Замріяна• Изменено вчера в 12:56

Питання до харків´ян по транспорту

Добрий день! Підкажить як дістатися лікарні швидкої допомоги (4 лікарня невідкладної допомоги на Павловому полі) громадським транспортом (будь яким) орієнтовно від м. ’Історичний музей’. Друге питання: які служби таксі працюють в місті. Яка (приблизна) ціна цього маршруту на таксі.
Триндичіха Байрактар• вчера в 12:58
Любая мрашрутка до ХАЗа потом пересадка или до Низких температур а потом 12 троль
Триндичіха Байрактар• вчера в 12:58
3040 порядка 200 -250 грн
Триндичіха Байрактар• вчера в 13:02
До Низких температур от Универа можно добраться на 2 троле, а потом пересеть на 12
dulenok• вчера в 13:05
Такси грн 200-250 в зависимости от времени. По маршрутам не подскажу, давно не ездила туда
НаливайКа• вчера в 13:06
Беріть таксі. Туди тільки 18 тролейбус йде, раз на годину.
Таксі всі звичайні служби, Харків це Україна. Від історичного до неотложки гривень 200 мабуть буде
Бубль Гум)• вчера в 13:06
Поставтье приложение изи вей, там маршрут проложить можно и видно где что едет. Вообще 58 от конституции едет, но там немного пройти пешком. До остановки троянда и пешком 10-15 мин
НаливайКа• вчера в 13:07
Ответ дляБубль Гум)
58 не йде по Балакірева, він з Науки повертає біля церкви на Олексіївку
Мию чакри щоденно• вчера в 13:09
На метро до станции 23 серпня, выходите к базару, там сядете на 33 маршрутку и доедете до ’Троянды’, там недалеко пройдётесь пешком до 4 неотложки...
Такси 30-40, или 838 дешевле.
Санька-4b93• вчера в 13:12
Ответ дляНаливайКа
Та ладно, куча маршруток там останавливается. Раньше от Исторического 20 ходила, сейчас не знаю. От станции метро 23 августа троллейбус 12 и много маршруток в том направлении. Но это если автор налегке, с сумками лучше такси, конечно.
НаливайКа• вчера в 13:15
Ответ дляСанька-4b93
Нема зараз ніякої кучі.
У вихідні дуже великий інтервал між тролейбусами, та й метро якщо їхати з історичного там 20 хвилин чекати а потім ще 20 хвилин на Держпромі.
автор Замріяна • вчера в 13:20
Як називається місце чи зупинка перед поворотом на Балакірєва. Я там була років 20 тому. Пройти той шматок до медичного містечка нескладно.
Мию чакри щоденно• вчера в 13:16
Ответ дляЗамріяна
Кафе Троянда
автор Замріяна • вчера в 13:17
В будні інтервал метро скількі?
НаливайКа• вчера в 13:19
Ответ дляЗамріяна
В будні інтервал метро скількі?
10 хвилин
У вихідні 20
Розклад є на сайті метрополітену
автор Замріяна • вчера в 13:20
Всім, хто відповів - велика подяка!
автор Замріяна • вчера в 13:22
Додатки таксі: болт, уклон, убер? Працюють в Харкові
Триндичіха Байрактар• вчера в 13:41
Ответ дляЗамріяна
ул Балакирева Троянда
Триндичіха Байрактар• вчера в 13:42
Ответ дляЗамріяна
В будні інтервал метро скількі?
Зависит от электроподачи
НаливайКа• вчера в 13:42
Ответ дляЗамріяна
Ну а чого б їм не працювати?!
Триндичіха Байрактар• вчера в 13:42
Ответ дляЗамріяна
Всім, хто відповів - велика подяка!
Здоровья Вам и вашим близким!
Блакитна устриця• вчера в 13:58
Ответ дляЗамріяна
Остановка сейчас Станислава Парталы. Но ориентир троянда
Послушная• вчера в 18:59
Спробуйте подивитися маршрут з майдана Конституцїї тролейбусом номер 40. ,до зупинки Станіслава Партали(Троянда).
Послушная• вчера в 19:01
Розклад на 8 грудня трол.40( приклад)
автор Замріяна • вчера в 22:36
Всім харків´янам дякую. Ви неймовірні. Суми з вами.