16:35
Ответ дляТа легко!
идите к врачу, может у вас какое-то серьезное заболевание. не понимаю почему вы схватились за сахар.
Прикуси Язика• 18 ноября в 16:36
Ответ дляТа легко!
Після продуктів з високим глікемічним індексом обов´язково багато рухатись. Їсти їх тільки після білка, жирів, або клітковини. Якщо ви родом з СССР, то як вчили в школі, салат друге гарнір з м´ясом. І якщо вам дуже потрібно зірватись на вуглеводи, то спочатку салат з клітковиною, а потім м´ясо або рибу, або сир без цукру, а потім тільки десерт.
Коленная ложечка• 18 ноября в 17:03
Ответ дляПрикуси Язика
Підкажіть, узд печінки при такій карантині навіщо? Це означає, що щось погане з печінкою? Що там може показати? Дякую
Прикуси Язика• 18 ноября в 17:04
Ответ дляКоленная ложечка
Ступінь гепатоза
Слобожаночка• 18 ноября в 17:04
Сдайте гликированный гемоглобин. И нужно худеть. Пока до преддиабета далеко.
Прикуси Язика• 18 ноября в 17:05
Ответ дляТа легко!
При цукровому діабеті часто як побочка складно ходити, бо набряки.
бЭйбА• 18 ноября в 17:17
Ответ дляПрикуси Язика
Зачем глюкометр при ИР? Что вы человека зря пугаете??
Та легко!
• 18 ноября в 17:18
Ответ дляПрикуси Язика
ні, у мене давня травма, пересуваюсь із ціпком, набряків немає, дивлячісь по шкарпеткам
Покращена• 18 ноября в 17:33
як людина, що вже була з подібним в ендокринолога, доздайте глікований та віт Д. Це переддіабет. В цоьму випадку обовязково 10 000, дієта. +деякі харчові добавки і .... щоб там хто не говорив, щоб прискорити і вирівняти стан - це прямі симптоми для оземпіку.
бЭйбА• 18 ноября в 17:42
Ответ дляПокращена
Який оземпик, шо Ви радите за дурь?
Прикуси Язика• 18 ноября в 17:47
Ответ длябЭйбА
Інсулінорезистентність В неї є однозначно. ЇЇ трусить. Можна виловити проблему. Вона сдала вже все що могла.
бЭйбА• 18 ноября в 18:03
Ответ дляПрикуси Язика
Інсулінорезистентність це в близько не той випадок щоб міряти цукрр
Та легко!
• 18 ноября в 18:45
Ответ дляTeonaa
А анемію от Ви перевірили. Які показники будь ласка?
гемоглобін 140, феритин 80, в12 - 600+, трансферитин - 2,8, те що пам´ятаю.
Покращена• 18 ноября в 19:22
Ответ длябЭйбА
Який оземпик, шо Ви радите за дурь?
отой, що з першого січня 2026р в аптеках продаватиметься.
У яких випадках призначають Оземпік?
Уколи Оземпіком призначається у таких випадках:
Лікування цукрового діабету 2 типу: це первинне показання призначення препарату. Оземпік допомагає контролювати рівень глюкози в крові та покращує чутливість до інсуліну.
Ожиріння препарат часто призначають пацієнтам з індексом маси тіла (ІМТ) 30 і вище, або 27 і вище за наявності супутніх захворювань, пов’язаних з надмірною вагою.
Надмірна вага: уколи Оземпіка може бути призначений людям з ІМТ від 25 до 29.9, особливо якщо традиційні методи зниження ваги виявилися неефективними.
Профілактика серцево-судинних захворювань: у пацієнтів з діабетом 2 типу та високим ризиком серцево-судинних ускладнень.
Метаболічний синдром: комплекс порушень обміну речовин, що включає ожиріння, порушення толерантності до глюкози, дисліпідемію та артеріальну гіпертензію.
Важливо відзначити, що Оземпік не є препаратом першої лінії для лікування ожиріння і повинен призначатися лише під наглядом лікаря після ретельної оцінки стану здоров’я пацієнта та потенційних ризиків.
І я не раджу, я стверджую що це той випадок, коли призначають препарат за показаннями.
У яких випадках призначають Оземпік?
Пишу каліграфічно• 18 ноября в 20:50
Ответ дляВам телефонограмма
Выйти на работу. Вес сойдет, снизится инсулин.
Всегда когда я выходила на работу, вес повышался. Работа-то сидячая, с чего весу снижаться?